המילים לשיר הכי מוכר בארץ

wr האחד

New member
המילים לשיר הכי מוכר בארץ

מושיק עפיה ושלומי סרנגה - חלום מתוק כמובן שאני אישית העדפתי את הגירסא היוונית של שלומי בלי עפיה ולהלן המילים: איך בקלות ובלי מילים היא לקחה אותי לאט לתוך הים הכחול בעיניה יוונית ליפיס קאיממונו אסמוי קריאונו דננדחו פגונו ניות´ו נטליאונו אוסמוליפי איסס נאגל יאסו אופוסטק אלוקוריה מגוגון סמרחגיה ליפיס קאיממונו אסמוי קריאונו דננדחו פגונו ניות´ו נטליאונו רואה אותה בחלום המתוק רוצה אותה אך האופק רחוק מולי פיסקיה פגונו ניות´ו נטליאונו כשהיא הופיעה ממולי שלחה אליי מבט כישפה אותי והלכתי אחריה לא לא יכולתי לדבר הלכתי כמו עיוור אל המקום שנראה לי כמו חלום יוונית אוסמוליפי איסס נאגל יאסו אופוסטק אלוקוריה מגוגון סמרחגיה לא לא יכולתי לדבר הלכתי כמו עיוור אל המקום שנראה לי כמו חלום רואה אותה בחלום המתוק רוצה אותה אך האופק רחוק יוונית מולי פיסקיה פגונו ניות´ו נטליאונו כשהיא הופיעה ממולי שלחה אליי מבט כישפה אותי והלכתי אחריה יוונית ליפיס קאיממונו אסמוי קריאונו דננדחו פגונו ניות´ו נטליאונו אוסמוליפי איסס נאגל יאסו אופוסטק אלוקוריה מגוגון סמרחגיה עכשיו הלב שלי בוחר איתה להישאר מהחלום לא רוצה להתעורר יום טוב לכולכם

היי wr האחד../images/Emo140.gif

במאמרים תוכל לראות את המילים הנכונות של השיר היווני. המילים שצירפת לכאן אינם נכונים בכלל, למעט אולי מילות השיר בעברית (שאותו אינני מכירה) אבל בכל זאת תודה....

tony27

New member
איפה אפשר..../images/Emo4.gif

קודם כל מזל טוב ובהצלחה לפורום החדש,שנית איפה אפשר להשיג את הגרסה היוונית לשיר הנ"ל ? (לא רק את המילים)

wr האחד

New member
שלום

את כל שלל הגירסות היווניות אפשר למצא בתוכנות שיתוף למינהם ברשת . אם לא תמצאי שלחי מסר אשלח לך מקסימום <אבישי למען עידוד מוסיקה יוונית בארץ> יום טוב

arem12

New member
../images/Emo79.gifיש חנות לדיסקים ביוונית

ברחוב העליה 22 בתל אביב שם אפשר למצוא הכל המכורה.

למעלה