המלצות למופע פלמנקו

• פותח הנושא BISI
  • פורסם בתאריך

BISI

New member
המלצות למופע פלמנקו

שלום, רציתי לקבל הצעות למופעי פלמנקו מומלצים לקראת יום הולדתו של בן זוגי. הוא חובב פלמנקו, אך לא מומחה ואני באופן אישי לא נחשפתי כל כך לריקוד בעבר, ושמחה להזדמנות זו. לפיכך, אשמח לקבל הצעות מתאימות.

ססיליה1

New member
בדיוק פיספסת...

את פארוקיטו בסוזן דלל... לדעתי יש השבוע את כרמן של הלהקה של אנטוניו גאדס, הלהקה הגיעה מספרד וזאת הזדמנות חד פעמית לראות אותם. ואני חושבת שהלהקה של מיכל נתן מעלה שוב את con el tiempo מבין שתי ההופעות האלה- הייתי הולכת לראות את כרמן. תהנו

contra tiempo

New member
ברור שאת כרמן

נראה לי שיש עכשיו כרטיסים בהנחה... con el tiempo זאת הופעה נחמדה לא ממש אהבתי זה יותר בלט מפלמנקו האמת שזה מזכיר לי את היי פייב טוב כל אחד וטעמו...

ססיליה1

New member
כרמן

ברור שכרמן. אבל לא כל אחד יכול להרשות לעצמו לקנות כרטיס ב300 שח... גם אני לא נפלתי מהרגליים מההופעה של מיכל נתן, אבל להגיד היי פייב זה לא לעניין. אם את מבקרת (וזה מבורך!!) - תבקרי בצורה לא מעליבה .. שתי הבעיות העיקריות שראיתי בהופעה של מיכל נתן הן להקה לא מספיק טובה שלא "סוחבת" את הכיאורוגרפיות וריקודים שנשארים כל הזמן על אותו לבל - בלי אף רגע של שיא... מעבר לזה, סחטיין למיכל על העבודה שהיא עושה ועל כך שהיא כל שנה מרימה מופע חדש - זה לא מובן מאליו.

contra tiempo

New member
אני מצטערת אם הובנתי לא נכון

הכוונה הייתה שהלקה עצמה מזכירה לי את היי פייב אם משווים אותה לכרמן של גאדס... וכרמן של גאדס עלתה 79 -99 ש"ח לכרטיס בהופעות האחרנות שהמחירים של הכרטיסים של קון אל טימפו הם בערך אותו דבר אני מעריכה את מיכל נתן כרקדנית היא מעולה ואני חושבת שהיא יוצרת בולטת בארץ אבל הלהקה שלה לא מגיעה לקרסולים שלה הם באים כדי לספק סחורה והיא רק מבליטה את עצמה על חשבונם דבר שעושה להם אבל ...

התכוונת אולי ל "עוול" ולא ל "אבל" ובכל מקרה

אני לא מסכים. הרמה הטכנית של קומפס אכן פחות טובה. המופע כרמן מספרד ברובו היה מביך ומזויף בשבילי כחובב פלמנקו. לעומת זאת ב"קון אל טיימפו" אני ראיתי חדשנות ויצירתיות.

ססיליה1

New member
לא ראיתי את כרמן,

אז אני מנועה מלהגיב... אבל קשה לומר על המופע של מיכל נתן "חדשנות ויצירתיות" "קון אל טיימפו" הוא אוסף של ריקודים - ברמה סבירה ותו לא, שייתכן שאם היה מבוצע על ידי רקדנים טובים יותר, היה יותר מעניין. ישראל גלוואן - זה חדשנות רוסיו מולינה - זאת יצירתיות בלן מאיה, אנדרס מארין, פארוקיטו, חוסה מאיה, פסטורה גלוואן, .. עליהם ניתן להגיד - חדשנות, יצירתיות, עוצמה. עניין. פלמנקו! (את כולם אגב, ועוד רבים אחרים, ראיתי בהופעות חיות, לפחות פעם אחת...)

למעלה