המועצה בראשות גולברי לא מתפקדת

ofersagi

New member
המועצה בראשות גולברי לא מתפקדת

לפני חודשיים פניתי למוקד העירוני בבקשה להחליף נורה בפנס רחוב סמוך לדרך לב השרון 18 ואני לא מבין מדוע זה לוקח כל כך הרבה זמן. נראה לי שהפעולה הראשונה שראש המועצה החדש יאלץ לבצע היא רענון האורוות. אנו משלמי המיסים מצפים מעבר לתכנון לטווח רחוק שהפעולות הבסיסיות ביותר כמו החלפת נורה בפנס רחוב יתבצעו בזמן סביר. אבל כשראש המועצה "מטפל" בכל נושאי החינוך ו "מטפל" בכל נושאי הבטחון ובפועל "מטפל" רק בנושאי אבטחתו האישית כנראה שאין לו זמן לטפל בענייני התושבים. בין אם זה יהיה מיקי ובין אם לא מה שבטוח שאסור שזה יהיה גולברי.

Master Stav

New member
ברוך הבא עופר

האם פנית בכתב למועצה ? באם כן האם תוכל להעלות לפה את הכתוב ? ובאם קיבלת התייחסות גם אם לא במעש אלא בכתב ? ואגב ...אני בכלל חושב שעל יישוב כל ישוב לעבור לאור ירוק ...כלומר התקין יחידות סולאריות ....ולחסוך בעלויות !!!

ofersagi

New member
ויהי אור

לאחר חודשיים וחצי של המתנה, סיכון חיי אדם 6 שיחות למוקד העירוני, איום בפניה למשרד הפנים ולתקשורת הושלמה המשימה, מנורת הרחוב בסמוך לביתי הוחלפה. נשאלת השאלה כמה פקידי מועצה צריך בשביל להחליף מנורת רחוב אחת? צריך שאחד יחזיק את ראש המועצה והשאר יסובבו את הבניין. לצורך בדיקה התקשרתי באמצעות חבר שלי שגר ברעננה למוקד עירוני רעננה לדווח על מפגע רחוב, שלט עצור שעומד ליפול, זמן הטיפול בתקלה היה 20 דקות. זמן טיפול מהיר יותר ממשטרת ישראל, מד"א ומכבי האש גם יחד. הגיע הזמן שתהיה לנו סוף סוף מועצה שמתפקדת. שבת שלום עופר שגיא

kirschi

New member
מלחמת אין-אור בחושך

עופר שלום, ראשית הרשה לי לברך אותך על ההישג הלא-מבוטל בהחלט! אישית, יש דברים שאני פשוט לא נכנס אליהם, לפחות לא כפי שהם עובדים כעת. להערכתי כ-10 עד 15 אחוז מהאורות, על כל פנים בדרום-מזרח היישוב אינם תקינים, או מוסתרים ע"י צמחיה. לעומת זאת, לעתים האורות דולקים בשעות היום, ואין, פשוט אין עם מי לדבר. המוקד העירוני מופעל ע"י אאוטסורסינג שאינו מסוגל לספק ולו מספר פניה, כדי לעקוב אחרי ההתקדמות. מעולם (ואני מתכוון אפילו לא פעם אחת בכל הפניות שלי) לא חזרו אלי לקבל פרטים או לעדכן. יהיה נהדר אם יהיה לנו מוקד שמגיב לפניות, ושמאפשר לקבל עדכון על פניה פתוחה. שבת שלום, :)-{>

למעלה