המיקרופון הידי חורזים וכותבים

dory039

Active member
מאוד בעד הדמוקרטיה, אבל שנתניהו לא ייקח בה חלק. ברגע שיילך ישראל תחזור להיות דמוקרטית. לפיד כבר יידע את העבודה. ותחסוך ממני את הפרטים הביוגרפיים על זה שאין לו בגרות ושהוא שירת שירות חלקי בצה"ל. הכל ידוע.

dory039

Active member
אם השיטה הייתה ייצוגית כמו בבריטניה, היית בוחרת את נתניהו? הוא בחייו לא עשה שום דבר יצרני חוץ מלשווק את רים וגם אותם הוביל לפשיטת רגל. הוא פניקר, מפחד מאשתו, אובססיבי לשלוט גם על אבן (כמו הפתגם הערבי) ומפחד מלשלם. זו בשבילו קללה. מי שעיוור לראות את זה (וזה רוב הציבור) יש לו בעיה. חבל שאי אפשר לפסול מצביעים על סמך IQ.

Harrington

Well-known member
מנהל
מה תגיבו לאורנה בנאי בראיון ברשת ב'?

"ביבי עוף לי מהעיניים, איני יכולה לראותך"
מאחר ומדובר בראש ממשלה שנבחר על-ידי העם להנהיג אותו עד להודעה חדשה, אל מול אזרחית אחת שמתקשה לראותו, הרי שהפתרון הנכון הוא לא שאותו ראש ממשלה יסתלק, אלא שהגב' אזרחית תעביר את המכסה מפיה ואפה כך שיכסה גם את עיניה והבעיה תיפתר.

Harrington

Well-known member
מנהל
הליכוד חייב להחליף אותו, אני מקווה שבגדעון סער. הוא אחד ההגונים היחידים מבין אלה שנותרו שם. ייתכן ובסיטואציה מסוימת אפילו אצביע עבורו.
הסיכוי של סער להיבחר להחליף את נתניהו לפני שנתניהו יודיע ביוזמתו (או יהיה חייב עקב חוק) לפרוש, נמוך מאפס.
הסיכוי של סער להצליח להחליף את נתניהו לאחר שזה יודיע על פרישה, כ15% נכון להיום.

סער פשוט הורץ על-ידי התשקורת, כאשר זאת חיפשה משיח תורן להריץ כדי להפיל את נתניהו. מתישהו סער עצמו התלהב עד כדי כך שהוא התחיל גם להרגיש מועמד ומאז הוא עושה קולות ככזה. בפועל יהיה לך קשה למצוא הרבה חברי ליכוד שרואים בסער מועמד לתפקיד היו"ר, אך יהיה לך עוד יותר קשה למצוא חברי ליכוד שיתמכו בכך שהוא יפיל את נתניהו כשזה האחרון עדיין לא מודיע על רצונו לעזוב.

משתפרת1

Well-known member
מה תגיבו לאורנה בנאי בראיון ברשת ב'?

"ביבי עוף לי מהעיניים, איני יכולה לראותך"
אם את לא יכולה לראות אותו או כל דבר אחר- קני משקפים אצל אופטיקאי מדופלם.
אם את נגעלת כשאת רואה אותו- תסתכלי לכיוון אחר.
אם את רוצה להחליף אותו- פני אל קהל הבוחרים, הסבירי בנימוקים בעלי משקל מדוע לא להצביע לנתניהו (לא "איני יכולה לראות אותך", נימוקים רציניים), ותסבירי מי המועמד שלדעתך עדיף עליו. תצטרכי לשכנע מספיק אנשים מבין אלה שמצביעים לו. זה לא חכמה להלהיב את אלה שממילא נגדו.

Harrington

Well-known member
מנהל
מאוד בעד הדמוקרטיה, אבל שנתניהו לא ייקח בה חלק. ברגע שיילך ישראל תחזור להיות דמוקרטית. לפיד כבר יידע את העבודה. ותחסוך ממני את הפרטים הביוגרפיים על זה שאין לו בגרות ושהוא שירת שירות חלקי בצה"ל. הכל ידוע.
הצחיק אותי קצת לקרוא את הדברים :).
לפיד עומד בראש מפלגה דיקטטורית ואף טרח לנזוף ולהשעות ח"כית כשהצביעה ר"ל בניגוד להוראותיו. הוא זה ש"יידע את העבודה" בעניין דמוקרטיה :)? זאת לעומת נתניהו שפעולותיו הן ברמה הפוליטית והן בשאר התחומים דמוקרטיות לחלוטין?

במלוא הרצינות, זה היה מצחיק :).

Harrington

Well-known member
מנהל
כן, כי הוא לא מושחת למיטב ידיעתי.
גם שחיתות מיוחדת של נתניהו לא הוכחה לפי שעה.

אבל בכל מקרה, הסוגיה לא הייתה שאלת שחיתות. טענת שאחד נוהג לפי דיקטטורה והשני לפי דמוקרטיה. עובדתית זה פשוט לא נכון. לא לגבי נתניהו ובוודאי שלא לגבי לפיד.

נעימה 5

Active member
היא לא מתנחמדת ואומרת את מה שהיא חושבת. לידיעתך, אני מחזיק ממנה כשחקנית דרמה. הדמות של עדה במטומטמת 3 הייתה פנטסטית.
לך תלמד אזרחות. זה חופש ביטוי במיטבו. היא לא איחלה לו מוות, היא לא הסיתה ואמרה שצריך לפגוע פיזית. מה הבעיה?
עוף לה מהעינים משהוא הכריח אותה להסתכל עליו??

dory039

Active member
למרבית הצער וירוס הביביזם מציץ אליך מכל פינה. אז כן, היה רצוי שיארוז את הפקלעך (כפי שסבתי המנוחה הייתה אומרת) ויהגר לארה"ב. על הדרך הייתי גם שולל ממנו את האזרחות הישראלית, כי הוא בוגד. ראי פרשת הצוללות.

Harrington

Well-known member
מנהל
... כי הוא בוגד. ראי פרשת הצוללות.
הוא הורשע בבגידה? הועמד לדין על בגידה? או שכל מה שיש בעניין הזה הוא כמה לשעברים שמעלים טענות שבקושי ניתנים לבדיקה, ומערכת אכיפת חוק שטוענת שאין בסיפור הזה שום דבר מיוחד?

שחר 676

Well-known member
דורי , אתה תצביע עבור גדעון סער ? חחחח

וואלאק על מי אתה מסתלבט ? :geek:

אתה אכבר שמאלן , בן למשפחת שמאלנים אשר גדל בין בתי הקפה של שינקין וצפון ת"א , אתה תצביע עבור איש ימין אשר דעותיו הפוליטיות ממוקמות ימינה מאלו של נתניהו ? :unsure:

כל פעם שאני קורא אותך אני משתכנע שאתה הולך ומתרחק מחברת בני אנוש , אפילו לשקר באופן משכנע אינך יודע 🤣

שחר 676

Well-known member
למרבית הצער וירוס הביביזם מציץ אליך מכל פינה. אז כן, היה רצוי שיארוז את הפקלעך (כפי שסבתי המנוחה הייתה אומרת) ויהגר לארה"ב. על הדרך הייתי גם שולל ממנו את האזרחות הישראלית, כי הוא בוגד. ראי פרשת הצוללות.

דורי , ומה עם וירוס "השמאלניזם" ? הוא מצוי בגופך משחר ילדותך התפנוקית.

אני לא הייתי ממליץ לך לעזוב את ישראל - איך תסתדר בלי אבא ואמא ?

מי יביא לך כוס שוקו למיטה כשאתה מתעורר ? 🤣

SupermanZW

Well-known member
הייתי אומר לה "לפחות תנסי לשיר את זה, שיהיה מצחיק", היא לא יודעת לשיר (נשמעת כמו עורב חולה), לכן זה באמת היה מצחיק.

למעלה