המממ..

המממ..

מחר ט ר י פ ל אקסטרא שלוש שעות רצופות של הנאה צרופה ומזוקקת עוד שעה יורד על קערת פסטה ענקית מטעין תגוף במים מים ועוד מים על הבוקר שני אספרסו כפול וקדימה... מי בא?..

Infin1ty

New member
מחר רוכבים מנחשון לניצנים

ואז עושים כמה הקפות בניצנים וחזרה הופה לנחשון..
טריפל בריבוע מישהו
?
לילהההההההההה

היה לי מדהים!!

שמרתי על קצב אחיד כל השלוש שעות לא נסחפתי לקצבים הייתי טוב נכנסתי למצוקה פיסיולוגית רק ברבע שעה האחרונה של השעה השלישית וגברתי עליה כמו גדול כולל שלושה ספרינטים ככה לסיום דחיקת שלב מיצוי הגליקוגן בשריר לנקודת השעתיים ושלושת רבעי היא מבחינתי אות לשיפור כושר, מה היה קורה קודם בנקודת השעתיים ועשרים עד שעתיים וחצי בקצב הזה... חודש הבא מישו\י מצטרף\ת
...

מעניין...

כעת אני חושב על זה ש... השיא שלי במרתון היה 2:43... ואני שואל עצמי אם רמת המאמץ דומה כי אם כן אזי...

שתיכן...

סגור. שבועיים אחורי אילת שבת 09:00 הולמסהרצליה Side to Side שלושתנו אני באמצע שתיכן לצידי אקסטרא בינוני בקצב עמידה נטו אני מכתיב תקצב אחיד שלוש שעות חוייה דתית חיוך מטופש על הפנים לאחר מעשה

יאמיייייי ../images/Emo3.gif אבל הפעם תסלח לי אם

אני לא מקשיבה לך בקשר לאוכל... אני טוחנת ובגדול לפני... פעם שעברה עברתי לגור במקרר אחרי הטריפל שלך... כמה שאני אוהבת את החיוך הדבילי הזה... קבענו !!!

Tami661

New member
טריפל... שלוש שעות... שלושה אנשים

אז ככה... שעה ראשונה - ינתן לך הכבוד להכתיב את הקצב שעה שניה - הצלולה... שלא תאבד את צלילותה שעה שלישית - אני מכתיבה את הקצב... ותביא פתק מהרופא
הולך????

היא חושבת שזה משחק זותי...

הקצב אחיד נקודה! תגיעי לשעה האחרונה ואז תלמדי כל מה שטרם הכרת על גוף האדם מאמי... אל תהיי חכמה טרם עת...

Tami661

New member
תראה... תקשיב... תפנים../images/Emo3.gif

כדי ללמוד על גוף האדם - יש פקולטה מתאימה בכל אוניברסיטה כדי להיות חכמה טרם עת - אני צריכה את ה"עת" שכבר חלפה לה אז מה נשאר לנו? אה... המשחק...

Tami661

New member
אצלי... החיוך על הפנים בא בפורמט של

קעקוע
אין למחוק לי אותו... כלומר, גם במידה וזק"א יצטרכו לזהות אותי בתום שלושת השעות... הם יזהו אותי רק לפי החיוך

למעלה