המלאך יהוידע

max11 האחת

New member
המלאך יהוידע

שלום לפני מספר ימים הייתי אצל מתקשרת , התחלנו במדיטציה קצרה ואז היא פתחה בזה שהמלאך שלי הוא מלאך יהוידע הי א טוענת שכל מה שקורה לי בחיים האלו קשור בגלגול הקודם שלי . תאמת יצאתי קצת עם ספקות , האם היא ממציאה? האם היא כבר יודעת מה להגיד במצבים כאלו והאם באמת אפשר להגיד שכן שלכל אחד יש מלאך ששומר עליו ???. מה שכן תקשור תמיד משך אותי בחיים, אשמח לשמוע איפה הכי כדאי ללמוד את זה? תודה

רותי 11

New member
מאקס ברוכה המצטרפת ../images/Emo140.gif

בואי אני אסביר לך מספר דברים. אכן היא צודקת לכולנו יש מלאך שומר שיש לו תפקיד מאוד מאוד מוגדר לכולנו יש מדריך רוחני שגם התפקיד שלו מוגדר והוא שונה מתפקיד המלאך השומר. כמעט כל מה שקורה לנו בחיים האלה מושפע או קורה בעקבות תקופות חיים אחרות שלנו. זה קשור למספר גלגולים אפילו למכלול מסויים זה לא קשור רק לגלגול אחד, וזהל א מחייב שזה הגלגול האחרון. להמציא היא לא ממציאה כי אם כמו שציינת היא מתקשרת היא מקבלת את המידע הזה מההדרכה שלה שרואה את כל התמונה, לפעמים זה יכול להיות גם מההדרכות או מהנשמה של המטופל. לגבי תיקשור במקרה אני פותחת בחודש הבא קורס תיקשור אם תהיי מעוניינת צרי איתי קשרדרך המסרים האישיים וגם אם לא אין בעיה זה בסדר , אשמח בכל מקרה לראות אותך כאן בין חברי הפורום הזה. המשך יום נעים לך ואם יש לך עוד שאלות אשמח להרחיב ולענות

max11 האחת

New member
שלום רותי

אני יספר בקצרה .... איבדתי בלידה את התינוק שלי, הייתי בחודש התשיעי וזה גרם לי לשאול את עצמי הרבה שאלות. כל חיי התעסקתי עם הנושא של הרוחניות אבל הפעם זה ממש מקבל תאוצה . רציתי לדעת מה קורה עם הנשמה שם למעלה , ולמה זה קרה לי , כולם מדברים איתי על תיקון , אם זה מבחינת הקבלה ואם זה מבחינת הגלגולים הקודמים שלי . אני מרגישה ורוצה לקבל תשובות ואני מאוד מאמינה בכל הנושא ברוחות /נשמות , מה שמפתיע אותי שבכל התקופה שהייתי בהריון לא קיבלתי איזה שהוא מסר לא בחלומות שלי , ולא חששתי מכלום . המתקשרת שהייתי אצלה אמרה שזה מה שביקשתי בגלגול הקודם שלי , שהתינוק היה אדם מאוד אהוב שלי שטיפלתי בו , הייתי מאסטר ברייקי וטיפלתי באנשים ואמרתי שאם צריך לאבד אדם קרוב כדי להתעורר בחיים , זה בסדר - תאמת זה נשמע לי נורא לכן יש בי ספקות לגביי העניין . ולגביי הקורס שאת פותחת אשמח לקבל פרטים

רותי 11

New member
מאק יקירה

מאוד מאוד לא קל לאבד נשמה ואפילו שהיא עדיין לא הגיחה לאוויר העולם. אבל כמו שאת יודעת הכל הן בחירות נשמה, מה היה כאן בסיפור שלך אכן אפשר לבדוק בתקשור למה בחרתם לעבור את התהליך הזה, לא תמיד זה תיקון לפעמים זאת עזרה אחד לשני לפעמים זה שיעור או להורים או לתינוק עצמו. לדעתי לא קיבלת שום מסר בכוונה, כדי שלא תהיה לך תחושה מוקדמת וכדי שלא תיכנסי לחרדות לפני כן כי אף אחד לא רוצה לחוות חוויה כזאת, לכן הרבה פעמים דווקא הזכרונות האלה רדומים אצלנו. ספר שיכול לעזור לך מאוד בעניין הזה של מה שקורה איתנו בין החיים, נקרא "מסע הנשמות" של ניוטון. ספר מדהים עם המון אינפורמציה יש לו עוד ספר המשך "גורלן של נשמות" אבל מומלץ יותר להתחיל בראשון. אם יצא לי אני אנסה לבדוק מה באמת הסיפור שהיה לך עם ההריון הזה ולמה בחרת לעבור את זה. לגבי הקורס אני מתכוונת לפתוח אותו בסוף חודש יולי - עדיין לא החלטתי באיזה יום בשבוע, אני גמישה בענין זה יהיה ב - 10 מפגשים קורס שהוא יותר חוויה הרבה עשיה, - התלמידים של הקורס הנוכחי יכולים להעיד על כך אני אשלח אליך א ת הטלפון שלי תצרי איתי קשר יהיה יותר קל לשוחח בטלפון לגבי זההמשך יום נעים לך יקירה

למעלה