המלכה ! ! ! חובה לקרוא

שוקולד24

New member
המלכה ! ! ! חובה לקרוא ../images/Emo68.gif

שלום אני חדש כאן וזה נראה לי אחלה פורום... YANIV-DC חבר מאוד טוב שלי המליץ לי להכנס ואני כאן... רק רציתי להזכיר לכם ש-המלכה מדונה כמובן תוציא בנובמבר את האוסף הלהיטים השני שלה שיכלול 17 שירים .האוסף אמור להמשיך את האוסף הראשון שלה ולכלול את הלהיטים הכי גדולים שלה.. כמו כן ייצא בנובמבר על די.וי.די המופע המדהים שלה שזכה לכל התשבוחות האפשריות שמופע מוסיקלי יכול לקבל. מצורפת התמונה הפשוט מ-ד-ה-י-מ-ה של האוסף שלה שייצא וגם לינקים עם מידע . תהנו
אהה ורק כדי להבהיר - זה שהניק שלי שוקולד לא אומר שאני שחום או שחור למרות שאני אוהב
אני פשוט מכור לשוקולד

se7en

New member
אוי שוקולד יקר.... ../images/Emo24.gif

מה המצב.... אם לרגע תמהתי מי אתה..הכינוי שלך הסגיר אותך...
וזה עוד לפני שקראתי בכלל את מה שכתבת.... בקיצור, רק רציתי להגיד ברוך הבא... וגיא - מגיע ליניב "מוצץ הזהב"....שוקולד הוא כבר השני שיניב מביא לפורום... אני חושב שצריך לחשוב על מבצע חבר מביא חבר...

MARMELAD

New member
היי שוקולד.. ברוך הבא !

הנה
שיאשר לשומר בכניסה שאתה אכן חבר פורום...

Yaniv-DC

New member
משהו קטן על שוקולד

הבן אדם הזה זה לא יאומן. יכול לאכול במסעדה כמו בהמת בר, להתפוצץ עד כאב, ולהזמין עוגת שוקולד דשנה "כדי להוריד את האוכל". דבר כזה לא ראיתי. ועוד אחרי זה הוא לא שמן המניאק. (מהאלה שיש להם כח לחדר כושר כל יום...) בקיצור וולקאם שוקולד, בקרוב יבוא בן אדם שלישי, אביבוש, הנושא בתואר "האביב האישי שלי".

MARMELAD

New member
אז יש לנו כבר שוקולד ומרמלד

אני מחכה לקרמבו והאם שוקולד יספר לנו מי הוא??

למעלה