המלצה על מלון

LiaTuSh18

New member
המלצה על מלון

קיבלתי שובר ויש המון אופציות של מלונות, אירוחים בקיבוצים וצימרים.. מכיוון שהנושא כאן הוא בתי מלון ואני לא רוצה להלאות אתכם אז אני אנקוב בבתי המלון שמוצעים לי (לא הרבה) ואשמח מאוד לקבל חוות דעת. לאן כדאי ולאן ממש לא. :) אני מסמנת ברשותכם את אלה שחשבתי עליהם בכוכביות, עליהם במיוחד אשמח לשמוע..
מלון רות דניאל- יפו, תל אביב
מלון גאלרי- חיפה
מלון בוטיק שלום- מטולה (פחות נוטה לקחת את הצפוניים הרחוקים אבל בכל זאת אשמח לקבל חוות דעת)
*מלון לב ירושלים
מלון בוטיק עטרה-צפת
מלון סביוני הגליל- יסוד המעלה
מלון מטיילים מלכיה- גליל עליון
מלון המצודה- צפת
מלון ארזים טבריה
מלון חופית- גליל מערבי
מלון הר תבור- כפר תבור
מלון נופש בית אורן- הכרמל
*מלון רזידנס- נתניה
מלון הים האדום- אילת

תודה מראש

LiaTuSh18

New member
אני בת. וכן, גם אני לא הבנתי את הקשר

תודה בכל מקרה! עוד מישהו?

יוסי, מה לא בסדר במלון?

היינו שם לפני המון שנים, כשהם עוד רק פתחו והחוויה באמת היתה קצת לא הולמת את המחיר ששילמנו. בזמנו חשבתי שזה חבלי לידה. אחר כך היינו שם ב-2009 והיה ממש מעולה (זה היה חורף ולא היה ממש עמוס ומלא). מעניין אותי לדעת, מה הפריע לך בשהייה שלך?

אם ארשום כאן....

את כל רשימת הדפקטים שהיו במלון הזה, אף אחד לא יאמין לי! אני מעדיף שלא לעשות זאת היות והמגילה שארשום תעייף את הקוראים. אולם כן אכתוב שהמלון מתאים לרמה של 2 כוכבים ולא של 5! אבל בלי קוריוז אחד על המלון אי אפשר: הטלויזיה המונחת על השידה בחדר השינה, מכסה את רובה של המראה הנמצאת שם! אין אפשרות להזיז את הטלויזיה או להעתיק את המראה ממקומה!!! נכון, ישנה מראה נוספת הצמודה על ארון הבגדים בכניסה לחדר, אולם מראה זו איננה נמצאת במרכז החדר אלא בכניסה החשוכה כאמור. זו היא רק אחת פאשלות הגדולות והבולטות מיד. במרפסת הקטנטנה שמכרו לנו בכסף מלא, ישנו רק כיסא אחד! ועוד ועוד....

בברכה - יוסי

Donatelo

New member
קצת לאזן את יוסי

יוסי צודק, שרמת הניקיון במלון והחדרים מתחת לכל ביקורת.

עם זאת, חשוב לציין שהמסעדה בבריכה מספקת ארוחת צהריים גדולה ומפנקת לכל מי שאוכל הוא חלק מרכזי מחופשתו :)

ליבי3617

New member
מכל אלה רזידנס הכי נורמלי

ולמה מפרגנים לך רק את המלונות האלה אם אפשר לשאול?

yonitbrk

New member
הים האדום - להזהר

אמנם היינו שם לפני ארבע או חמש שנים, אבל החוויה היתה לא משהו. כשהגענו החדר היה מלוכלך, וכך גם האמבטיה, נאלצתי לקרוא למנקה . חדר אוכל היה במלון סמוך , וגם שם מדובר רק בארוחת בוקר, שבשבת היתה מזעזעת. הגישו ג'חנון לדוגמא שלא היה אפוי מספיק, לא היה את המבחר שאת מצפה לראות במלונות נוספים. המזל שעבור ארוחת הערב (היינו על חצי פנסיון) הם הנפיקו שובר למסעדה על חוף הים, ושם היה אוכל מצויין. אממה, קראתי שלאחרונה הם עברו שיפוץ כך שיתכן והדברים השתנו. כן יתרון אחד שהיה - הוא נחשב לאחד המלונות הזולים בעיר, והמיקום שלו מצויין לאלו הבאים עם תחבורה ציבורית - בדיוק מול התחנה המרכזית, ובמרחק הליכה מחוף הים והטיילת.

גיל כהן1

New member
לגבי סביוני הגליל

מלון פשוט, סביר בשביל לשים את הראש, ארוחת בוקר סבירה בהחלט, בוודאי יחסית למחיר.
היו קצת בעיות במקלחת, כמו סתימה חלקית בניקוז המים.
הבעיה המרכזית היא האוכלוסיה שמגיעה לשם, יוצאים מהחדרים עם כיסאות ואוכל, ועושים "שכונה" במסדרון. לא לעניין.

אנחנו היינו שם בחורף לפני שנה וחצי, וזה התאים לנו בול כדי לצאת בבוקר לטייל בגולן (שהיה מושלג להדהים).
מי שמתכנן להעביר ימים שלמים במלון - שלא יגיע לשם.
מי שמחפש מקום סביר כדי לצאת ממנו לטיולים בצפון - מדובר באופציה סבירה בהחלט.

LiaTuSh18

New member
תודה רבה לכולם, עזרתם מאוד!!

אם יש עוד אנשים שיש להם טיפים אני אשמח :)

Donatelo

New member
ממליץ שלא ללכת לערים המרכזיות

המלונות המדוברים כאן הם ברמה נמוכה יחסית לשאר המלונות בערים.

מהכרותי עם כפר תבור אני מניח שמלון הר תבור יכול להיות אופציה נחמדה.

צביקוש23

New member
ממליץ בחום רב על מלון נרקיס !!!

כמי שחוזר פעם אחרי פעם למלון נרקיס בישוב מגדאל שאמס , אני ממליץ בחום! כאחד ששהה בעשרות בתי מלון בישראל ( שלא לדבר על הסיוט שנקרא בתי מלון באילת שהם שכונה אחת גדולה עם נופשים ישראלים טיפוסים) המלון היחיד שאני חוזר אליו פעם אחרי פעם הוא מלון נרקיס ! ריח הניקיון בחדרים , המיטות המפנקות , ארוחת הבוקר העשירה , השירות , החיוך של צוות המלון . החסרון היחיד שמצאתי זה שאין בריכה במלון ושארוחות ערב מוגשות רק כשהמלון מלא . אני חושב שראוי להעניק להם פרס על השירות והאיכות ! צוות המלון דואג לכל בקשה , בין אם זה לארגן טיולי ג׳יפים , המלצות על בילויים באזור ! בביקור האחרון שלי במלון לפני חודשיים התקלקל המקרר בחדר , תוך דקה וחצי החליפו לי מקרר והכל בחיוך ובאווירה טובה . השבוע בכוונתי לחזור שוב למלון נרקיס ! והמחירים הוגנים ! ( לילה לזוג עם ארוחת בוקר בערך 600) כמובן שמיותר לציין שבלילה יש כל כך הרבה מסעדות טובות בכפר מגדאל שאמס שרק צריך לבחור איפה לאכול ! ממליץ לכולם .

LiaTuSh18

New member
אתה מדבר גם על רזידנס, נתניה?

על תל אביב קראתי ביקורות שליליות אז גם ככה שללתי.. וגם באילת.

למעלה