המלצה לסלולרי חדש עד 1800 ש"ח

סטלוס2

New member
אני חייב להבהיר נקודה כלשהי לגבי ה-G4:

אם נתעלם לרגע מהתקלה של הלוח אם- מדובר במכשיר מעולה (גילוי נאות- המכשיר שלי בשנה וחצי האחרונות).
מהיר בטירוף, מצלמה מעולה, סוללה סבירה ביותר (ומקבלים מהיבואן עוד אחת עם מטען שולחני). מכשיר האנדרואיד הכי טוב שהיה לי.
ואני אחד שחורש את המכשיר וחייב מכשיר חזק ועמיד.

אז נכון, יש בעיה בלוח אם ויכול להיות שלא אמליץ לכל אחד להכניס את עצמו לסיטואציה הזאת, אבל מי שמוכן להיכנס לזה- יקבל מכשיר אנדרואיד מעולה במחיר משתלם.

em28

Well-known member
הימור שלא מתאים לכל אחד - במחיר הנכון (תלת ספרתי) אולי כדאי

בכל זאת, אתה עלול להישאר עם לבנה מעוצבת.

se7en77

New member
וזה תמיד ייקרה בזמן הכי גרוע

לידידה שלי זה קרה באמצע טיול בחו״ל ככה שהיא היתה גם ללא סלולאר וגם ללא מצלמה.

אבי לב50

New member
רק הערה קטנה

לכל נסיעה לחו''ל או אפילו בארץ אני תמיד לוקח איתי מכשיר רזרבי וגם מתאם סימים למקרה הצורך, ושלא נזדקק.
סתם חומר למחשבה לכל משתמשי הסלולר.

ז ק ו

New member
נכון מאוד. בנסיעתי האחרונה, היה לי טלפון עם GPS אופליין.

בדיוטי פרי ראיתי מכשיר ניווט עם IGO בכחצי ממחירו בארץ -בדקתי ברשת. אבל כיוון שיש לי נווטן בטלפון לא עלה בדעתי לקנות אותו. בהמשך, יצאתי במיוחד מהטרקלין, חזרתי לדיוטי פרי וקניתי את המכשיר, שיהיה, לך תדע. בסופו של דבר, כשהגעתי ליעדי, לקח לטלפון לתקשר עם הלוינים, יומיים. למזלי היה לי את הIGO הכביכול מיותר.

אבי לב50

New member
בנסיעות, ובעיקר לחו''ל, שום דבר (כמעט) לא נראה לי מיותר.

כמובן שאני לא מדבר על הגזמות פראיות אלא על דברים שנחשבים כחיוניים במיוחד ושפריט נוסף לא יגרום למשקל יתר.

se7en77

New member
בגלל זה אני מעדיף מכשירים אמינים ולא כל מיני מוטאציות

נפלתי כבר בחול עם נקסוס 4 , 1+1 אבל אף פעם לא התאכזבתי מהאייפון ( חוץ מבצילום לילה ) ובתור מצלמה לטיולים החלטתי לעבור למצלמה אמיתית.

אבי לב50

New member
גם מכשיר אמין יכול/עלול להתקלקל

ולכן לא יזיק אף פעם לקחת מכשיר רזרבי.

se7en77

New member
שיש מכשיר אמין אז אין סיבה לקחת עוד אחד , אם אתה לא סומך על

המכשיר שלך אז חבל שקנית אותו.

אבי לב50

New member
מותר לך בהחלט לחשוב ככה

ולהתקע גם עם המכשיר האמין ביותר שבטעות עף לך לקיביני מט או סתם נפל לאסלה בשרותים.
החבר הכי טוב שלי מקובע כמוך אבל בנושא המכשיר הוא טעה פעם אחת יותר מידי והבין זאת בדרך הקשה והלא נעימה.
טיול נעים ומהנה...

ז ק ו

New member
הטלפון המדובר די אמין -מוטו X פליי.

ולמדתי שהרבה מכשירים ממשפחות טובות זקוקים לזמן בשביל להתחבר לראשונה עם הלוינים. כשהטלפון התחבר ללוינים הוא עבד לעילא ולעילא, ובתוכנה -סייג'יק, יש תמיד הסטוריה ארוכה, והמון נקודות עינין POI

לעומת זאת הנווטן הראשון שהיה לי יעודי, גם אותו קניתי בדיוטי פרי, התחבר ללוינים בתוך שתי דקות מרגע ההפעלה הראשונה

se7en77

New member
יש מה שנקרא חם וקר בלווינים , קר זה בהפעלה ראשונה וחם זה

אחרי שזה כבר מחובר.
&nbsp
אצלי למשל ה-GPS פועל מדי פעם בעצמו כמו למשל שאני נכנס לראות מזג אויר וכדומה ככה שבכל פתיחת תוכנה ה-GPS כמעט מיידית קולט לווינים , אין סיבה לזמן פעולה ארוך.
&nbsp
אני אגלה לך סוד במשהו אחר , איך שאזם מגלה שירים תוך פחות משניה , המיקרופון דולק ישר בהפעלת התוכנה ולא רק שאתה מבקש ... באותו הסגנון ש-מה נשמע ופייס מאזינות לך .

HelloweeN

New member
לאישתי יש G4 שנה וחצי - אין שום בעיה גם כן.

הכל עובד סבבה, היא מרוצה.

היה לי גם G4, הוא היה סבבה עד שהוא נפל לי לשלולית והחזיר את נשמתו לקוריאה.

noa_f

New member
אני מסכימה איתך. אני חושבת שאם אתה גם קונה היום מכשיר

מהיבואן עם שנתיים אחריות, אתה מכוסה למקרה שהתקלה תופיע.
ראיתי לא מזמן שבאופיס דיפו מוכרים אותו בקצת פחות מ-1200 ש״ח ולדעתי, אין הרבה מכשירים שמשתווים לו במחיר הזה.

הצדק איתך...

LG ישראל יודעים באופן ברור מאיזה סידרה של פס היצור של LG G4 מגיעים המכשירים עם הבעיה של הלוח אם...
אפשר לבדוק זאת לפי מספר הIMEI של המכשיר דרך האתר של היבואן רונלייט...
http://lg-mobile.co.il/G4

אין שום מניעה כיום מלרכוש את המכשיר...
מדובר במכשיר פשוט מצויין...

מכשיר מיבוא לא רישמי עולה 1400 שקל...
http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=899547

מכשיר מיבוא רישמי עולה 1800 שקל...
http://www.wallashops.co.il/סמארטפו...יט/pi1RD6JM1RD1RD1IND855_32GB_E1?cfm=7e05afd1

למעלה