הסתה אנטישמית נוראית באינטרנט !!!

הסתה אנטישמית נוראית באינטרנט !!!

שלום, לאחרונה קבלתי מכתב מחבר שהיה לי קשה להאמין לתוכנו. מסופר בו שכאשר לוחצים על המילה JEW בגוגל – התוצאה השניה (מיד אחרי ויקיפדיה) היא אתר אנטישמי הנקרא JEWWATCH כלומר בתרגום חופשי משהו כמו "שומרים על היהודים". להפתעתי – המידע היה מדויק. נכנסתי לאתר להתרשמות - www.jewwatch.com וחשכו עייני. קשה להאמין שאנטישמיות כזו קיימת גם היום. אני מבקש מכל אחד מכם להצטרף לעצומה שפונה לגוגל ודורשת מהם את אתר ההסתה האנטישמי ממנוע החיפוש שלהם. עד כמו חתמו על העצומה הבינ"ל למעלה מ – 225,000 איש. אנא חתמו על העצומה בכתובת הבאה: http://www.PetitionOnline.com/rjw23/ שלכם, רונן – יו"ר אם תרצו פרטים נוספים ניתן לקרוא באתר "אם תרצו"

goony663

New member
חופש הביטוי

שיעשה מה שהוא רוצה, כל עוד הוא לא פוגע פיזית באף אחד. בתור יהודי, לא נעים לראות את זה, אבל זו דמוקרטיה.

goony663

New member
ואם תבדקו את התוצאה הרביעית

תראו שזה דף מנהלה של גוגל עצמם בו הם מסבירים, ובצורה די טובה, את המצב. JEW זו מילה שמופיעה לרוב בהקשרים אנטישמיים, אך אם תחפשו Jewish People התוצאות יהיו יותר מניחות את הדעת

טופיקלי

New member
עכשיו קצת עלעלתי באתר באמת

ולא הבנתי איפה האנטישמיות. זה אתר שמסביר על היהדות היום יומית ועל ההתרחשויות. מה רע ?

טופיקלי

New member
מניחות או לא, לא מעניין. באחריותם לזמבר את זה

אסור לכזה דבר להופיע במנוע החיפוש שלהם, ואני בטוח שיש להם דרכים למנוע מזה להופיע.

stavklein

New member
ככה גוגל עובד

התוצאות הראשונות שתקבל יהיו האתרים הכי פופולריים ולא, נניח, איזה אתר שהכין ילד בכיתה ו' על יהדות אירופה בשנות ה-30... למרבה הצער האנטישמיות פופולרית גוגל לא יכול להיות אנטישמי כי הוא רק מחשב, האנשים הם האנטישמים וזה באמת חבל. אני לא כל כך מבינה בזה, אבל אני לא בטוחה שאפשר פשוט לגרום למנוע החיפוש להתעלם מאתרים מסויימים, אפילו אם התוכן שלהם פוגעני. אגב, שמתי לב שכתבת שמעל 225,000 כבר חתמו, ובכן בקישור שצירפת כתוב, ואני מצטטת "In order for google to remove this They would need a petition of over 50,000 requests.... " - יש פי 4.5 יותר חתימות משצריך, והם עדיין לא הסירו את זה? לדעתי הדרך הכי טובה לפעול כנגד העניין היא בדרך שבה גוגל עובד, כלומר לבנות אתר ציוני (או להשתמש באחד קיים) ולקשר אליו דרך המילה jew..אם מספיק אנשים ייכנסו ובכלל העניין יהפך למספיק פופולרי זה יהיה מספיק כדי לדחוק את Jewwatch הרחק מהעמוד הראשון (כמו שהיה עם אולמרט ו"כשלון חרוץ" בזמנו.)

כתוב שם שצריך 50 אלף בשביל שיורידו

וכבר יש 230 אלף ככה שלא נראה שזה משהו יעזור =\

StrengthHonor

New member
דעתי: שישאר

שיתנו לחלאות האלה לדבר חופשי ולירות לעצמם ברגל... הרי סייג לחוכמה שתיקה , ואם ישתיקו אותם יחשבו שהם חכמים.

../images/Emo26.gif האתר מננוהל על ידי RED NECK אנשטישמי

שכולם יודעים ומכירים את זהותו. אפשר לראות את זה בסרטו של מארק לוין "הפרוטוקולים של ציון". חתמתי ואני עוקבת ואם "גוגל" לא מנטרלים את הקישור - אני מחרימה אותם...

למעלה