המלצות רגאיי ישראלי !!! IדגלI

ZeusMan

New member
המלצות רגאיי ישראלי !!! IדגלI

לא היה כאן כזה עדיין... איזה שירי רגאיי ישראלים אתם הכי אהבתם ? לכאן :

ZeusMan

New member
שלי. ../images/Emo104.gif

תומר יוסף - אל תטוסי תומר יוסף - ההר קורה לך שוטי הנבואה - תשאירי לי פרח אסף אמדורסקי - אני שוכב לי על הגב קנגרו - תל הבבילון איאם - ארץ קטנה עם שפם javascript:InsertIcon('|%D7%93%D7%92%D7%9C%7C')

אמממ.... רגאיי ישראלי--

תראה, איך שקראתי ת'הודעה שלך ישר קפצו לי לראש התקווה 6 ויוניטי סאונד. אין צורך לציין את המוזיקה המשובחת של התקווה 6!!!!!!! כל השירים שלהם מעולים!!! מה שכן, יוניטי סאונד מדהימים!! יש להם כל כך הרבה מסרים חיוביים בשירים. אני ממליצה על שני הדיסקים שלהם- "תן בראש" ו-"מעל הצלילים".. השיר שהכי נגע בי הוא "לשון הרע" בדיסק "מעל הצלילים"-- אז אנא לתשומת ליבכם (= שיהיה לכם יום נעים ויפה וכמוהו שכל השבוע יהיה מדהים
-כשף!

אוקי.. ספיישלים מיוחדים...

ספיישלים מיוחדים (מתוך דיסק של רמי) טבסקו - אל תדאג צ'ולו - זו חגיגה פישי - כולם לקפוץ פישי - סלקטה סמיילי - עם באבילון למלחמה (מעולה!!!) סמיילי - רוד בוי מספר 1 במדינה סילברדון - חזרי אליו סילברדון - שיר תקליטנים (גם מעולה!!) קוטג' - אנחנו כאן (אההה מעולה!!!) בזוקה - איזה חום (בכלל בענני דוגית היפה) *יש למישו אולי ת'גירסה שהוקדשה לשחר נפתלי? בזוקה - בחזרה לתקליטים סול ג'יי - אש אש!! יאללהההההה שירשור רגאיי ישראלי!!!!!!!! -כשף!

noa08128

New member
שלי ../images/Emo13.gif

כמובן שכל אמני הרגאיי הישראלי מעולים ויש לציין אותם לשבח ,אבל ישנם כמה שירים שאהבתי במיוחד
: תומר יוסף- אל תטוסי תומר יוסף- יפה שלי תומר יוסף- הולך ישר איאם- אהבה בואי קנגרו- תל הבבילון קנגרו - בומב אין ג'רוסלם איאם - היי היי פאנסט - האבלום כולו , משובח ואהוב טארבין- טארבין התקווה 6- אם ביום מן הימים וזהו. יש לנו במה להתגאות love
נועה

noa08128

New member
יש איזה שיר

שמאז ששמעתי אותו אני קוראת לו ככה .. שמעתי ואתו בחוף התופים. אולי יש לו שם אחר חח..

טובא

New member
שלי

סילברדון-תזיזי פישי הגדול-הפשע קנגורו-כמה כמה איאם וריאלטיI-אני לא מכאן טראבין-תמיד יותר קל התקווה 6-קוקוריקו תומר יוסף-לך ישר מוקי-מקצה לקצה מממ זהו כרגע

Nechi Nech

New member
פיייי....!!!!

אלבומים: *יוניטי סאונד - מעל הצלילים.. יצירת מופת! (במיוחד הטיון הענק של ג'בקה "כוח רצון") *יוניטי סאונד - וזה ממשיך *פישי הגדול - הסנדק. קלאסיקה. *פישי הגדול - חכמת רחוב. הארדקור במיטבו. *ישראלים עצבניים - אוסף של היפהופ ורגאיי. קלאסיקה. *תומר יוסף - תגידו משהו. רגאיי שורשי מטורף! *איאם - מילים פילים. אלבום מדהים! *התקווה 6 - Live בועעעעעעט! *קנגרו - קנגרו הפנינה של הרגאיי הישראלי. נקודה. טיונים: בזוקה - אין חדש. מרגש לאללה ושורףףףףףףףףףףף סמיילי ורביע - מיס קאנאביס (לא סגור על שם השיר) אני שמעתי את גרסת הספיישל שהם הקליטו לארמיגידיון סאונד, פשוט וויקיד!! (אם אתם קוראים כאן - תדעו שזה הזמן לשחרר חומרים שלכם - אתם שורפים!) ולסיכום, פינת כבוד לזמר הרגאיי הטוב ביותר בישראל - צ'ולו
צ'ולו - 360 מעלות בצל. טיון שהוא הקליט במיוחד למיקסטייפ של שי360. דקה ו51 שניות של ההארדקור-ראגא הישראלי הכי טוב ששמעתי מימיי. (צ'ולו תוציא אלבום כבר!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) צ'ולו - התקווה. הקליט כספיישל לרודבוי סאונד. אין מילים. מתעלה על עצמו כל פעם מחדש. צ'ולו - גומל לאיש חסיד. גם את הוא הקליט כספיישל לרודבוי סאונד (גם על הMaroon Riddim). פשוט ענק. יש עןד רגאיי ישראלי משובח, אבל אין לי כוח להמשיך..
di original nechi nech

Magi¢ Girl

New member
אגב רגאיי ישראלי , יש לי שאלה -

לסילברדון יש דיסק?? אם כן-איך קוראים לו ואם בכלל מוכרים אותו בחנויות?

yaarasta

New member
אפשר למצוא דברים שלו ב-

MAD-MAN בדיזינגוף סנטר או בתחנה המרכזית החדשה או במסיבות עם Rude-Boy Sound ו/או Unity Sound יום חמישי הזה ינגנו הרבה סילברדון!!

kacha

New member
3 אלבומים יש לבחור

2 מהם הוקלטו בג'מייקה לפני כמה שנים טובות, והאחרון, אם אנלא טועה ב2000/2001 שנקרא דברו!, דיסק רגאיי מזרחי נוראי משהו...אבל זה עניין של טעם :) בהצלחה... אני בונה על האלבום הבא שלו כמשהו מפוצץ במיוחד.

moshe alfasi

New member
מסכים! ../images/Emo45.gif

הולך להיות אלבום גדול! אבל אני לא מסכים ש"דברו" הוא אלבום נוראי, אחד החזקים!!! ד"א, למי שיש את האלבום הזה מקורי, ורוצה למכור אותו, יכול לנסות את מזלו אצלי במסרים או באייסיקיו שתקבלו במסרים
תודה רבה! =]

yaarasta

New member
שלי

איאם - "אהבה" שיר מעולה, טקסטים חזקים, וכל זה מתובלן בעבודת ה MC של ריאליטי, טבאסקו וסמיילי!!! חזק ביותר! קנגרו - "רגיש מדי" מוזיקה מהמשובחות שיצאו מישראל לפי דעתי, מלודיקה מושלמת, טקסטים חזקים ביותר, ומרגשים למדי....
תומר יוסף - "הולך ישר" שיר קצבי וטעון במסרים (שאני לפחות מאמין בהם) התקווה 6 - "קוקוריקו!" אחד הטובים! מקפיץ קצבי, מנחה, ומעולה לא רק בבוקר!!! דורי בן-זאב - "Lemon Tree " (אמנם לא מקורי שלו, אבל יש לו גרסא ישראלית מעורבבת אם המקורי. מעולה ביותר!) סילברדון - "יש יותר מדי שירים טובים!" מוקי - "שיר מלחמה" כל מילה נוספת מיותרץ שב"ק ס - "נופל וקם" שיר שמלווה אותי ואת דרכי מהילדות!!! פישי הגדול ושב"ק מיוזיק - "אש בנשמה" איזהההההההההה שיר חזזזזזק....!!! לשמוע אותו בכל פעם מחדש זה פשוט תענוג!!! FUNSET - מתוך האלבום "Lion Zion" שיר קליט ותמיד בא טוב!!! קרולינה את סוליקו - "לא ציפיתי" לי עדיין לא נמאס לשמוע אותו!! (וזה הרינגטון שלי בפלאפון עדיין!!!) יש עוד הרבה, אלה הנבחרים שפשוט קפצו לי לראש!! -יער

U G I

New member
התקווה 6 לפאנים

עושים את זה הכי טוב. מונטיגו ביי אם אפגוש את אלוהים zoo סתמבאלישן babylon לקנגרו יש כמה שירים נחמדים. לא קשה בכלל שר לי ה-שיר שלהםםם. איזה כיף לשמוע אותו. תל הבבילון תענוג- הם עבדו אליי. איזה שיר. !!! תומר יוסף המלך עם אלבום ראשון מושלם ושייצא כבר האלבום השני!! נראה לי ש "אל תעשו עניין" זה פשוט השיר הכי טוב בדיסק, אבל קשה לבחור! יש עוד מלא רגאיי מקומי מצויין..........

moshe alfasi

New member
ככה אני אוהב אותך! רגאיי ישראלי!!=]

אוסיף על כמה מה שרביד כתב
אלבומים - see D way... clear! - המיקסטייפ של הרודי רמי, גדול! =] התקוה 6- גדול לגמרי, פשוט מחכה לדברים הבאים! סינגל של תומי בראונד - החיים הם מתנה, עם 6 טראקים כולל אקפלה של שיר הנושא, מעולה!
האלבום הראשון של סילברדון! אלבום גדול! פשוט כדאי לשמוע. יש עוד כ"כ הרבה... לדעתי קנגרו בהחלט הפנינה! (מי שלא ברביעי פארש רצח). לא אחפור יותר מידי על שירים, כי יש יותר מידי המלצות... אבל... חייב להסכים עם רביד!!!! ה"פריסטייל" של צ'ולו ב360 מעלות בצל (של שי!
) פשוט הקטע הכי שורף ששמעתי!!! על הביט של resistance הענקי!
יאלללההה תריצו עוד.. אמשיך להמליץ יותר מאוחר או מחר! משה אלפסי.

Lagzieli

New member
שיר שאני חייב ממש לציין זה של בזוקה

השיר "סבלנות חבר". השיר הכי אהוב עליי מכל השירים שיש. הכי אמיתי שיש והכי מרגש. כל השאר שאמרו פה אני מסכים עם כל אחד ואחד. אבל זה שיר שבאמת חזק בכלל, בזוקה אמן ראגיי אחד החזקים לדעתי שפשוט צריך להראות את עצמו יותר על הבמות.

Nechi Nech

New member
כמובן! ידעתי ששכחתי משהו!

"סבלנות חבר" אחד ההברקות לדעתי. רגאיי במיטבו.

למעלה