הסרת שיער לגבר

David8008

New member
הסרת שיער לגבר

שלום לכולם אני מעוניין להסיר שיער באיזור הכתפיים , גב עליון וקצת בחזה לפי מה שהבנתי המכונים המובילים בתחום הם פרופורציה , כללית אסתטיקה , אמריקן לייזר ונאטורפיל . אשמח לקבל חוות דעת מאנשים (עדיף גברים , גם נשים יעזור) שביצעו הסרת שיער באחד מהמכונים , או סתם בקיאים . אני רוצה לדעת מי האיכותי ביותר , מי הזול יותר וכו' תודה לכל העוזרים

אני יכול

להגיד לך שעשיתי לפני שנה הסרת שיער בכתפיים, אומנם לא עשיתי בגב ובחזה אבל עכשיו הכתפיים שלי כמעט חלקות לגמרי ועוד לא סיימתי את הסדרה של הטיפולים שלי. אני התחלתי בפרופורציה ובתכל'ס ממש התבאסתי על הבחורה שטיפלה בי. הרגשתי כאילו אני בפס ייצור ועם כל הכבוד לזה שמדובר בהסרת שיער, אני רוצה לחשוב שאשכרה אכפת לה איך זה ייצא. אני הלקוח ואני צריך לצאת מרוצה. אחותי עשתה מפשעות באסתטיקה והייתה מרוצה, אז הגעתי לפגישת ייעוץ וכבר לא היה לי כוח לחפש מכון אחר אז הלכתי על כללית אסתטיקה. מבחינת מחיר לא היה הבדל ענק אבל מבחינת יחס- הבדל של שמים וארץ! בכל מקרה, באיזה מכון שלא תבחר- העיקר שיעשו לך אבחון כמו שצריך, אתה יודע, צבע עור, רגישות ללייזר וכל זה.

David8008

New member
היי

אז אתה אומר שלא סיימת את שאר הטיפולים בפרופורציה? האם פרופורציה וכללית אסתטיקה נחשבות זולות ו/או מובילות בתחום? האם הטכנולוגיה שלהם זהה? תודה

תראה

עזבתי את פרופורציה בגלל היחס המזוויע אחרי פעמיים בלבד. בכללית אני באמת מרגיש שנותנים לי יחס אישי וגם אני כבר רואה תוצאות טובות. מבחינת מחירים אין הרבה הבדל בין שתיהן, אבל אני חושב שבגלל שכללית היא קופה ולא רשת פרטית אני יכול להיות רגוע שלא יעלמו לי ולא יסגרו את המקום כמו שקרה להרבה מכונים אחרים. מבחינה טכנולוגית אני מודה שלא התעמקתי בדיוק איזה מכשיר עושה מה, אבל אחותי אמרה לי שמשתמשים במשהו שנקרא IPL שאין לו קרינה מסרטנת, לא משאיר צלקות ופחות כואב מלייזר רגיל.

למעלה