המלצה על מוצרי חשמל

rebull

New member
המלצה על מוצרי חשמל

אנחנו מתכננים לעבור דירה ולקנות אתכל מוצרי החשמל הדרושים.
יש לנו התלבטות בין כמה מחצרים.
יש המלצה למקרר עם מקפיא עליון? (sharp / lg / samsung)
מייבש?
מכונת כביסה?
מדיח?
מיקרו?
תנור?
זהו אני חוזב שזה הכל

תודה.

dubit1234

New member
אני נאמנה למוצרי בוש

רוב הבית שלי בוש ואני מרוצה מאד מהמוצרים ומהשרות שאני מקבלת מהחברה.

בנוגע למיקרוגל, במשך השנים החלפתי כמה סוגים. הגתי למסקנה שצריך לקנות את הכי פשוט, אבל דיגיטלי.
מה שחשוב זה שהעיצוב ימצא חן בעניכם ויתאים למטבח שאתם מעצבים.

לי יש מקרר של LG מקפיא תחתון, מניחה שהם

מעולים גם עם מקפיא עליון.
תנור + מכונת כביסה + מדיח - בוש מעולים!!!
כיריים - לא משנה החברה. נטו עיצוב.
מיקרוגל - הכי פשוט שיש.
מייבש - הכי זול שיש, לא מאוד משנה.
בתכל'ס יש מלא חברות טובות... ואם תבחר אחרת זה גם יהיה נהדר! בדיוק דיברתי עם חברה שאני אמרתי לה שאני נשבעת במוצרי בוש והיא נפלה חזק עם מכונת כביסה שלהם..

lollipop31

New member
גם אני כמוך נאמנה למוצרים של ברימאג

אמנם מוצרי חשמל זה מזל אך יחד עם זאת חשוב גם מי נותן השירות
תנור+ מכונת כביסה + מקרר של BEKO
מזגן - LG
מיקרוגל וטוסטר גם הכי פשוט אני לא משקיעה עליהם הרבה כסף.

hallo kitti

New member
מרוצה מאד מהמדיח של בוש

וממכונת כביסה AEG וממיקרוגל הכי פשוט שיש של זקש לא דיגיטלי וממקרר אמנה למרות שהוא קצת קטן כי הוא סייד ביי סייד אבל לנו הוא מספיק. התנור שלנו הוא של miele והוא מעולה והמייבש של פריג'ידר (לדעתי כבר אין להשיג כאלה).

המלצה וגם אזהרה:

בשנים האחרונות יצא לי להחליף מכונת כביסה, מייבש כביסה, ומדיח כלים. בכולם בחרתי בבוש (או סימנס, זו אותה חברה) ומכולם אני מרוצה עד כדי התאהבות ממש.
ואזהרה - לא לקנות מוצרי חשמל שנותני השירות שלהם זו חברת "שירות פלוס". השירות שהם נותנים הוא מתחת לכל ביקורת.

אז ככה ....

מקרר - לי יש סמסונג טריפל (מקפיא תחתון) - מאוד מרוצים.
תנור - כרגע יש לי סמסונג אך בתכנון לעבור לבוש ...
שאר המוצרים - רק בוש! מומלץ.

מדיח - גם אני בממליצות על בוש, יש לנו יותר

מחצי שנה והוא ממש טוב. הוא גם צורך רק 6.5 ליטר מים להפעלה, והדירוג האנרגטי שלו הוא A, כלומר הוא חסכוני בחשמל יחסית לקטגוריות שלו.

ממש עכשיו קנינו גם מייבש של זנוסי, אבל מוקדם מדי מכדי להביע דעה. בגדול מייבש הוא מכשיר פשוט, סוג של טוסטר לבגדים....ממליצה ללכת על מכשיר עם קונדנסר ודירוג אנרגטי כמה שקרוב יותר לA (אאל"ט יש רק מכשיר אחד עם דירוג A, והוא עולה כמה אליפם טובים), ושיהיה קל לנקות אחרי כל הפעלה. תקני מייבש עם תכולה של קילו יותר מהמכונה.

לגבי כל שאר המכשירים - מקרר זה כל כך אינדיבידואלי! הוא צריך להתאים לצרכים שלך, לגודל, למה שנראה לך נוח. למשל, אני חושבת שמקרר עם קיוסק זה מיותר, אבל אולי לך זה מאוד חשוב.

תנור - יש לנו של רוזייה, ואני מרוצה. גם פה אני בדעה של המייבש - זה גוף חימום....לחמותי יש תנור של KING, שזה מותג מאוד עממי, והיא מוציאה ממנו מטעמים כבר 15 שנים.

iditush forever

New member
טוב ההמלצות שלי הינן יקרות

אני נאמנה למותג הגרמני Miele, יש לי את מכונת כביסה ומייבש שלהם, תנור שלהם וגם מדיח כלים שלהם.
הפלוס זה שמדובר כאן במותג סופר איכותי, שלעולם לא מתקלקל, עם הטכנולוגיות הכי טובות בעולם.
החיסרון זה המחירים כאן בארץ, מילה איננו זול בכלל. במקררים יש לי את הSHARP הכסוף עם המקפיא העליון, עם הדלתות שיש להן אפקט מראה. אני אישית לא התחברתי למקררים של המקפיא התחתון יש כאלה שכן. לי זה לא נוח, אני לא אוהבת להתכופף ע"מ להוציא דברים. במיקרוגלים ומוצרי מטבח פשוטים אני אומרת ללכת על המותגים הפשוטים יותר.
אבל כן חשוב להשקיע בתנור, כיריים טובות, מקרר, מכונת כביסה טובים. מדיח כלים ומייבש זה כבר תלוי בצרכים שלכם.
אני אישית לא יכולה להסתדר בלי מדיח כלים, שונאת לשטוף כלים.

למעלה