הסכם בין ביני זוג

מצב
הנושא נעול.

רו371

New member
הסכם בין ביני זוג

הסכם בין ביני זוג
אני עומד לחתוםעל הסכם עם בחורה אני והיא גרושים והיא בהריון איזה הסכם לדעתך אני צריך לחתום במיוחד מהצד של הילד כלומר לגבי החזקת הילד או שכעיקרון אין לגבר זכויות אז נשאר נשאר לי רק לחתום רק על הסכם ממון

תשובה

הסכם בין ביני זוג
אני עומד לחתוםעל הסכם עם בחורה אני והיא גרושים והיא בהריון איזה הסכם לדעתך אני צריך לחתום במיוחד מהצד של הילד כלומר לגבי החזקת הילד או שכעיקרון אין לגבר זכויות אז נשאר נשאר לי רק לחתום רק על הסכם ממון
תשובה
בכל הנוגע לילד יש לערוך הסכם הכולל סעיפי אבהות, משמורת, הסדרי ראיה ומזונות. כדאי להמתין עם הענין עד לאחר הולדת הילד שכן לא יאושר הסכם לגבי ילד שטרם נולד. בינכם - מאחר שאינכם נשואים אין המדובר בהסכם ממון אלא בהסכם חיים משותפים המסדיר את העניינים הרכושיים, ממוניים וכלכליים בינכם.

תשובה

הסכם בין ביני זוג
תשובה
לדעתי אין מקום לעשות הסכם בקשר לילד. לא מקובל לגדל ילד על פי הסכם. ההסכם רלוונטי רק כאשר ההורים עומדים להפרד ואז הם מסכימים על סדרי ראיה ומזונות. לגבי רכוש מומלץ מאוד לעשות הסכם שיתייחס במיוחד לחלוקה במקרה של פרידה.

רו371

New member
תוכל לתת לי כמה הצעות

תשובה
לדעתי אין מקום לעשות הסכם בקשר לילד. לא מקובל לגדל ילד על פי הסכם. ההסכם רלוונטי רק כאשר ההורים עומדים להפרד ואז הם מסכימים על סדרי ראיה ומזונות. לגבי רכוש מומלץ מאוד לעשות הסכם שיתייחס במיוחד לחלוקה במקרה של פרידה.
תוכל לתת לי כמה הצעות
לרישום של חלוקת הרכוש במקרה של פרידה והאם אפשרי לרשום בהסכם שבמקרה של פרידה כל קופות גמל ביטוחי מנהלים וכדומה ישארו על שמו של כל צד ולא יחולקו למרות שיש ילדים משותפים. תודה מראש

תשובה

תוכל לתת לי כמה הצעות
לרישום של חלוקת הרכוש במקרה של פרידה והאם אפשרי לרשום בהסכם שבמקרה של פרידה כל קופות גמל ביטוחי מנהלים וכדומה ישארו על שמו של כל צד ולא יחולקו למרות שיש ילדים משותפים. תודה מראש
תשובה
אפשר להסכים על כל דבר. לא אוכל לתת הצעות כיוון שאינני יועץ כלכלי.

מצב
הנושא נעול.
למעלה