המתמודד

vovovo22

New member
המתמודד

פספסתי אתמול את הפרק מישהו יכול להביא לי תקציר ד"א אני חדש =]

Adriano4u

New member
אני ינסה ../images/Emo3.gif

אחרי הניצחון של מנפרדו חברי המערב מתחילים לחשוש שבגלל הניצחון הראשון של המזרח הם יתחילו להשתפר. כשנשארו 3 קרבות שתי הקבוצות כבר קבעו אותם. כולם קבעו שהקרב הבא יהיה בין אנטוני לג'ימי. אנטוני חושש מג'ימי מכיוון שהוא "חזק" מדי עבורו והוא מחליט להפתיע את כולם ולבחור במישהו אחר, עד לרגע הבחירה הוא רק אמר שהוא רוצה לכסח את ג'ימי. במשימה הם היו צריכים להעלות כדורי כח לאיזה גשר ואז אנטוני בא לג'ואי (זה שהיה צריך להתמודד מול ברנט) ואמר לו: "אני רוצה לבחור את ג'ימי כי מבחינה פסיכולוגית זה יותר טוב". המערב ניצחו בשמישה ושלחו את אנטוני לבחור את היריב (כולם ידעו שהוא יבחר בג'ימי, כמו שנקבע). אנטוני החליט לבחור בברנט. כל חברי הקבוצה שלו וגם היריבה פשוט התחילו לשנוא אותו על זה. לפני הקרב כולם רצו שברנט ינצח בגלל התרגיל של אנטוני. הקרב התחיל טוב בשביל ברנט אבל המשיך גרוע כשאנטוני ניצח את הסיבוב הראשון. את הסיבוב השני אנטוני שוב ניצח כשבסיבוב הזה ברנט חטף פנס בעין. בסיבוב השלישי הכל נגמר, אנטוני פשוט דחק את ברנט לפינה והכה אותו. כולם צעקו לשופט להפסיד והקרב הופסק. אנתוני ניצח בנוק-אאוט מרשים.

JoHnYmYsTeR

New member
היה אחלה פרק.....

ואני שונא את אנצ'לוטי ואת שיטת המשחק שלו שמייבשת את קקה

ETZ301

New member
היה ענק.

אנטוני המבוגר והנמוך. ועם הרקורד הכי פחות מרשים. פשוט כיבה את האורות לברנט (המתאגרף הכי זריז בתוכנית) תוך פחות משלושה סיבובים. הוא פשוט הכה בו. זה לא היה אגרוף זו הייתה אינטיפאדה

n l m

New member
איזה רקורד הכי פחות מרשים?

הוא אחד מהגדולים בתכנית ועם הרקורד הכי טוב מקבוצת המערב ברנט מאוד חלש ולכן הוא בחר בו הוא גם אמר את זה בעצמו

hagayx

New member
שאלה..

עכשיו שכבר 8 המתמודדים נלחמו אחד מול השני (אני רואה את הפרקים באינטרנט) איך המשחק ילך עכשיו??

Adriano4u

New member
ככל הנראה

כל אלו שניצחו יתערבבו אחד עם השני ואז ילחמו אחד מול השני. זה מה שאמור להיות ככל הנראה. אגב, לעידו מנהל הפורום, בקישורי הפורום בקטגוריית המתמודד הקישור הראשון הוא לאתר של הסרט "המתמודד", לא הסדרה.

אוי פאק העתקתי את הלינק הלא נכון...

למעלה