המלצות רגאיי ישראלי !!! IדגלI

idk

New member
יאללה :)

תומר יוסף- תאכלס כל הדיסק, אבל ספציפית- אל תטוסי, איש קטן, יום קיץ, איזה יום, נביא את הזריחה התקווה 6- גם הכל :) אבל ביומיים האחרונים אני חוזר הרבה על מונטיגו ביי ועל וורלד וור איקס קנגורו- גם כל הדיסק מצויין, אחד- אוזו ולוקוס איאם- כנ"ל, היי היי (בנזונה של שיר), לעולם חלום, החופש שלך ספיישלים- רוד בוי- קוטג'- אנחנו כאן (נראה לי קוראים לזה ככה) רוד בוי- לא זוכר תשם, אבל הקטע שיש בסוף את עומרי מהתקווה ששר את 'אם ביום מן הימים".. קטע חזק. ואולי הם לא ישראלים, ואולי הם לא ראגיי, אבל לאקס סנטריק סאונד סיסטם (הלהקה של יוסי פיין) יש דיסק מצויין (אלקטריק וודו לנד) ואני חורש עליו מדי פעם סתם מומלץ :) יומטוב:)

Lagzieli

New member
ד"א מתי באמת יוצא הדיסק של תומר?

הדיסק השני? שמעתי 3 שירים ממנו והוא פשוט ענק הדיסק הזה

Dtiup

New member
אתה מדבר על הדיסק ..

שהוא החליף הרכב ומנגן סקא יותר? כי גם אני רוצה לדעת! =)

JamicaniT

New member
אע, מכירה.

חוץ מהאחרון כן, מן הסתם P: יאלללללללה שיוציא דיסק כבר ;[

idk

New member
קוראים לו (לדיסק)-

"צחוקים מתחת לאדמה" והוא יצא כנראה בחודש הקרוב (אני מקווה) עוד דיסק שיצא בחודש הקרוב- 'המכנה המשותף' של גלעד (משוטי הנבואה) דיסק לפאנים צריך להיות

bugman5

New member
ברשותכם ריספקט לפאונדיישן

של הרגאיי: אבי מטוס- אל תלכי עכשיו של הדאנסהול: נייג'ל האדמו"ר: חומוס מטמטם וחוץ מזה: פישי: האויב (בשבילי עדיין הטיון המושלם). כבוד לכל העוסקים במלאכה! אורי.

s h i d a n

New member
וואי וואי וואי

אז ככה: שבק ס' - רק תגידי לי, שיר הגאנג'ה, תתקעו בחצוצרה מוקי לבד - שיר מלחמה, כולם מדברים על שלום הקנגרו - שר לי, לא קשה בכלל, ירושלים איאם - ארץ קטנה, אהבה בואי, לא מכאן, חופש שלך, להיות ביחד, אוהל השלום, כסף כסף תקווה 6- אם אפגוש את אלוהים, יונה לבנה, דם א'פיל, סמבאלישן,את את, זו, מונטיגו ביי פישי - ילדה וואי, המדינה בוערת סילברדון - רדיו רשת בזוקה - כל מה שתמצאו שלו זורם(כל הספיישלים שלו בsee da way clear חזקים ברמות) דודו טסה - הלילה לא(אחד היפים, תודו!!!!) תומר יוסף - יפה שלי, ההר קורא לך, אל תעשו עניין, אל תטוסי קרולינה - knocking on your door, wake up, no blame, in a way שוטי הנבואה - מלון ברבת עמון, תשאירי לי פרח, אין אני, לובש חם, יפיפיה, מי ינצח ת'אהבה, ג'א איז וואן

Funky Giraffe

New member
Sing Song SOON

מן הייאוש קרה יקרה לא כל יום פורים לא כל יום פורים 2 ממשיך להתפלל סטומפם ממליץ במיוחד על קרה יקרה קטע ענק!

למעלה