המלצה לגבי תרומת ביציות

מצב
הנושא נעול.

danielos2

New member
המלצה לגבי תרומת ביציות

המלצה לגבי תרומת ביציות
הרופא המליץ לנו על 3 אפשרויות: 1) באמריקן מדיקל סנטר, ראשל"צ, עם עוברים מוקפאים מרומניה 2) בקפריסין - Pedieos 3) בקייב האם מישהו התנסה (לטוב או לרע) באחד מהמקומות? יש לכם המלצה אחרת? תודה דני

שיר5520

New member
ברוכים הבאים

המלצה לגבי תרומת ביציות
הרופא המליץ לנו על 3 אפשרויות: 1) באמריקן מדיקל סנטר, ראשל"צ, עם עוברים מוקפאים מרומניה 2) בקפריסין - Pedieos 3) בקייב האם מישהו התנסה (לטוב או לרע) באחד מהמקומות? יש לכם המלצה אחרת? תודה דני
ברוכים הבאים
תקנו אותי אם אני טועה. אתם נראים חדשים כאן בנוף. אני מזמינה אתכם לחפש בטאגליינס שירשור שעשינו על כל המרפאות, הרופאים והאופציות. תוכלו למצוא שם המון המלצות של כולם ומשם תוכלו להמשיך להתייעץ ולשאול שאלות. כולנו נשמח לעזור! חוץ מזה, אם עדיין לא הצטרפתם למאבק לקבלת החזרים אתם מוזמנים לשלוח מייל ל - [email protected] והודעה למלח - אני ממש צוברת נקודות! בהצלחה!

danielos2

New member
לא מוצא את השירשור

ברוכים הבאים
תקנו אותי אם אני טועה. אתם נראים חדשים כאן בנוף. אני מזמינה אתכם לחפש בטאגליינס שירשור שעשינו על כל המרפאות, הרופאים והאופציות. תוכלו למצוא שם המון המלצות של כולם ומשם תוכלו להמשיך להתייעץ ולשאול שאלות. כולנו נשמח לעזור! חוץ מזה, אם עדיין לא הצטרפתם למאבק לקבלת החזרים אתם מוזמנים לשלוח מייל ל - [email protected] והודעה למלח - אני ממש צוברת נקודות! בהצלחה!
לא מוצא את השירשור
שיר, תודה על תשובתך. לא מצאתי את השירשור על המרפאות. באיזה תאריך זה היה? תודה דני

../images/Emo93.gif אני קורא אותך לסדר ../images/Emo8.gif

ברוכים הבאים
אני קורא אותך לסדר

איך שאת מעיזה לעובר אותי ועוד בלי לאותת
אבל עוז זו תכונה של מנהיגה ואנחנו שמחים שאת ממנהיגי המאבק
חכי, חכי לשבוע הבא ואפילו סוף שבוע זה ואז נראה אותך

למלח שלום

אני קורא אותך לסדר

איך שאת מעיזה לעובר אותי ועוד בלי לאותת
אבל עוז זו תכונה של מנהיגה ואנחנו שמחים שאת ממנהיגי המאבק
חכי, חכי לשבוע הבא ואפילו סוף שבוע זה ואז נראה אותך
למלח שלום
רציתי לדעת מה שלום פלפל האם היא עברה את ההסטרסקופיה מקווה ששלומכם בסדר אנא עדכן אותי ת ו ד ה

ayoosh

New member
ברוכה הבאה ../images/Emo140.gif

המלצה לגבי תרומת ביציות
ברוכה הבאה

אני עדיין מחסרות הנסיון (רק החלטנו על מסלול...) אבל יש פה הרבה מנוסות שבטח תיכף יענו לך... והכי חשוב-
בכל מסלול בו תבחרו...!

danielos2

New member
איזה מסלול בחרת?

ברוכה הבאה

אני עדיין מחסרות הנסיון (רק החלטנו על מסלול...) אבל יש פה הרבה מנוסות שבטח תיכף יענו לך... והכי חשוב-
בכל מסלול בו תבחרו...!
איזה מסלול בחרת?
מעט ניסיון יותר טוב מכלום. אשמח לדעת איזה מסלול בחרת תודה דני

debrave

New member
היי דני

איזה מסלול בחרת?
מעט ניסיון יותר טוב מכלום. אשמח לדעת איזה מסלול בחרת תודה דני
היי דני
אנחנו במדיקל סנטר בראשל"צ. נכנסתי להריון בטיפול השני שם (והחמישי שלי-3 ברומניה עם רונאל) שלצערי לא התפתח (לא קשור לטיפול כמובן). אני ממליצה עליהם- הם נחמדים, הצוות מאוד עוזר ומקצועי. בהצלחה!!!

danielos2

New member
תודה!

היי דני
אנחנו במדיקל סנטר בראשל"צ. נכנסתי להריון בטיפול השני שם (והחמישי שלי-3 ברומניה עם רונאל) שלצערי לא התפתח (לא קשור לטיפול כמובן). אני ממליצה עליהם- הם נחמדים, הצוות מאוד עוזר ומקצועי. בהצלחה!!!
תודה!

ברוכים הבאים ושהות מוצלח ../images/Emo70.gif

המלצה לגבי תרומת ביציות
ברוכים הבאים ושהות מוצלח

בניגוד לפורום פוריות אנחנו מאחלים בנוסף למעבר לפורום השכן (הריון לאחר טיפולים), ההמשך שהות כאן מאחר שהצלחות בטיפולים נותנות לשאר תקווה ואור. אנחנו בתחילת התהליך ונמצאים במסלול רומניה עם 2 טריים 3 קפואים דרך בח' בני-ציון. לגבי המאבק, כפי ששיר ציינה אנחנו מנהלים מאבק לשינוי החוק, שבעקבותיו אנחנו נאלצים לחפש ביציות בחו"ל ועוד על חשבונינו. המאבק שלנו היינו על "חוק הביציות" שמטרתו היינו שינוי כך שכל אישה שמוכנה לתרום ביציות בארץ יכולה לעשות כך, ואז נוכל לעשות את זה מארץ ובמסגרת סל בריאות כחלק מטיפולי IVF. אני מזמין אותכם להצטרף אלינו
אנא שלחו מייל ל- [email protected] המון הצלחה לכם.

danielos2

New member
תודה

ברוכים הבאים ושהות מוצלח

בניגוד לפורום פוריות אנחנו מאחלים בנוסף למעבר לפורום השכן (הריון לאחר טיפולים), ההמשך שהות כאן מאחר שהצלחות בטיפולים נותנות לשאר תקווה ואור. אנחנו בתחילת התהליך ונמצאים במסלול רומניה עם 2 טריים 3 קפואים דרך בח' בני-ציון. לגבי המאבק, כפי ששיר ציינה אנחנו מנהלים מאבק לשינוי החוק, שבעקבותיו אנחנו נאלצים לחפש ביציות בחו"ל ועוד על חשבונינו. המאבק שלנו היינו על "חוק הביציות" שמטרתו היינו שינוי כך שכל אישה שמוכנה לתרום ביציות בארץ יכולה לעשות כך, ואז נוכל לעשות את זה מארץ ובמסגרת סל בריאות כחלק מטיפולי IVF. אני מזמין אותכם להצטרף אלינו
אנא שלחו מייל ל- [email protected] המון הצלחה לכם.
תודה

נטאשה

New member
דני שלום וברוכים הבאים

המלצה לגבי תרומת ביציות
דני שלום וברוכים הבאים
אנחנו בדיוק התחלנו את התהליך כך שאין לי הרבה לספר. התרומה תהיה מרומניה דרך מדיקל סנטר ראשל"צ. בהצלחה בכל דרך שתבחרו.

אריאלה22

New member
היי דני, ברוכים הבאים ../images/Emo140.gif

המלצה לגבי תרומת ביציות
היי דני, ברוכים הבאים

אני כעת בהריון (חודש שמיני) מפדיוס - קפריסין. אני רואה שכבר הפנו אותך לשרשורים וענו לך במסרים, אם יש שאלות נוספות, הגעת ל
הנכון. בהצלחה מכל הלב דפנה

vif

New member
../images/Emo103.gif../images/Emo45.gifאני בזיגי -

המלצה לגבי תרומת ביציות
אני בזיגי -
את יכולה להסתכל על הקישורים וגם על האתר שלהם באינרנט אני ממליצה ואחזור לשם בקרוב לטיפול הבא נראה לי שכל רופא עובד עם המרכז שלו ב ה צ ל ח ה

שרון123

New member
יוווווווווווווווווווווווווווווווווו

אני בזיגי -
את יכולה להסתכל על הקישורים וגם על האתר שלהם באינרנט אני ממליצה ואחזור לשם בקרוב לטיפול הבא נראה לי שכל רופא עובד עם המרכז שלו ב ה צ ל ח ה
יוווווווווווווווווווווווווווווווווו
איזו התרגשות!!!!! לא ידעתי שיש להם אתר. איזה כיף לראות את התמונות משם! מיד מדפיסה ושמה באלבום של הילדים

מצב
הנושא נעול.
למעלה