המלצה על מלון בצ'רביניה

נפתלי99

New member
המלצה על מלון בצ'רביניה

בחורף הקרוב אנו מתכוונים לנסוע לצ'רביניה-צרמט, והפעם זה עם בני הנוער המתבגרים שלנו, שלכולם זו תהיה נסיעת סקי ראשונה...

בחיפוש אחר מלון שם, נראה כי המשימה לא פשוטה, כי אנו מחפשים מלון עם כמה תכונות שיש יותר במלונות באוסטריה:
1. חצי פנסיון
2. בריכה
3. קרוב למעליות בית הספר (מסלולים 2 ו-14)
4. מחיר שפוי...

למישהו יש המלצה למלון כזה ?

Cמן רשום

New member
אנחנו היינו לפני כמה שנים ב Hotel Europa

זול, פונקציונלי, נקי. מומלץ סך הכל. לא לקחנו חצי פנסיון ואף פעם לא הבנתי למה זה טוב, אבל יש אופציה כזאת. תבדוק רק מבחינת המיקום אם זה עונה על הצרכים שלך, לדעתי המרחק למעליות נסבל.

dfl

New member
למיטב ידיעתי, אין שם מלון במפרט שלך

יש בריכה בכמה מלונות יקרים (עולים בדעתי hermitage, aux pieds du roi), שניהם רחוקים מאד מ"מחיר שפוי". נדמה לי שיש בריכה גם ב-chalet valdotain אבל הוא די רחוק מהמעליות.
אם אתם מוכנים לוותר על הבריכה, יש המון מלונות בעיירה, חלקם קרובים לשלג או על המסלול, במחירים לא מופרעים. בכל מה שנוגע לסקי ונוף, יש לחופשה שם פוטנציאל להיות הטובה שלכם אי פעם. אין לי מושג לגבי מסיבות, אלכוהול, מסאז'ים וכיו"ב. בגדול, צ'רוויניה אינה יעד מועדף לפן הזה של הסקי.

נפתלי99

New member
לצערי מלון אירופה כבר ממש לא זול

ואגב - חצי פנסיון טוב בעיקר כשיש ילדים, בלי צורך לרוץ כל יום למסעדה אחרת.
&nbsp
גם הצורך בבריכה הוא בעיקר עבור ילדים. ספא נהדר למבוגרים, אבל ילדים ממש לא מתעניינים בספא, אבל אחר הצהרים, כשהם בהיי מטורף אחרי הסקי, הם יכולים ללכת לבריכה, ולשרוף שעה מתה לכיוון ארוחת הערב.
אם הבריכה היא באתר ודורכת הליכה או חס וחלילה נסיעה, אז בפועל הולכים לבריכה אולי פעם אחת, אבל אם רק צריך לרדת במעלית - הולכים לבריכה מדי יום, ויש שקט אחה"צ להורים.

dfl

New member
עוד אפשרות יקרה

גם בקלאב מד צ'רוויניה יש בריכה. לדעתי חופשות סקי ברשת הזו הן בזבוז כסף והקלאב של צ'רוויניה יקר במיוחד, אבל אם הילדים כל כך להוטים לשחות אחרי השלג, אולי אין ברירה.

YoniS007

New member
דווקא בעונה האחרונה הקלאב בצ'רוויניה היה מהזולים ברשת

אומרים שהוא מיושן ולפני שיפוץ/סגירה.

YoniS007

New member
לא מכיר את צ'רוויניה אבל עניין הארוחות די פשוט עם ילדים

בתנאי שהמלון לא באיזה סוף עולם. דווקא מחצי פנסיון הייתי נזהר כי הטעם של ילדים ישראלים שונה מבני גילם האירופאים. שלא תגלה שהם לא אוהבים כלום מהתפריט/בופה ותגמור משלם גם על חצי פנסיון וגם על המבורגר וצ'יפס במסעדה. במקרה של הילדים שלי, זה תרחיש כמעט ודאי.

Cמן רשום

New member
כדאי שתגדיר תקציב שנדע מה האפשרויות, לא לירות סתם באוויר

במאמר מוסגר, לאור הדרישות שלך, מיקום, בריכה, ספא, קשה לי להאמין שתצליח לרדת הרבה יותר זול מזה. במיוחד הבריכה מגבילה לבתי מלון גדולים ושאינם במחיר רצפה.

נפתלי99

New member
מלון אירופה יוצא 2200 יורו לאדם לשבוע

זה עוד לפני סקי פאס, ציוד, טיסה והעברות.
אפילו קלאב מד בצרביניה כולל הכול עולה פחות מ-1900 יורו לאדם, וזה כולל אפילו את ההדרכה לילדים.

למעלה