המלצה לדיסק

המלצה לדיסק

אנשים שאתם מתחילים לקרוא אל תפסיקו לקרוא תמשיכו......אוקיי .....??? אני ממליץ לכם לשמוע את הדיסק החדש של מאריה קארי שניקרא : "CHARMBRACELET". אני יודע שבטח חלקכם או רובכם יגידו עכשיו עוד פעם זה עם השטויות שלו , אבל אני ממליץ לכם שכדי חלכם מאוד לשמוע אותו .... בדיסק הזה אפשר לשמוע את אכויות הקול הגבוהות של מאריה שחלקכם אומרים שכבר מזמן נעלם לה (דבר לא נכון ), אפשר גם לשמוע שירים יפים שמאריה רשמה אפילו על התקופה שהיא עברה לפני שנתיים ( אתם בוודאי יודעים איזה תקופה !!!!) . הדיסק הוא דיסק סוף הדרך והוא כולל שירים מאוד קלילים, בלאדות מטריפות, שירים קיצביים שאפשר להזיז את התחת איתם . בקיצור שווה לשמוע ............ תיזכרו : "CHARMBRACELET" . השירים הכי יפים לדעתי באלבום הם : 1) THROUGH THE RAIN. 2) BOY I NEED YOU- FEAT CAMERON. 3) THE ONE. 4) YOURS-יש לשיר הזה גם גירסה בדואט עם לא אחר מגסטין טימברלייק. 5) YOU GOT ME - FEAT JAY Z. 6) בלאדה מטריפה סגנון ספרדי - I ONLY WANTED שיר שמאוד אהבתי . 7) CLOWN- שבו היא מסתלבטת על אמינם .... שווה שמיעה ..... 8) MY SAVING GRACE- שיר שקט סוף הדרכים שמאלה .... 9) YOU HAD YOUR CHANCE. 10) SUNFLAWERS-שיר שרשה לאבא שלה שניפטר בארבע ביולי האחרון . 11) THROUGH THE RAIN - THE REMIX. בקיצור שווה שמעיה ...........

למעלה