הסינוסים שלי גומרים אותי הצילווווווו

תרגישי טוב דפנוש!

לצערי לא מכירה שום תרופה טובה שיכולה לעזור לך. חברה שלי אני יודעת עשתה דיקור סיני והייתה הקלה. אולי תנסי רפואה אלטרנטיבית? לפעמים יש הפתעות משם וסוכות בפתח אולי נעשה איזה מפגש עם ילדים איפהשהו?

dafgol

New member
הלו? סוכות בפתח ?

מאמי סוכות כבר נגמר
מחר שמחת תורה .... איפה הייתם? איפה טיילתם? חשבתי על רפואה אלטרנטיבית אבל אין לי כסף לזה עכשיו.....שבוע הבא מנסה משהו הומאופטי. אנחנו פה בצ'כונה אחה"צ, בר עדיין לא במייטבו ובשיאו, בחג לא נהיה פה..... אם נרד אחה"צ שוב אולי תצטרפו?

למי נגמר למי רק מתחיל ../images/Emo6.gif

התכוונתי לחג השני שעכשיו יהיה חופש ואפשר להיפגש בשעות נורמליות. כי ביום רגיל לפני 6 אני לא בבית. וכבר חושך, ארוחת ערב אמבטיות. קיצור לא ממש יוצא. אז בחגים אפשר. תגידי אם מתאים משהו את יכולה לבדוק דרך כללית מושלם- בטח יש לך . זה יוצא הרבה יותר זול. ואם זה יכול לעזור אז שווה ת'כסף. איך בר? אוכל כבר? מרגיש יותר טוב?

dafgol

New member
בחג לא נהיה פה (בחמישי וחלק משישי)

בשבת חוגגים לרזי מומולדת
אם נרד למטה היום לקרוא לכם?

לא.. תודה :(

היום אין מצב. גם חוזרת אחרי 6 ולשירז יש שיעור מוזיקה. לצערי לא יצא.אולי רביעי ערב? וואו רזי כבר יהיה שנתיים אה.. אנחנו אוטוטו שנה.מי היה מאמין. כל כך מהר. איך חוגגים?

dafgol

New member
חוגגים בקטנה

ביום חמישי יש לאמא שלי יומולדת 60
וכולנו יוצאים איתם למסעדה לחגוג איתה ולה (חוץ מגיסתי לעתיד שתהיה באותו זמן באמסטרדם - תחגוג עם חברות שלה את מסיבת הרווקות
) ואני לא רוצה לערבב חגיגה בחגיגה. שבוע הבא זה כבר השבת חתן ואח"כ החתונה. אז כבר אחרי החתונה נחגוג לרזי ולי
גם בגן נחגוג לרזי רק בסוף החודש כבר. בשבת כנראה נחגוג בקטנה עם כמה אנשים קרובים עם
ו
ים בבית. הכל תלוי בעצם באחי, שעדיין לא יודע איפה ומתי מסיבת הרווקים שהחבר'ה שלו מתכננים לו
רביעי בערב זה מחר , החג , גולן עובד עד אחה"צ לצערי.....ואולי בערב נלך לבית הכנסת כמו שעדן הציעה. הכל עוד נזיל......

למעלה