הנחת הנחות....פששששש

deep ocean

New member
הנחת הנחות....פששששש

לפני הרבה זמן הנחתי אוסף של הנחות שהביאו אותי להפסיק להתקשר לחברה שלי. ההנחות היו: 1. הרבה פעמים הייתי חוזרת אליה לטלפון שלה אלי, אחרי כמה ימים. היא היתה מעירה על זה שעד שאני חוזרת אליה, והנחתי שזה מתסכל אותה קצת. 2. הייתי מטלפנת אליה פעם ב...והיא היתה צוחקת שקשה להשיג אותי כמעט כמו ראש הממשלה, שאני פריננסה וכו´ וכו´. האמת, אין לי צורך לדבר הרבה בטלפון, אבל אולי יש כאלו שמפרשים את זה כאילו לא אכפת לי מהם. (שזה ממש לא נכון). הנחתי שהיא מפרשת את זה כאילו לא אכפת לי ממנה בעצם. 3. בשיחה האחרונה שלי איתה (בטח כבר עברה יותר מחצי שנה!!!!!!!) היא היתה די אפאטית אלי. הנחתי שהיא כמוני , ושאולי היא רוצה לנתק קשר איתי, אבל לא יודעת איך להגיד לי את זה. זה התבסס על שני דברים- -אני ניתקתי המון קשרים, ותמיד היה לי קשה להגיד לאדם השני שאני רוצה לנתק איתו את הקשר -הנחתי שנמאס לה מזה שאני לא מטלפנת הרבה, מזה שאני עסוקה, מזה שקשה לה להשיג אותי לפעמים, ואז הנחתי שהיא רוצה לנתק איתי את הקשר כי זה לא טוב לה. =>>>>>>>>>>>> כל ההנחות האלה גרמו לי "לעזור לה" ולהפסיק לטלפן אליה מרצוני
שיו, עכשיו אחרי שכתבתי את כל הסיפור זה ממש מצחיק/מעציב אותי. בעיקרון, כן ניסיתי לברר מה היא מרגישה (אבל לא ישירות) אלא עם מישהי שהיא מכירה אותה, והיא אמרה שהיא לא יודעת שהיא רוצה לנתק איתי את הקשר, אבל ש-X היא די קריזיונרית כמו שאני אמורה לדעת, ושרוב הסיכויים שהיא היתה בקריזה באותו היום, במשהו שלא קשור אלי בכלל. (אז לקחתי את זה גם אישי). בנוסף, היא ציינה ש-X היא אדם ממש עסוק, אז שאני אפסיק לזיין את השכל. חהחהחחהה. בקיצור, אני אגיע לנקודה
היום מחכה לי הודעה ממנה בסלולרי, והיא טילפנה להגיד לי חג שמח. טוב, אז ברור שאם היא לא היתה רוצה קשר, היא לא היתה מטלפנת. ואז הנחתי הנחה שבטח היא חושבת שאני רציתי לנתק איתה את הקשר, והיא באה ממקום פגיע (אופס, אני עדיין מניחה הנחות). אז זהו שנמאאאאאאאס לי מכל ההנחות האלו ואני הולכת לטלפן אליה בשנייה זו!!! הנחות, הנחות, הנחות רק ההנחות האלו מספקות דרמות שלמות, שיכולות היו להימנע. לא יאומן כמה הנחות אפשר להניח. חג שמיייייייייח

deep ocean

New member
איזה כיף!!!!!!

דיברתי איתה עד עכשיו!! היא היתה מופתעת מכל מה שהנחתי (סיפרתי לה) בספונטניות הצעתי שניפגש היום (למרות שתיכננתי ללמוד ביום) אני מרגישה כל כך טוב!!!!
==מיכל מפסיקה להניח הנחות==

בעזון

New member
עד עכשיו../images/Emo3.gif

לפי מה שאני רואה כל השיחה לקחה פחות מחצי שעה, וזה אחרי חצי שנה, ואתן שתי בנות? לא יאומן... זה היה בצחוק - את באמת לא אוהבת לדבר בטלפון, וזו כבר לא הנחה, זו ידיעה. חג חרות שמח לכולם!!!

deep ocean

New member
חהחחהחהה

האמת שהתעדכנו קצת בטלפון, וקבעתי איתה להיפגש היום. אם לא הייתי נפגשת איתה, בטח היינו מדברות קצת יותר
בכל אופן, אני נמצאת מלא זמן באינטרנט ואני נהנית מזה, כך שאי אפשר להגיד שאני מתקשרת רק פנים אל פנים, כי האינטרנט הוא מדיום החביב עלי מאד. בכל אופן, בעקבות הבילוי איתה, גיליתי שעברתי כל כך הרבה שינויים בחיי ודברים שהתאימו לי בעבר, לא מתאימים לי כיום גיליתי שאני אוהבת את מה שאני ושאני לא רוצה להיות משהו אחר

למעלה