הנה הטברנה של מושון פותחת במשהו ישן

הנה הטברנה של מושון פותחת במשהו ישן

נושן שנקרא "לא חשוב לי לאן" / (אין לי מושג מי הזמר - לא זוכר) איזה שיר מקסים, מלא ארומה הנה המילים: " לא חשוב לי לאן, נעלמו השעות, לא חשוב לי לאן, נעלמו התפילות, רק תאמרי לי מתי מתי הם ישובו? נהיה שוב יחדיו כמו תמיד רק נאהב את תשובי אלי עם בואה של שלכת, עם בואו של הסתיו, הרוחות שנושבות- לא רוצה את הסתיו, לא רוצה השכלת- רק רוצה שנאהב ושניהיה שוב יחדיו לא חשוב לי לאן, נעלמת ואינך, לא חשוב לי אם גם - בכית בלכתך רק תאמרי לי מתי- מתי את תשובי? נהיה שוב יחדיו כמו תמיד רק נאהב את תשובי אלי, עם בואה של שלכת, עם בואו של הסתיו, הרוחות שנושבות לא רוצה את הסתיו, לא רוצה השלכת, רק רוצה שנאהב- שניהיה שוב יחדיו שוב יחדיו לא חשוב לי לאן, נעלמו השעות, לא חשוב לי לאן, נעלמו התפילות, רק תאמרי לי מתי, מתי הם ישובו? נהיה שוב יחדיו, כמו תמיד רק נאהב את תשובי אלי, עם בואה של שלכת, עם בואו של הסתיו, הרוחות שנושבות, לא רוצה את הסתיו, לא רוצה השלכת, רק רוצה שנאהב - ושניהיה שוב יחדיו " אחח, איזה שיר. אם מישהו יודע מי הזמר אני אשמח לדעת. שנים שלא שמעתי אותו ושנים שחיפשתי אותו והיום מצאתי אותו בתקליטיה
אז שיהיה לכולם לילה טוב
וחלומות מתוקים אוהב אותכם מהטברנה של מושון משה

רגע, עכשיו משהו חדש

"תגידי" / ליאור נרקיס. זמר גדול, השירים הישנים שלו פי מיליון יותר טובים אבל זה שיר חבל על הזמן - שיר פצצה. הנה המילים: " אפילו שככה פתאום זה נגמר חשבתי שעוד נדבר... עשית את עצמך לא שומעת- נתת לי להתפורר, מתוך ערימת השברים בלב- אספתי את מה שנשאר מיליון פעמים כבר אמרתי אוהב, יותר מזה כבר אי אפשר תגידי, מי יכול לאהוב אותך יותר? תגידי, אם יש עוד אהבה במקום אחר תגידי, כבר ניסיתי הכל וזה לא עובר תגידי לי רק אם אפשר לאהוב יותר...? היית אמיתית עכשיו את דמיון- הפכת לחלום לבן אולי זה בכלל לא קורה לי- אז למה אני עוד כאן? אם את לא בד מצאת לך אחר- כזה שאותך יאהב, תגידי את זה בשתיקה ארוכה- עשי שזה לא יכאב......... תגידי, מי יכול לאהוב אותך יותר? תגידי, אם יש עוד אהבה במקום אחר תגידי, כבר ניסיתי הכל וזה לא עובר תגידי לי רק אם אפשר לאהוב יותר...? נהנהנהנהנהנהנהנהנהנהנהנ תגידי, מי יכול לאהוב אותך יותר? תגידי, אם יש עוד אהבה במקום אחר תגידי, כבר ניסיתי הכל וזה לא עובר תגידי לי רק אם אפשר לאהוב יותר...? " x2 שיר, שיש לו משמעות בעיני. שיר עם הרבה עומק ומחשבה שיר, שצריך לחשוב עליו, לקרוא את המילים ולהבין אותם לעומק שיר, שיש בו... איך להסביר? משהו עמוק שצריכים להבין. (חזרתי על הדברים שלי הא...
) אז עכשיו באמת לילה טוב
אוהב אותכם כאן בטברנה של מושון משה

Dj Sky

New member
לא חשוב לי לאן

שר במקור ג´קי מייקה וחידש אותו אורי פיינמן

למעלה