המלצה על מכונה

• פותח הנושא guyto
  • פורסם בתאריך

guyto

New member
המלצה על מכונה

הי, אני מעוניין לקנות מכונת אספרסו בסכום של 1000-1500 ש"ח, יש המלצות על מכונות כאלה (וכמובן מכונות לתפזורת ולא לקפסולות)? המלצות מניסיון אשמח לקבל. תודה גיא

אילן די

New member
זה מאד תלוי

כל אחד מחפש דברים אחרים. אתה מתחיל ? זו מכונה ראשונה שלך או החמישית ? מה הכי חשוב לך ? איכות האספרסו ? קלות ההכנה ? או אולי שיהיה קל לנקות ? בכל מקרה אם תוסיף פרטים יהיה יותר קל לעזור לך. מומלץ גם להיעזר באתר שאני מצרף. זה אמנם אתר אמריקאי אבל הוא מכיל מידע רב מאד ויתן לך כיוון די מדוייק לגבי מה שאתה צריך. רוב היבואנים בארץ מייבאים רק סוג אחד של מכונות או שניים לכל היותר ולכן הם ימליצו לך על מה שיש להם. מוטב שתעשה את עבודת הבחירה וההחלטה בעצמך. www.wholelattelove.com בהצלחה ותעדכן
אילן נ.ב. קח בחשבון שכדי להכין אספרסו איכותי תצטרך גם מטחנה.

guyto

New member
תודה על הלינק.....

הי דבר ראשוןו תודה על הלינק , יש שם כמעט את כל המכונות ופירוט ממש הוסיף לי . אני חובב קפה מושבע (שיגעון שהתחיל לפני כשנה ) אך בתור סטודנט דל אמצעים .... אני בעיקר נעזר בדברים מוזלים כגון מקינטה ( מעולה ) ומכונה חשמלית שקניתי בתחילת דרכי (ועדיף שלא אפרט עליה
) , קליית קפה במכונת פופקורן ישנה וחביבה, ומטחנת דיסקיות די טובה שבייחס לעלות שלה היא מצויינת(70 ש"ח)... כעת אני מעוניין לשדרג את עצמי והיתי מעוניין בהמלצות מתוך ניסיון (את רוב המכונות והנתוניםם אני מכיר ) . ובהתאם לדרישתך אציין שהעדפתי היא קפה טוב (כמובן שבעיקר אני מחפש מכונה פשוטה שהיא זולה מאוד,ממצה את הקפה מצויין,קלה לתפעול, קלה לניקוי,חוסכת חשמל ואולי יכולה לנקות את הבית אבל לא קריטי,דרך אגב אמרתי זולה מאוד?!...
) תודה גיא נ.ב. אשמח אם תוסיף עוד לינקים מעניינים . ושוב תודה גיא

אילן די

New member
מנסיוני המוגבל

בתחום הזה, וגם ממה שאנשים אחרים מספרים - מה שאתה משלם זה מה שאתה מקבל. הבעיה היא לא כל כך באיכות הקפה כמו בחוסר הקונסיסטנטיות של המכונות הזולות, בהן כל שוט אספרסו שונה מהשוט הבא. אני יודע שמכונה מאד פופולרית בקרב אנשים שרוצים להוציא כמה שפחות על מכונה טובה (ושניתנת להשגה בישראל) היא הגג´יה הבסיסית שעולה כ-200-250 דולר (וראיתי כזו בדיוטי פרי שלשום), לכן אם אתה לא מעוניין להוציא סכום כזה - כנראה שעדיף שתדבק במקינטה עוד זמן מה. יהיה מאד נחמד אם אנשים ימליצו על המכונות שלהם (לטוב ולרע) כמו שביקשת. לגבי - זה קצת לא רלוונטי (גר בארה"ב) אבל בכל זאת : אני אישית גם לא רציתי להוציא סכום מעבר ל-250 דולר וקניתי את ה- EspressoPro של Capresso שנמצאת באתר שנתתי לך וקניתי אותה בגלל התגובות והביקורת באתר. היא מכונה נהדרת עם מקציף חלב פשוט הכי טוב שראיתי אך היא לא ניתנת לקניה בישראל. ואגב - עוד עניין קטן בתחום הזה - אל תקנה מכונות מהאתר הזה ובכלל לא לקנות מכונה שמותאמת למתח של 110 ולחבר אותה דרך מתאם, אלא רק מכונה של 220 במקור. הדילים שאנשים עשויים למצוא בארה"ב אולי יהיו שווים מבחינה כספית אבל מכונת קפה היא לא טוסטר ואיכות האספרסו תושפע משינוי הזרמים.

למעלה