הסכמנו בנינו שאנו רוצים להתגרש..

מצב
הנושא נעול.

א ו ר1

New member

מה עלינו לעשות כעת הוא רוצה שנכתוב הסכם בנינו , אבל אני לא יודעת מה צריך לכלול הסכם כזה ומהן הזכויות שלי. למי עלי לפנות?

קדימה...

מה עלינו לעשות כעת הוא רוצה שנכתוב הסכם בנינו , אבל אני לא יודעת מה צריך לכלול הסכם כזה ומהן הזכויות שלי. למי עלי לפנות?
קדימה...
מה עושים: כותבים הסכם. ההסכם צריך לכלול חלוקת רכוש וכספים, מזונות ילדים והסדרי ראיה (אם יש ילדים), נשיאה בחובות ו/או משכנתא וכו´...... בקיצור: ההסכם צריך לכלול הכל. כל מה שקשור לחייכם המשותפים. לגבי זכויותייך: יש לך הרבה זכויות (גם כמה חובות). למי לפנות: לעו"ד טוב שעוסק במשפחה ויוכל להציג את זכויות הצדדים ולגשר בין הפערים (אם יהיו).

תשובה

תשובה
רצוי שתפנו שניכם לעו"ד מוסכם שיבהיר לכל אחד מכם מה הזכויות והחובות שלו, יבדוק האם הגעתם להסכמות בכל העניינים או שיש ללבן עוד נושאים וינסח לכם הסכם גירושין.

א ו ר1

New member
האם ניתן לפנות למגשר במקום לעו"ד?

תשובה
רצוי שתפנו שניכם לעו"ד מוסכם שיבהיר לכל אחד מכם מה הזכויות והחובות שלו, יבדוק האם הגעתם להסכמות בכל העניינים או שיש ללבן עוד נושאים וינסח לכם הסכם גירושין.

כן ,ובמיוחד

כן ,ובמיוחד
אם אינני טועה ילדה בת 4 . ראוי שתמצאו מגשר/ת בעל רקע טיפולי ולאחר שתגבשו , יחדיו , את מכלול ההסכמות באשר לאחריות לגידול הילדה בכל מכלול הנושאים הנפשיים , הרגשיים, רפואיים , חינוכיים וכלכליים , ונושאים נוספים הנוגעים לגירושין - הביאו את ההסכמות לבחינת עו"ד אשר בין היתר יעבד את הסכמות הגישור להסכם גירושין.

א ו ר1

New member
פניתי לעמותה לגירושים הוגנים

פניתי לעמותה לגירושים הוגנים
בעיר מגורינו, הם מטפלים בשני נושאים : נסיון לשקם את מערכת הנישואים והסכמי גירושין. אני מקוה שהוא ירצה ללכת איתי לשם.

מצב
הנושא נעול.
למעלה