העברת כסף לארכיונים פולנים עבור סריקה?

Seelenfreund

New member
שלום לכולם - לפני קצת יותר משבוע ניסיתי להעביר כסף עבור סריקת מסמך לארכיון בקטוביצה באמצעות paysend, אך העניין לא הצליח (אף אחד מהצד השני לא משך את הכסף ובסופו של דבר זוכרתי על הסכום). אם למישהו כאן יש קצת ניסיון עם העניינים האלה אשמח לעצות, הם סיפקו לי מספר חשבון (ללא שם בנק אבל הצלחתי לחלץ זאת), שם הנמען (הסניף הרלוונטי של הארכיון) וכותרת לתשלום. ניסיתי לתקשר איתם במייל אבל לוקח להם בערך שבועיים לענות, ניסיתי בטלפון אבל הם לא כל כך מדברים אנגלית ואני לא פולנית.

הנה כל מה שסיפקו לי (בתרגום גוגל מפולנית):

The amount of PLN 88.00 should be paid to the account of the State Archives in Katowice,
street Józefowska 104, 40-145 Katowice,
account number: PL 31 1010 1212 0010 1022 3100 0000
payment title: reprography OB.841.118.2023.AJ

תודה!

GoldenEyes

Well-known member
שלום לכולם - לפני קצת יותר משבוע ניסיתי להעביר כסף עבור סריקת מסמך לארכיון בקטוביצה באמצעות paysend, אך העניין לא הצליח (אף אחד מהצד השני לא משך את הכסף ובסופו של דבר זוכרתי על הסכום). אם למישהו כאן יש קצת ניסיון עם העניינים האלה אשמח לעצות, הם סיפקו לי מספר חשבון (ללא שם בנק אבל הצלחתי לחלץ זאת), שם הנמען (הסניף הרלוונטי של הארכיון) וכותרת לתשלום. ניסיתי לתקשר איתם במייל אבל לוקח להם בערך שבועיים לענות, ניסיתי בטלפון אבל הם לא כל כך מדברים אנגלית ואני לא פולנית.

הנה כל מה שסיפקו לי (בתרגום גוגל מפולנית):

The amount of PLN 88.00 should be paid to the account of the State Archives in Katowice,
street Józefowska 104, 40-145 Katowice,
account number: PL 31 1010 1212 0010 1022 3100 0000
payment title: reprography OB.841.118.2023.AJ

תודה!
מנסיוני הרב בהעברות לפולין באמצעות הבנק, די ברישום ה IBAN כפי שרשמת כאן , ושם המוטב
הצצתי גם באתר שציינת , שער החליפין מופרז , ועל זה יש גם עמלה, גבוהה יותר מהבנק

האם לארכיון הזה יש אתר שניתן לשלם בו ?

נערך לאחרונה ב:

Seelenfreund

New member
לא הצלחתי לאתר אתר אינטרנט שניתן לשלם בו, כל מה שיש לי הם הפרטים שהעבירו לי כפי שרשמתי כאן.
הבעיה היא שמעבר למספר הסידורי שביקשו ממני לרשום כפי שצירפתי כאן אין לי שום אסמכתא שתקשור אותי להעברה, ואכן כשניסיתי עכשיו הם פשוט לא אספו את הכסף, לכן אשמח לעצות מבעלי ניסיון כיצד העברות כאלה עובדות בדרך כלל.

למעלה