הנה מוטלות גופותינו שורה ארוכה...

franse

New member
הנה מוטלות גופותינו שורה ארוכה...

רשימת נפגעים על ידי חוצנים.

רשימה חדשה בבלוג:

Doolin

New member
צר לי לאכזב אותך, אבל לא נראה לי שאני

נמנית עם הקורבנות האמורים (אני מקווה בכל אופן).
אני מלאה ברגשות של רוך וחמלה ורצון לאהבה ולנתינה. אני לחלוטין חפה מרוע. הראש אצלי עובד (אמנם שעות נוספות), וכירולוגית שהלכתי אליה לאבחון דווקא טענה שמה שמוביל אותי הוא ההיגיון (בניגוד למה שחשבתי תמיד, שהרגש).
אמנם אני מתעבת את האנושות, אך זה בא מתוך ראייתי את הטמטום, את הזדון ואת שאר הנזק שיצרו כאן בני האדם. עם זאת אני יודעת להעריך את היצירה האנושית החיובית, את האסתטיקה, ואת החוכמה של חלק מהיצורים הללו.
אני לא נסחפת אחר רעיונות ניו אייג'יים, אלא מתבוננת בהם בסקרנות ומנסה לחקור אותם, כמיטב יכולתי.
ההומור, לרבות היכולת לצחוק על עצמנו, היה ונותר כלי חשוב בהתמודדות עם החיים ההזויים כאן בפלנטה.
אתה עצמך דמות מרתקת לחקירה, והייתי שמחה אם היה מישהו בעל שיעור קומה, ידע, השכלה רב-ממדית ורב-תחומית וראש פתוח שיכול היה להשקיע בך, ללכת איתך, להקשיב לך, לקרוא את הדברים שאתה כותב, ולבחון יחד איתך את המקום שהגעת אליו.
אינני פוסלת את הצעתך כי יש תופעות מזעזעות של שליטה מוחית, כי ייתכן שקיימת מזימה חוצנית - עם או בלי שותפים אנושיים - להשתלט על כדור הארץ וכן הלאה, אך נדמה לי כי איבדת, פראנס, כל יכולת הבחנה ואבחנה, ואתה ממהר לתייג כמעט כל תופעה אנושית מוכרת המדווחת בפורומים הללו, כמו דיכאון, חרדה שאר הפרעות, כמי ש"נתון לשליטה מוחית".
וכן, אני מה שמכונה "אדם רגיש מאוד" (יש אבחנה כזאת, תגגל), ובין שאר בעיותיי יודעת היטב לצערי מהם דיכאון והתקפי חרדה. התרופות שאני נאלצת ליטול מאפשרות לי להמשיך לתפקיד ועם זאת לא מחקו לי לא את המחשבה הפרטית ולא את הרגש. דהיינו קווי האישיות שלי נותרו די דומים לאלו שהיו בטרם התחלתי ליטול תרופות (לפני המון שנים).
מאחר שקורים כאן כל הזמן דברים שהם באמת בלתי נתפסים, הכול יכול להיות.
אבל, עדיין אני סבורה שאינני חלק מאותם קורבנות ואני אוסרת באיסור חמור על חוצנים או שאר מבקשי רעתי להתקרב אליי.

Doolin

New member
* לתפקד ולא לתפקיד

(למה אי אפשר לערוך אחרי ששולחים)

franse

New member
ל- Doolin

לצערי הרב אין שום קשר בין הרגשות החיוביים שלך לבין השאלה אם מתקיפים אותך או לא.
תוקפים את כולם ללא הבדל דת, גזע, מין ומצב רוח.
מה שאת אוסרת או לא אוסרת על החוצנים לא מעניין אותם כלל.

לגבי טענותיך:
שימי לב שחלק גדול מהאנשים ברשימה מעידים על עצמם שגורם זר תקף אותם.
האבחנה שלי אינה משחקת כל תפקיד.

לגבי האחרים:
הדיווחים מתארים הפרעות נפשיות קשות ומגוונות הנמשכות לאורך שנים ואינן מתאימות לשום אבחנה פסיכיאטרית מקובלת.
הרבה פעמים הטיפול הפסיכיאטרי לא עוזר.
שטף הדיבור וסגנון הדיווח דומים להפליא בין אנשים שלא פגשו אחד את השני מעולם.
הדבר נובע לדעתי מכך שמדובר בתופעה שמקורה אחיד.

לגבי התקפי חרדה:
אלה הפכו למכת מדינה. בהרבה מקרים האנשים המדווחים על התקפים אלה אינם נמצאים בקטגוריה המצדיקה זאת: הם מצליחים, בריאים ואין להם דאגות מיוחדות.
נראה שמדובר בתגובה פיזיולוגית שאינה קשורה למצבו האובייקטיבי של האדם.
אני מציע הסבר לתופעה.
כפי שכבר ציינתי, התקפי חרדה הם תרגיל מספר אחד שהחוצנים עושים לבני אדם.
הם עושים זאת על ידי שליחת קרן כלשהי למוח ולסרעפת (לב, ריאות) במשולב.

לגבי התיאור שלך כ"אדם רגיש מאד".
גם את זה עשו לי.
על ידי לחץ בלתי מורגש (לאדם התמים) אך מתמשך על הלב ועל המוח ניתן לגרום לבן אדם להיות סופר רגיש ועל סף התמוטטות עצבים כל הזמן.

יש להם שק מלא כלים, למנוולים הללו, אבל את הכלי הכי גדול אנחנו נותנים להם:
את התמימות והטמטום שלנו, עליהם בנויה כל מערכת השליטה שלהם מתחילתה ועד סופה.
זו בדיוק סיבה שהם משתדלים להחזיק אותנו במצב כל כך פרימיטיבי ובלתי מפותח:
מלחמות, דתות, משברים כלכליים.
ברגע שנפרוץ את הכלוב הזה יהיה בלתי אפשרי לשלוט בנו.

Doolin

New member
האבחנה שאתה עורך משחקת תפקיד -

קודם כול מבחינתך.

לתחושתי, ולהכרתי, אתה לא "מציע" הסבר לתופעה (או ליתר דיוק למגוון רחב של תופעות) אלא טוען בתוקף כי בכך מדובר (כלומר בהתקפת חוצנים).

הוויכוח, אם יש ויכוח, הוא לא על כך שיש להם שק מלא כלים, אלא על הדרך להוכיח שהסבל הנורא שנגרם הוא כתוצאה מתקיפה חוצנית, ולא מסיבות "ארציות" בלתי מפוענחות. יש לך דרך להוכיח את זה?
אני יודעת שמאחר שמדובר בתודעות שמצויות בממד אחר, אנחנו נכנסים לנישה בעייתית. אבל האם אתה יודע בוודאות שאתה מותקף כבר שנים על ידי חוצנים משום שאין למערכת הרפואה כלים להסביר סימפטומים שחווית ושאתה חווה? בהנחה שאינך מתקשר איתם בעצמך ולא ראית אותם דרך העין השלישית, האם אתה מסתמך על הצלבות של ההילרים שטיפלו בך?
והאם בראייה ביקורתית ורציונלית, שאני יודעת שיש לך, אתה יכול לקבוע בוודאות מוחלטת שכל רשימת ה"גופות" שפירטת בבלוג, כולם נפלו קורבן להתקפת הזדונים הללו? כי אני עדיין מחזיקה בדעה שהרגישות והבעיות שלי מקורן בגורמים אחרים לגמרי.

ואם לחזור להומור, כאן תג המחיר של הוצאת דיבה הוא 300K (ואני לא מתכוונת אליי אלא אליהם)

franse

New member
אני עושה קצת יותר מאשר "לטעון בתוקף"

שמדובר בחוצנים.
אני חוקר את ההתנסות שלי ומצליב אותה עם עשרות אנשים אחרים:
הילרים, מטופלים ומתנסים למיניהם.
לרשימת הנפגעים שפרטתי בבלוג יש הרבה מאפיינים משותפים:
הם מדווחים על מגוון רחב של הפרעות, אולם כאשר מתחילים לבדוק את הנתונים מתברר שהתיאורים חוזרים על עצמם ודומים אחד לשני.
להפרעות האלה אין הסבר ברפואה הקונבנציונלית וזה לא עניין של מה בכך.
המדע שלנו מסוגל להסביר את רוב הדברים שהוא פוגש וכאן מדובר בתופעה המונית.
באין ברירה מנסים לייחס את כל הסימפטומים למחלת הסכיזופרניה אבל זהו ניסיון פתטי.
כמו לדחוף פיל לתוך מזוודה.
בחלק מהמקרים יש ודאות מוחלטת.
למשל מתקשרת מהדרום שעבדה עם חוצנים תקופה מסויימת ומאז הם מבצעים פעולות בגופה ללא רשותה, על פי עדותה שלה.
בחלק מהמקרים הסבירות גבוהה על פי פרטי המקרה. זה עניין של לימוד והכרת המאפיינים.

לגבי המקרה שלך:
יש בתיאור שלך קווים האופיניים למי שחוצנים מתעסקים איתו.
העובדה שאת משתתפת בפורום זה ובפורום השני אומרת דרשני.
הרבה מותקפים מגיעים לפורומים האלה משום שהם חשים שזה המקום שבו הם צריכים לחפש תשובות לבעיותיהם.
חלקם אוזרים אומץ ובאיזשהו שלב "יוצאים מהארון" בדומה לך:
קודם מספרים על איזה התקף חרדה ואז מתברר שמדובר בסאגה שנמשכת שנים.

אם את מעוניינת בפרטים נוספים על המקרה שלי, אני מציע לך (בנוסף לבלוג) לעיין בשרשור שהתפתח בעמוד הפייסבוק של בלוג "חשיבה חדה".

למה הם חייבים להיות חוצנים? אולי הם מכאן?

אנשי שירות חשאי של צפון קוריאה, או יצורים שגרים בתוך לבה של הרי געש, או יצורים שחיים בתחתית האוקינוס בשקע מריאנאס? או חיידקים בעלי בינה? או יצורים שחיים פה ממש לידינו אבל במימד אחר? או אנרגיות של אנשים שחיו פעם והיום הם מתים? או אזרחים מן השורה שעברו מוטציה וקבלו כישורים מיוחדים? או ישויות ללא גוף חומרי שמתקשרות בעזרת שינויים בשדה אלטרומגנטי?
למה דווקא יצורים שבאו מפלנטות אחרות או מהחלל?

hamamin

New member
סוכנים של צפון קוריאה ממש לא.

היתר נקראים חוצנים\ישויות\היפים מוכים אנושות\רוחניים.
חוצנים הכוונה לישויות שמסוגלות להתערב[בלי הסכמה] בחיים הממשיים,הפיסיים, של בני אדם בדרכים רוחניות.
מי שמסוגל להתערב בחיים הממשיים של בני אדם בדרכים פיסיים נקראים ערסים או אחרי אימון והסמכה--- פושעים
למרות שהצפון קוריאנים מלוכסני עניים כחלק מהחוצנים הם לא פה.
חוצנים לא חיבים להיות דרי כוכבי לכת,חלקם נוודים,כניראה וחלקם סתם רב מימדיים\רוחניים בלי כרטיס אשרי.

עכשיו כל אחד מגדיר מילים כאוות נפשו?

http://he.wikipedia.org/wiki/חוצנים
חוצנים תמיד תמיד תמיד באים מחוץ לכדור הארץ.
אם דורבן או ג'מוס מתערב לנו בחיים הממשיים בדרכים רוחניות, איך שלא תסתכל על זה, הדורבן והג'מוס האלה אינם חוצנים, אלא חיות פלאיות. ואם זה סלע הפטריה בנגב, או עץ השיזף העתיק הגדל בערבה המשפיעים עלינו מבחינה נפשית, אז גם הם אינם חוצנים.

חוצן וחוצנית באים לשטיבל של ברסלב

הוא שואל את החסידים, למה אין לכם תקשורת עם הרב נ נח נחמ נחמן?
היא שואלת את החסידות, למה טאטע לא עוזר לכן בזמן הנידה.
עונים החסידים....
(המשך יבוא)

hamamin

New member
חוצנים=ישויות תבוניות שאינם מכאן.

חוצן=חיזר=ישויות חוץ ארציות=בני צוויליזציות חוץ ארציות.
זה כולל גם שדים, מזיקים,אלוהים,מלאכים,רוחות,ישויות ממימדים מקבילים.
זה שאתה הולך לפי וויקפדיה או הרבנים הניכבדים [סתם] המוזכרים שם זו בעיה[חתיכת בעיה!] שלך---
שיזף.
בכוונה דיברתי על רוחניות [לא במושגים של הפסיכולגיה המטריאליסטית אלא בכיוון של יונג,חוקר עבמים בפני עצמו,=ספיריט]כי חלק נכבד
מחוקרי העבמים מחסלים את תחום עבודתם שלהם כחוקרי עבמים רציניים לכאורה,ומתעלמים שהאפורים וחוצנים אחרים
במידה והם יוצרים קשר עם אנשים\קורבנות מהכדור---תמיד ,אבל תמיד ממשי,מדברים טלפטית ופועלים בטלקינזיס חופשי על הבר.
ולכן---
כל מי שמבטל תופעות רוחניות בהקשר לחוצנים ו\או עבמים [יש תופעה שאדם אחד רואה אותם ואחר לא]אינו חוקר עבמים אלא מכחישן מקצועי.
רוב דרי\משתתפי הפורום הזה הם מכחישינים בלתי מיקצועיים.
המכחישנים המקצועיים לא דורכים פה ,בדרך כלל,בינתיים.
כל טוב לכולם.
שיזף,---אלוהים ישמור אותנו משיזף.

הנה עץ השיזף (שזיף?) הרוחני שבחצבה שבערבה

http://www.tevahadvarim.co.il/teva-extra/mag-173/article-157
אם תדבר על העץ, הוא יפתח בפניח את ליבתו, ויאמר לך מה עתידך. הוא עץ טוב-ליבה, אוהב אדם וחיות, שליח של החוצנים ממערכת פלנטרית של RASTABAN ראסטבאן או בשמו המדעי BETA DRACONIS
http://en.wikipedia.org/wiki/Beta_Draconis
ויש אומרים שלבנה זוהרים היא משם.

אכן, מדובר בשתי תופעות שונות...

... כך גם אני מבינה את הדברים.

"חוצנים" הם אנשים (לא בהכרח אנושיים) מפלנטה אחרת. רוחות וישויות שונות שאינן מצויות בגוף פיזי הן תופעה יקומית למיטב ידיעתי, הקשורה לקיומה של התודעה מעבר לקיומו של הגוף הפיזי, בלי קשר לפלנטה שעליה התקיימו החיים הפיזיים.
זה כנראה לא כל-כך נדיר, לפגוש אנשים שחיים כאן כאנושיים, אבל בחיים קודמים היה להם קיום פיזי על פלנטה אחרת (הרוב פשוט לא זוכרים או לא מודעים לכך).

צריך לקחת בחשבון, שתרבויות עתיקות ומפותחות יותר מהאנושות הארצית, ככל הנראה עושות שימוש בטכנולוגיות שאנחנו עדיין לא מכירים ובדרכי תקשורת שאנחנו לא רגילים להשתמש בהן, וכנראה שזו הסיבה העיקרית לבילבול בין חוצנים לבין ישויות (מסוגים שונים) שאינן בגוף פיזי.

u333

New member
להד"ם - הכל קביעות שלך ושלך בלבד.

מסכים עם כל מילה של ה"אנרכיסט האדום"

נו באמת.... מה הקשר בין אכילת נייר טואלט (מקווה שלא היה בשימוש....) ובין תקיפת חוצנים

צר לי, אך אלו תסמיני סכיזופרניה קלאסיים

ובודאי שלא "נפגעי חוצנים". עצוב, האנשים האלו זקוקים לעזרה ולטיול וחבל מאד שהם לא מקבלים אותו.

רואים שלא יצא לך להכיר סכיזופרן

יש לי חבר כזה ותתפלא מעולם לא חווה קשר עם איזה חוצן או הצקות הכי קל להפיל כל דבר שלא מובן על "סכיזופרניה" מילת הקסם והמחסן לכל מה שמעבר לתפיסה שלנו הארצית.

למעלה