המלצה על כפית

המלצה על כפית

אמנם אני בטוח שלא המצאתי את אמריקה אבל בכל זאת היום שיר גמעה חצי גרבר קטן של אגסים היא חולה על זה ואחד המפתחות להצלחה היא כפית שההורים שלי מצאו לנו היא מבוססת על סיליקון ולא פלסטיק היא גמישה יותר מהלקקנים של העוגות למשל אז שתדעו ליאור

איפה קניתם אותה - דחוף!!!!!

הדר שונא את הכפיות מפלסטיק ואני לא מוצאת מסיליקון או גומי, אני משוכנעת שזו הבעייה כי אם אני מאכילה אותו ביד או נותנת לו לשתות מיץ גזר בכוס הוא עושה זאת בחדווה.

ואוו, פוטו פאראג

מחר זאת תהיה השאלה הראשונה שלי לאמא שלי חשבתי שזה משהו שיש בכל חנות ורק רציתי להפנות תשומת לב

גלי88

New member
לי יש כזאת

זאת כפית של "טפאר וואר" זאת חברה למוצרי פלסטיק. יש להם דברים יקרים אבל מעולים. גם אצינו הכפית מאוד מוצלחת.

ביררתי

שלנו נקנתה בניו-פארם השם שלה הוא - POUPY תוצרת איטליה אני מניח שיש כמה סוגים וכמו בפטמות הנקה, כל אחד והאהדות שלו אבל הסיליקון בפירוש מקל על ההתמודדות עם דרך האכלה אחרת מיניקה ליאור

לנו יש כזאת של צ´יקו. נקנתה

באיזושהי חנות ילדים, לא משהו מיוחד. אגב, זה לא עזר לשנאת הכפיות אצל תומר. גם אותה הוא שנא כמו את כל השאר... "צדק צדק תרדוף..."

קניתי כזאת בסופר פארם

קניתי כפית סיליקון - ידית פלסטיק - כשזיו התחיל לקבל תוספת ברזל, חשבתי שהמגע של הסיליקון יהיה יותר מוכר וידידותי. המשכתי להשתמש בכפית כשעברנו למוצקים ולאט לאט עברנו לכפית רגילה שיש בבית. אגב, ידית הפלסטיק שלה קצת התעקמה בסטריליזטור, לא מומלץ לסטרל אותה. נדמה לי שהיא עלתה 29 ש"ח, יקרה אבל שווה!

גם לנו יש אחת כזו. העברתי אותה פעם

אחת סטרליזציה-ראיתי מה עומד לקרות לה בשאר הפעמים וויתרתי. שטיפה טובה מתחת לברז עושה את שלה.

מיכל, גיליתי עוד משהו...

אני לא יודעת איך את מאכילה את הדר אבל אני הייתי מאכילה את שיר בטרמפולינה והיא ממש לא התלהבה מהעניין. בימים האחרונים התחלתי להאכיל אותה כשהיא יושבת עלי ופתאום היא פותחת פה גדול לאוכל. תנסי גם לשנות את צורת הישיבה. אולי זה ישנה גם אצלכם. חנה

ועוד מקום מועדף לאכול - באמבטיה!

המטפלת של זיו ואני הצלחנו להאכיל אותו בניסיונות הראשונים רק באמבטיה.

גם שגיא אוהב לאכול באמבטיה. האמת,

שממש שלא איכפת לי שהוא אוכל שם, כי זה ממש לתפוס 2 ציפורים במכה אחת.

לכן הצעתי לנסות מקום אחר

ולא בהכרח מקום שאהוב על שיר יהיה גם אהוב על הדר. צריך לנסות עד שמוצאים את המתכון שעובד.

קניתי שלושה סוגים של כפיות מיוחדות

אבל בסוף הכי נוח (לי) זה הכפיות הרגילות שלנו... אצל הילדים עצמם לא הבחנתי בהעדפות.

למעלה