המזגנים בפול ווליום...

זו בדיוק התשובה לבקש...ולדעת איך לבקש...

פשוט להציב עובדה...אמממה...זו אצלי הבעייה....עלאק אומרים אסרטביות פכככ...אני ??????

PINOKY1

New member
טומי שתדע, שבזכות התמונות שאתה שולח אני

ניזכרת באיזו ארץ יפה אנו חיים, ולפעמים אני לא מאמינה שהתמונות הם מפה ממש מתחת לאף שלנו, או שהצלם טוב?

כבר הגבתי לך במקום אחר../images/Emo13.gif תמונה מקסימה הרגשה

כאילו צולמה באברופה (זאת לא שגיאת כתיב
)

איפה אתה? איפה אתה? גמני רוצה חום לב ../images/Emo10.gif

הסיפור על האיש עם חלונות סגורים נראה לי הזוי..מי ישב וירתח באוטו רק בשיל לעשות רושם כאילו ? אבל אם אתה מספר מי אני שאתווכח ?
אני מהאנשים שאוהבים נטורל (מכל הבחינות) גם כשהיה לי מזגן לא הייתי מפעילה אותו כמעט עד עכשיו לא הפעלתי אפילו מאוורר, מסתובבת לי בבית נהנית מהרוח שנושבת בין החלונות בבית. נראה לי חלון מדבר עם חלון מהצד השני ובינתיים הרוח עלי

ציפורלה...בישיל זה לקחת חופש היום

להסתובב בבית???בפעם הבאה צ'מעי מה את עושה....את לוקחת רכבת לבאר שבע מארלוזורוב או עזריאלי מה שנוח מגיע לב"ש מרימה טלפון....ואאאאזזזז....אני אראה לך מה עושים ביום בחופש...לא נראה לך בזבוז להיות בבית?????

ערדניקית..אחלה כייף שבעולם

יום בטלה . כל כך הרבה זמן לא עבדתי והתרגלתי שתמיד יש לי זמן ותמיד אני פנוייה עכשיו נשארתי פנוייה רק בסטטוס
קשה לי להתרגל שכל יום כל יום כל יום הולכים לעבודה למרות שאני אוהבת להיות במשרד, נהניתי מיום חופש לבד לבד בשקט בבית . אגב- הבן שלי לומד בבאר שבע , אקח לתשומת ליבי אולי פעם נצליח לשלב מפגש ביננו עם ביקור אצלו.

למעלה