המסעדה

להלהלה73

New member
המסעדה

מצורף תפריט והנה ההמלצות: מסעדה באילת וחבל שאין עוד הרבה סניפים. מומלץ לנסות את כל המנות,אני מבחינתי למדתי רק בפעם השניה שכל המנות ללא רטבים ותוספות יוצאות לטעמי יותר טעימות. אפשר להזמין מהמלצר או מהמלצרית את המנה בצורה הבסיסית ללא תוספות. למרות שאני לא אוהב שמכניסים לי את השירות במחיר,אם לא תזמינו שתיה זה יצא 55 ש"ח לאדם. בתאבון
 

danistar

New member
טקסס גריל .. הטיילת , אילת

לפני כשנתיים יצא לי לאכול שם . אני זוכר שהופתעתי לגלות מסעדה הנושאת את שם טקסס בארץ . כמי שהתנסה בחוויה הטקסאנית החלטתי לתת צ´אנס ונכנסתי . אומנם זו לא טקסס אבל העיצוב בהחלט לא רע יחסית לישראל . דגל טקסס והאביזרים על הקירות החזירו אותו שנתיים אחורה לשהות שלי בטקסס . הבשר שהוגש לשולחנות ליד עורר גם את התיאבון . אחרי מחקר מעמיק של התפריט שאומנם לא היה דומה לזה שבטקסס הלכתי על סטייק אנטריקוט עסיסי ( חבל שלא היה טי בון - הסטייק האהוב עלי , כמו שלמדתי לאכול בטקסס) תוך כדי דיבור עם המלצר וסיפורים על טקסס האמיתית . הסטייק הגיע בליווי תפוח אדמה וסלט ירקות . היה טעים מאוד . בסך הכל די נהניתי שם .. במיוחד לחזור לטקסס לשעה קלה ..
 

tomizaur

New member
אני אוכל שם כל פעם שאני נמצא באילת

5 פעמים בשלושה חודשים האחרונים. אחלה בשר ושרות מצוין. בפעם האחרונה אכלתי כל כך הרבה (קילו בשר) שלא היה לי נעים כבר מהמלצרים.
 
למעלה