הסתבכתי שוב. הורחקתי מהבית

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
הסתבכתי שוב. הורחקתי מהבית

היי אני רק עם פון קשה לי לכתוב הרבה התמצית שהשכנים עשו רעש ורעש ורעש כמה ימים כל יום ..זוג זקנים גר שם היחדם שלהם באים ומסיבות וצעקות קריוקי ויש רק קיר מפריד. שלושה לילות אחורה הזמנתי משטרה ב23.15 על רעש דיברו איתם הלכו הילדים שלהם...למחרת זרקו לי איזה איום בבוקר הלכתי לחוג לא התייחסתי .בלילה היו בשקט חקחתי כדור שענה אופיום לכאבים ומודאל למצב רוח ..צםיתי בסדרה לפני השינה ובווםםם דפיקת חזקת בדלת קפצתי שלאתי מי זה וברחו בצחוק..פה עשיתי טעות יצאתי ואמרתי למה למה לדלת של ההורים ואמרתי אדבר איתם שבבוקר נחבן בשקט והבנה ..פתחוו לי אחרי שני מילים הזקנה טרקה עליי הדלת ממש שראש שלי בין המשקוף שלה לדלת נבהלתי ממש עצרתי את הדלת מזה היא נפלה . אמרתי מהר וואו לא התכוונתי תביא לה אמבולנס והיא צועקת הוא תקף אותי בלי לעצור בפאניקה היא חרדתית זה ידוע ..ושניות אחרי הילדים שלב באו תקפו אותי שלטשה בבית שלי והזמינו גם משטרה .המשטרה הפרידה הגנו עליי...מפה לשם אני חשוד שתקפתי אותה בהרחקה מן הבית...והם יטופלו....אוכל את עצמי למה בככל לא התעלמתי מהם...מפגר...משפחב אלימה ומסוג העבריעני חא מתחשב באיש מסתבר שיש להם עבר פלילי...ולא ידעתי. במשטרה מההלם היה לי בלאק אאוט אתם יודעים אני קורבן אטנס וכו אז העדות שלי לא הייתה ברורה ושכחתי קטע חשוב ..מחר אלך למשטרה ואתקן את העדות..אני מקווה זה יוריד ממני את ההאשמה...עכשיו אני פוחד שהם יתנכלו לי ויפגעו בי למרות המשטרה..אני ממש בפחד. וגם מפחד שלא יאמינו לי ויגישו כתב אישום ויהיה סיכוי שאגיע לכחא בגגל שלכאורה תקפתי זקנה...אז אני חא אחזיק מעמד ..מפחד שאפגע בעצמי רק לא להגיע לכלא ...ערבתי עובדת סוציאלית הרופא נתן אישור שאסור לעצור אותי אני חסר ישע לפי חוק..הפחד שלי שלי גם שלא יבינו שמההלם והמצב הנפשי היה לי בלאקאאוט ואז כאילו עשיתי עדות לא נכונה ועכשיו שירד המתח והלחץ של המשטרה וההלם אני דובר את כל האמת ולא מסדר את העדות כאילו ..מקווה הבנתם..בקיצור מקווה שיבינו אותי ונרד מהתקיפה אחרי זה נראה מה עושים הלאה שאשוב לבית...זהו הסיפור רני מנסה לא לחשוב על זה זה עוד קשה לי זה בראש..אבל אעביר...תודה על ההקשבה

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
עדכון

הבוקר השגתי אישור מהפסיכולוג שלי שממש הבין את כל המצב שיש לי טראומה וניתוקים במקרים כמו שקרה...ישבתי עם חוקר הבין את המצב לדעתי ומה בדיוק קרה ואמר לי יעביר את זה ככל הנראה רק למש"ק..שוטר קהילתי יטפל בנתיים אני והם שתקפו אותי מורחקים מהבית והם קיבלו אזהרה לא להתקרב אליי או לדבר איתי וכדומה..אני מקווה שכך ייסגר העיניין הזה. בנתיים אני שוקל מה לעשות לעתיד....יש בחדר שאני נמצא ממש שקט לחשוב..רק שאני עוד לא יודע...עובדת סוציאלית אמרה יעזרו אם אמצא בית אחר או יש אפשרות לדיור מוגן משולב נפשי ופיזי זה גם אפשרות שאני אתעמק בה ...ונראה..בנתיים קצת קשה לא להיות בבית עם הנוחות מחשב וכו ומשעמם בלי סרטים וסדרות לראות..יש את הצאט אני גם שם...רק שהם מצאו משחק שאני לא יכול בפון אז שהם משחקים אני יוצא...מנחם את עצמי שזמן תמיד עובר ויעבור השבוע שנותא לי בסוג עונש הזה....משתדל לא להלקות את עצמי על הטעות שלי שבכלל התעסקתי עם המשפחה הזו...האמת יש לי קצת מחשבות ייאוש..אבל מצד שני כן עזרו לי הרווחה המשטרה התנהגה יפה אב הבית עוזר ...חייב להאמין גם אם נסיון העבר לא תמיד היה טוב עם גורמי רווחה וכו..ולצאת מהחקדה שהמשפחה תתקוף אותי שוב..... זה המצב ...תודה על ההקשבה��

למעלה