המלצה - שירותי התמיכה של WINZIP ושל PKWARE

elotan

Member
המלצה - שירותי התמיכה של WINZIP ושל PKWARE

היתה לי איזו בעיה עם קבצי ZIP שמתכווצים ב MF ואמורים להיפתח ב PC. אחרי 3-4 פניות ותשובות מאנשי WINZIP הם אמרו שזה מה יש ושככה הקובץ מופיע ושכדי לחפש את הפתרון במי שעושה את ה ZIP. פניתי לתמיכה של PKWARE ושם ענו גם ממש ממש מהר - את כל השיחה (שוב 3-4 פניות) עשינו תוך שעה וחצי והכל עובד פיקס. והאנשים אצלי בעבודה? חצי יום עד שמצאתי מישהוא שיודע להגיד לי איפה נמצא התיעוד של המוצר........

ראשית

נשמח מאוד לשמוע מה הייתההבעיה וכיצד נפתרה. שנית, מהודעות קודמות שלך פה אני יודע היכן אתה עובד וכנראה לא פנית לאנשים הנכוניםולכן גם התקשת לקבל תשובות. אני שולח לך מסר עם שם הבחור שאחראי על המוצר PKZIP ב-MF בארגון שלך. בתקווה שזה עוזר.

elotan

Member
אז ככה:

אני מייצר קבצי ZIP ב MF: יש לי קובץ TEST1.TEST2.TEST3.TXT ואני מייצר ממנו קובץ TEST1.TEST2.TEST3.ZIP. כשאני מעביר אותו ל PC מה שאני מקבל זה TEST1\TEST2\TEST3\TXT, ז"א: תיקיה בשם TEST1 בתוכה תיקיה בשם TEST2 בתוכה תיקיה בשם TEST3 ובתוכה קובץ בשם TXT החברה של WINZIP הראו לי איך אפשר להתעלם מה PATH INFORMATION ולפתוח את הקובץ לתיקיה הראשית. הבעיה היא שיש משהוא כמו 30 קבצים כאלה, כולם נבנו מראש לפי הסטנדרט של סיומת TXT בתוך ה MF (ככה המשתמש ביקש) ושאני לא מבין למה הוא מתעקש לפתוח אותם ב PC ולהעביר את הקבצים הפתוחים ל MF, במקום להעביר את ה ZIPים ל MF ולפתוח אותם שם (ואז נותנים בג'וב איזה שם שרוצים). מה שנוצר ב PC זאת תיקיה עם 30 קבצים בשם TXT, ולך תדע עכשיו איזה קובץ הגיע מאיזה ZIP. אחרי ששלחתי צילומי מסך וקובץ לדוגמא ל WINZIP הם אמרו שהם לא י כולים לעזור יותר והמליצו לפנות ל PKWARE. שם תוך שניה ענו לי שיש פרמטר (לא זוכר אותו כרגע) שמאפשר לקבוע בצורה ידנית מה יהיה שם הקובץ בתוך ה ZIP. שימוש בפרמטר הזה פותר (כמעט) לגמרי את הבעיה. למה כמעט? לפעמים השם עלול להיות ארוך מידי וצריך לרדת לשורה הבאה. שאלתי אותם איך עושים את זה והם אמרו שבסוף השורה הראשונה צריך להכניס את התו '|'. הבעיה היא שהתו הזה נכנס איכשהוא גם לשם הקובץ
. כשאני אחזור ביום ראשון אמורה לחכות לי תשובה. ובכל מקרה אני מתכוון לנסות לשכנע את זה שמקבל את הקבצים לפתוח אותם בתוך ה MF ולא ב PC.

למעלה