המקום המוזר ביותר לסקס

xanadu

New member
הנה כמה דברים שכנראה הדחקתי

- במטווח של כפר סבא. - על כביש חיפה תל אביב הישן. - בקו 149 בין כפר סבא לתל אביב. - בשירותים של הסינמטק. - במיטה כשצד שלישי ישן שם שנת ישרים, הס פן תעיר.

xanadu

New member
אוי הסקלרוזה, מה יהיה?

- כמובן, שדה התעופה בהרצליה.

assafcohen1

New member
ושלי...

במשאית בשטח אחרי שבועיים שדאות כשהחיילים שלי שומרים מסביבה...
בשרותים של הרכבת בחזרה ממצעד הגאווה בסן פרנסיסקו.
ולמי שהיה בדרום אמריקה- בגינה של "אדי ושי"

giloosh

New member
הזכרת לי קטע מאד טוב

דמיינו לכם טיול של כ15 תלמידי י"ב בפריפריה של כפר סבא על איזו גבעה שם מצלמים תמונות של צמחים ובעלי חיים (מי זוכר ביולוגיה?) כאשר מגיעים לקצה הגבעה. "הרחק" למרגלותיה רואים ג´יפ ובו זוג (בחור ובחורה) עושים סקס... הזוג מבחין בתלמידים והבחור ממהר להסתיר את מבושיו בעוד הבחורה ,שכנראה לא יודעת בושה מהי, מנופפת לשלום ומחייכת לעבר התלמידים!! (האם מותר לומר
) דברו על חוויה חינוכית
(שלא להזכיר את תלמידי י"ב
) פשוט נזכרתי זה והייתי חייב לחלוק וזכרו מקומות מוזרים זה טוב אבל מה עם קצת פרטיות???

שמנתולה

New member
יש לי! יש לי!

באוטובוס אגד (קו 830) בספסל שאחרי הנהג... על גג הצרכניה במושב במרכז מזון (המקום בו מכינים אוכל לפרות...) בשרותים בבי"ס בגן שעשועים, על הנדנדה במגוון חורשות בכל רחבי הארץ בבריכה על טרקטורון (לא בנסיעה!) ו... יש עוד הרבה ששכחתי, אם אזכר במשהו אטרקטיבי אני אחזור!

EyeSeeYou

New member
../images/Emo101.gifאם כבר את פה../images/Emo24.gif

ולשם שינוי יש ייצוג לסבי מרענן בפורום, דווקא הייתי שמח לשמוע על האלמנטים הלסביים בסקס...וסילחו לי על הפעירות
, אבל אני חושב שזה לא כזה מובן מאליו כמו שכולנו חושבים שזה..... מה בעצם כולל סקס לסבי
? ומה הופך אותו טוב יותר מסקס סטרייטי
(לפחות הגייז נוהגים להגיד שרק גבר יודע באמת לענג גבר, האם זה נכון גם אצל אישה?) Eye

שמנתולה

New member
אלמנטים לסביים בסקס?!

וואלה, לא יודעת! מה זה אלמנטים לסבים? סקס לסבי כולל הכל! אורלי, וגינלי ואנאלי, מכל הבא ליד. אני פשוט לא יודעת מה אחרים עושים במיטה (או בשלל מקומות כפי שמוכיח השרשור...) אבל עם קצת יוזמה ופתיחות, סקס לסבי כולל הכל...

שמנתולה

New member
תיקון קטן - מה אין בסקס לסבי:

גברים!!! כן, שימו לב, בסקס לסבי יש הכל פרט לגברים! לתשומת ליבם של אנשים מסויימים פה.

נEלי

New member
לא שאלו אותי, אבל אני אתפרץ בכל זאת

גברים לא יודעים לגעת בשדיים! מהקשרים הקצרים שהיו לי עם גברים, הרגשתי שלפעמים ניסו לסחוט לי מיץ תפוזים מהשד, ופעמים אחרות פשוט לחצו ונגעו בלי להבין באמת מה הם עושים.

.m

New member
באמת?

אז כנראה שיש לי מזל
. רוב אלה שהגיעו לנהל מע´ יחסים שאינה אפלטונית (
) עם החזה שלי, דווקא ידעו היטב מה הם עושים. חוץ מאחד - אבל יש משהו מקסים בגבר תמים, שלא מתיימר לדעת הכל, ורוצה ומוכן ללמוד ולהתנסות...
mai

EyeSeeYou

New member
אז למה באמת../images/Emo35.gif

שלא תסבירו לנו שתיכן, את מהות המגע הנכון בשדיים שלכן? בתמורה נסביר לכן את מהות המציצה, אני מבטיח

למעלה