הנה שאלה למחשבה

הנה שאלה למחשבה

לו יכלתם להיות דמות משנה כלשהי בסדרה, איזה דמות הייתם בוחרים? אני לא מתכוונת כמובן לדמויות קבועות אלא אך ורק לדמויות שהגיעו לפרק אחד או שניים. מי הדמות החד פעמית שהכי ריגשה אתכם? שהכי אהבתם, הזדהיתם או זאת שנשארה לכם בלב?

1Shir

New member
אני בטוחה שיש לי המון תשובות אפשריות

ואני אחשוב על זה עוד. הראשון שעולה לי לראש הוא ה-bad guy בפרק Hungry. אני מוצאת את עצמי מזדהה עם המשפט שלו בסוף הפרק כל הזמן. תחושה שמצד אחד אתה יודע שהיה עדיף לך להיות מישהו אחר, ומצד שני אתה לא מסוגל לרצות באמת להיות מישהו אחר, כי אז לא תהיה אתה...
כל הכבוד למי שהבין את המשפט הזה
(למרות שאני בטוחה שרובכם הבנתם יופי). נראה לי שדמויות שהגיעו לפרק או שניים הן ברובן ה"פושעים", לא? או מקסימום הקורבנות. לשם כיוונת או שצריך להתאמץ קצת יותר?
אגב, דמות משנה היא לא דמות חד פעמית בעיני. דמות משנה היא אלכס קרייצ'ק, דיאנה פאולי, גרון עמוק וכו'. דמות חד פעמית היא כפי שתיארת. תוך כדי כתיבה אני נזכרת גם בבחורה מ-Monday, שאפשר להגיד שגם היא נכנסה ללב...

1Shir

New member
וואלה?

היא דווקא היתה די מסכנה רוב הפרק.. חוץ מהסוף. די מבאס להגשים כל החיים משאלות של אחרים, לא?

Gilliana

New member
היא היתה מסכנה, כי...

לדעתי לפחות, היא לא השתמשה נכון בכוח שלה. היא לא היתה חייבת להיות מסכנה.

1Shir

New member
מה היא היתה אמורה לעשות אחרת?

איך שאני הבנתי את זה, היא לא באמת היתה יכולה להגשים לאנשים את משאלותיהם כפי שביקשו. המהות שלה היתה ללמד לקח את האנשים שאין קיצורי דרך וקסמים.

נראה לי הפוך

היא הגשימה לאנשים את משאלותיהם בדיוק כפי שהם ביקשו וכאן הייתה הבעיה. שאין קיצורי דרך.

Gilliana

New member
לא מסכימה

היא השתמשה בבקשות על מנת לפגוע ולהזיק, ולא באופן שבו הם ביקשו. הראיה המצויינת לכך היא בקשתו של מאלדר שעל אף כל הסייגים בהם סייג את בקשתו, היא מצאה את הדרך המזיקה והפוגעת ביותר למלא אותה. היא לא היתה כזו מסכנה, היא היתה למעשה מרושעת למדי ואילו היתה משכילה להשתמש בכוחותיה לטוב ולא לרע, היא לא היתה מוצאת עצמה בודדה ושנואה.

1Shir

New member
הנחתי שהתנהלותה קבועה מראש ולא נתונה לבחירתה.

נראה לי שזה עניין של אמונה. אולי אני צריכה לראות שוב את הפרק

Y. Welis

New member
אחד הגדולים. האח עם הפרצוף העכברי מצויין

בכלל האבסורדיות הרצינית של האירועים נהדרת. כמו פנטסיה אורבאנית טובה.

השאלה השניה קלה יותר

קשה לבחור באמת להיות דמות, שהיא ברוב המקרים או רוצחת או נרצחת או אומללה
. הדמות שהכי הזדהיתי איתה והכי נכנסה לי ללב היא הגרייט מוטאטו
אני בטוחה שיש עוד ( אולי אמילי למשל, אבל היא הופיעה ב-3 פרקים) שפשוט לא עולים לי לראש עכשיו.

לב טוב את...

סתם, הוא באמת מסכן. תמיד אני מתרגשת בפרק הזה בסוף. נראה לי שזה אחד הסופים הכי מקסימים שהיו בסדרה.

למעלה