הסיפור שלי

7dando110

New member
הסיפור שלי

שלום אני בן 23 עוד כחודשיים, אי די מצורח מהמצב בתול פעם אחת התנשקתי זה היה לפני כשמונה חודשים, אני מאוד רוצה זוגיות אך לפעמים יש לי הרגשה שזה הגורל שבמרחב הסביבתי שלי אין בנות עם זה בצבא ובמקומות אחרים, המראה שלי די סביר טיפה מלא אבל יש לי איזה חומה כלפי אנשים שאני פוגש פעם ראשונה בין עם זה גברים או נשים אז קשה לי להתחיל עם בות בברים וגם אני לא כל כך רוצה ללכת לאיזה סטוץ חד פעמי כי ניראלי שאני אשקשק שמישהי תגלה שאני בתול במיטה, הציעו לי לפרוק עול וללכת לנערת ליווי אני די שוקל לעשות את זה עם זה לא יקרה בשנה שנתיים הקרובות לצערי נהייתי צרכן כפייתי של פורנו.
די נמאס לי מהלבד הזה אבל אימצתי אותו.

cancer3009

New member
לא הכל זה גורל

נכון, למזל יש השפעה גדולה, אבל זה לא רק זה. בשורה התחתונה הכל בידיים שלנו...
אם אתה מרגיש טיפה מלא, אז תעבוד על זה, זה לדוגמה עוד משהו שלא קשור לגורל.

נסה לקחת דברים יותר באיזי.. תאמין לי שזה לא סיפור להיות עם מישהי במיטה בפעם הראשונה. זה לא שהיא תעצור ותבקש ממך קורות חיים. ואתה לא חייב לדבר על זה אם אתה לא רוצה.

בעניין נערת ליווי, היה פה שרשור ארוך בנושא - מופיע משמאל בהודעות נבחרות, אתה מוזמן לקרוא.
אני אישית לא חושב שזה הדבר הכי רע בעולם, יש לזה יתרונות וחסרונות, אני הייתי מחכה עוד קצת ונותן הזדמנות ל"תהליך הרגיל".

http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/2353/167530626/תמיכה/חסרי_ניסיון_זוגי_ומיני_בגיל_מאוחר

Berethor

New member
אני מציע לך שלא ללכת לבית בושת, זה צעד מאוד נואש

ולא שווה לך לבזבז את הפעם הראשונה שלך על יצאנית, עדיף שתהיה ידוע בתור בתול מאשר בתור מישהו שהפעם הראשונה שלו הייתה עם יצאנית, אתה באמת רוצה להתחיל את חיי המין שלך ברגל שמאל? חוץ מזה כבר יצא לך להתנשק עם מישהי, ואתה גם בגיל צעיר יחסית, אז מוקדם לך להתייאש. אם הייתה מישהי שמוכנה להתנשק איתך, אז אני סבור שתוכל למצוא גם מישהי שתהיה מוכנה לעשות איתך גם יותר מזה, ולא בשביל תשלום. בנוסף לכך בניגוד למיתוס יש לא מעט בחורות שיכולות להעריך בחור עם סטנדרטים.

למעלה