המלצה!

liorm22

New member
המלצה!

היי לכולם אני חדשה כאן. לפני חצי שנה טסתי לוורנה שבבולגריה והיה שם מדהים... מי שאוהב מוזיקה יוונית ממש יאהב את המקום שנקרא "בטברנה"- יש שם המון מוזיקה יוונית -ואני שלא ממש התמצאתי במיוזיק התאהבתי! מאז אני אוהבת את המוזיקה הזאת היא ממש מרגיעה. האם למישהו יש המלצה על דיסק יווני טוב??? אשמח לקבל פרטים ביי...

bouzouki

New member
למתחילים,שלא מכירים ממש שירים אני

ממליץ על אוספים...פשוט כדי להכיר כמה שיותר שירים וגוונים! קחי לך איזה אוסף שתרצי... אני ממליץ לך על "אגן הים התיכון"(אל תסמכי על התרגומים שם)-אלה שני דיסקים יפים עם שירים ישנים ("אגן הים התיכון"+"בטברנה") ועל האוסף "הופה הופה" (האוסף הראשון כולל שני דיסקים-הראשון עם שירים חדשים והשני עם שירים ישנים....והאוסף השני כולל שלושה דיסקים).. ואם את רוצה דיסק ברמה אז אני ממליץ ךף על כל דיסק של "יורגוס דאלאראס" אבל בהופעה... הבן אדם הזה פשוט ענק בהופעות שלו שני דיסקים מומלצים במיוחד:1."MY SONGS"-בו הוא מבצע שירים מכל הזמנים ולגדולי המלחינים (הדיסק "ניווני" הראשון שקניתי) והשני:"TRIBUTE FOR MIKIS THEODORAKIS" שבו הוא עושה מחווה לגדול מלחיני יוון "מיקיס ת´אודורקיס" (מי שידוע בעיקר שהלחין את פסקול הסרט "זורבה היווני") ובדיסק הזה ניתן ממש להתענג של הצירוף המדהים של הבוזוקי עם להקת סימפונית...ממש מדהים... אלה "הממש" מומלצים שלי בקשר לשאר אעדכן אחר כך... לילה טוב

למעלה