המיקרופון הידי חורזים וכותבים

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
מה תגיבו לאורנה בנאי בראיון ברשת ב'?

"ביבי עוף לי מהעיניים, איני יכולה לראותך"

dory039

Active member
ישר כוח, חזקי ואמצי. הערה למי שלא מכיר אותי וחושב שאני שמאלן מלוקק: הייתי בשמאל ובימין, כרגע אני במרכז. מי שרוצה לדעת במי אני תומך, שיגדיל את העיגול ליד שם המשתמש.

נערך לאחרונה ב:

מקסים 45

Well-known member
היכן אומץ? בכוח לא מעיפים במגינה דמוקרטית.
מדוע על ביבי לעוף? יש בחירות והרוב לצער מעטים רוצים את ביבי, למי שיש בעיה בעיניים שילך לרופא ייניחם פדוט ומועיל

dory039

Active member
זה זמני. כשחס וחלילה הם לא יוכלו לשלם חשבונות ולקיים את העסקים שלהם, הם יתפכחו. בסקרים מעודכנים, הליכוד יורד מארבעה מנדטים. הליכוד חייב להחליף אותו, אני מקווה שבגדעון סער. הוא אחד ההגונים היחידים מבין אלה שנותרו שם. ייתכן ובסיטואציה מסוימת אפילו אצביע עבורו.

אור גינאל

Well-known member
אורנה בנאי קומיקאית וכך צריך להתייחס לכל מה שהיא אומרת .
כקומיקאית היא חייבת לייצור תפנית לא צפויה באמצע משפט שגרתי.
מה שמצחיק במה שהיא אמרה זה סוף המשפט *איני יכולה לראותך* לדעתי זה קורע .
מי שלא תופס את ההומור שלה כנראה שאין לו את זה. או שהיא איבדה את הטאצ'.

מקסים 45

Well-known member
זה זמני. כשחס וחלילה הם לא יוכלו לשלם חשבונות ולקיים את העסקים שלהם, הם יתפכחו. בסקרים מעודכנים, הליכוד יורד מארבעה מנדטים. הליכוד חייב להחליף אותו, אני מקווה שבגדעון סער. הוא אחד ההגונים היחידים מבין אלה שנותרו שם. ייתכן ובסיטואציה מסוימת אפילו אצביע עבורו.
תצביע עבור אחד שלא נבחר? קודם שיבחר.
הוא הגון כול עוד הוא נחשב לאחד שיכול להחליף. אם ויחליף נשמע שהוא אנס גנב, שיחד, קיבלת הטבות הנאה ועוד מיני דברים, לפחות על ביבי נאמר נהנתן, הרע במיעוטו.

אור גינאל

Well-known member
היא איבדה את הטא'צ
אם כך, היא איבדה את דעתה, להתבטא כך לראש ממשלה זה מעליב אותי אישית. ואני לא כזה שנעלב מהר. להעליב ראש ממשלה זה להעליב את העם כולו, אסור לתת לאנשים כאלו להתבטא, זה לא חופש ביטוי זה חופש ביזוי, שלא מוסיף לאף אחד כבוד, לא לנו בינינו לבין עצמנו, ולא לנו בעיני העולם.

מקסים 45

Well-known member
ירידה לצורך עליה, אל תדאג

dory039

Active member
נתניהו לא נבחר. הוא סילק בדרכים לא דרכים את כל מתחריו במפלגה. ג'ודי זועמת עליו בעיקר בגלל הסיכול הממוקד שעשה לסילבן. הוא הורג כל יורש פוטנציאלי. נבחר כמו בשאר אסד בערך.

dory039

Active member
אם כך, היא איבדה את דעתה, להתבטא כך לראש ממשלה זה מעליב אותי אישית. ואני לא כזה שנעלב מהר. להעליב ראש ממשלה זה להעליב את העם כולו, אסור לתת לאנשים כאלו להתבטא, זה לא חופש ביטוי זה חופש ביזוי, שלא מוסיף לאף אחד כבוד, לא לנו בינינו לבין עצמנו, ולא לנו בעיני העולם.
לך תלמד אזרחות. זה חופש ביטוי במיטבו. היא לא איחלה לו מוות, היא לא הסיתה ואמרה שצריך לפגוע פיזית. מה הבעיה?

dory039

Active member
ברור, אם יעשה מלחמה בצפון. המשותף בינו לבין נסראללה- שניהם מעוניינים בחיסולה של מדינת ישראל כפי שהיא כיום.

אור גינאל

Well-known member
לך תלמד אזרחות. זה חופש ביטוי במיטבו. היא לא איחלה לו מוות, היא לא הסיתה ואמרה שצריך לפגוע פיזית. מה הבעיה?
לראש ממשלה לא אומרים *עוף לי מהעיניים* מדובר בראש ממשלה שכולם חייבים להזהר בכבודו, מי שאומר דבר כזה, לא יודע מה מקומו. ולא למד אזרחות.

dory039

Active member
היא לא מתנחמדת ואומרת את מה שהיא חושבת. לידיעתך, אני מחזיק ממנה כשחקנית דרמה. הדמות של עדה במטומטמת 3 הייתה פנטסטית.

dory039

Active member
אומרים גם אומרים. לאדם שמטנף את הדמוקרטיה אפשר לקרוא גם אפס וחלאה.

אור גינאל

Well-known member
אומרים גם אומרים. לאדם שמטנף את הדמוקרטיה אפשר לקרוא גם אפס וחלאה.
ראש ממשלה הוא סמל שלטון שנבחר ופועל לפי החוק . מי שאומר דברים כאלה לא יודע מה מקומו ובעצם מעיד רק על עצמו וכל עוד לא ציינת דוגמא ספציפית אני מניח שאתה נגד המשטר הדמוקרטי כולו ואולי יש לך רעיונות יותר טובים.

שמלת תחרה1

Well-known member
נתניהו לא נבחר. הוא סילק בדרכים לא דרכים את כל מתחריו במפלגה. ג'ודי זועמת עליו בעיקר בגלל הסיכול הממוקד שעשה לסילבן. הוא הורג כל יורש פוטנציאלי. נבחר כמו בשאר אסד בערך.
נתניהו לא סילק אף אחד! למה לטעות? למה להטעות??
בעבי לא שילשל את הפתק מחל בקלפיות במקום בוחריו. קשה להפנים שרוב העם בחר במחל, ובראש מחל עומד נתניהו. אם רוצים להבין ולא להטעות זה ממש אבל ממש קללל

למעלה