העבר ואני.

הזוייה

New member
העבר ואני.

הרבה זמן פנוי שנקרה לחיי בשנה האחרונה ובשבועות האחרונים, יחד עם מראות הטלוויזיה, האסונות, השמחות, אבלות וימי עליזות הותירו מספר לא מבוטל של סימני שאלה ותהיה על מה יהיה? אני חושבת שכולנו מנהלים לעיתים דיאלוגים פנימיים, לפחות מספר פעמים ביום. (לי זה קורה בעיקר מוקדם בבוקר ובלילה) על הילדה שהייתי פעם ומתוך ראייה מחשבתית עמוקה לנסות להתיידד עם העבר שלי. להחמיא לעצמי על העשייה, התובנות, הכישלונות, ההצלחות, הזימה, העינוגים, התועבה, הבדידות. פיתחתי לעצמי מערכת יחסים תמוהה עם העבר שלי, הזוגיות שלנו לא משהו, העבר מנפנף לי בימי התום הזוהרים ואילו אני מנפנפת בריקנות- אני מנסה לערוך עליו מניפולציות ולשכנע אותו שהנה, תראה לאן הגעתי. הוא לעומת זאת, מצקצק קלות ומרכין את הראש תוך הנפת יד:"היה לך מזל". הציניות של העבר שלי מכעיסה וכואבת לאור העובדה שהמצב למעשה לא השתפר ואין לי את הכבוד הגדול להודות בכך. בחודש האחרון התחלתי לגבור עליו בניצחונות קטנים, אבל הוא, כמו דמותו של השטן נושף לי בעורף וממאן להתבונן במציאות. אומנם לא אמרתי כאן שום דבר מהותי מלבד שהוא התעורר מחדש לרדוף אותי., בינתיים אני מושיבה אותו לצפות בסרט שאני ביימתי, הפקתי ושיחקתי:"החיים שלי בצל הבדידות". הפרומו ייצא לאקרנים בקרוב. למרות שהייתי מעוניינת להיות אחת שיש לה צלחת עם סביח ואורז לבן שמעורר ומשמח עטוף בנייר פרגמנט בתוך כלי מפלאסטיק בתוך תיק הגב, בדרכי לעוד יום מפרך, לצערי אני צריכה לשבת במשרד, לעשות מערכי שיעור, דו"חות, לעמוד מול קהל המשתוקק לשמוע את מוצא פי, לחייך בנונשלנטיות, למכור סיסמאות, להעביר מסרים מחנכים, ולנסות בכל כוחי להיות מאושרת. תודה שהקשבתם (סתם יום רע)

ענבר.

New member
ההווה ואני

קמה בבוקר. מה בוקר? לפנות בוקר !! מדלגת על שלב ה"להסתכל במראה", מתלבטת אם להקיא, שוטפת/רוחצת/קפה וממשיכה בתנועות רובוטיות אל המשרד. סתם יום של חול אפור שגרתי. ההווה שלי ואני החלטנו שלא להתיידד עם העבר שלנו. אנחנו דוחים בתוקף כל נסיונות מצידו להתרפק עלינו, כל פרץ של נוסטלגיה מצידו, מאושפז מיידית במחלקת הדמעות היבשות. ההווה שלי ואני מכירים את כל הקלישאות והסיסמאות בסגנון - "איך להיפטר מהפרארי שלך ולחייך לנצח", מה שאנחנו לא מכירים, אני וההווה שלי, זה איפה, לכל הרוחות, נמצא הכביש הזה שעליו דוהרים באושר בלי פרארי אבל עם חיוך נצחי. החלטנו, אני וההווה, שהיות וערבי שירה עם העבר גורמים לנו לשטפונות בלתי נשלטים מהעין השמאלית, והיות ועם העתיד קשה לנו לפלרטט, אנחנו מתמקדים בשלב ההנאות הקטנות הזמניות, אלה שהן בבחינת פרורים שפזורים רנדומלית על הדרך.

magy

New member
הפירורים הפזורים רנדומלית

על הדרך מובאים בתמונות הבאות. שקיעה אחת בעכו ושוכחים עבר ועתיד. ביקור חטוף בכנסיה על יד המגדלור. שאריות חומה בים. חומה במלא תפארתה. קצת גלים מתנפצים. מבט מבעד לעמודים המוצבים בחרכי הירי. התפעלות ממה שהיה פעם ככר השוק. חאן. סימטה בעיר העתיקה. ואפילו חמור עם כתם על המצח וכתם על הגב..........לללללללללה אז נתחיל בחמור.........שגם רצה להשתתף בפסטיבל. יותר מאוחר........רמת הגולן.........

magy

New member

ושכחתי שגם ראיתי עצים יפים ומעניינים בגן האירועים ופסלים מטפסים על הקירות באותו גן......... ואהבתי......הכל

magy

New member

'תעיייייפתי.......חחח הרבה יותר קל לצלם מאשר להקטין , להבהיר,,,,, ולהביא לכאן....

icon77

New member
עכו../images/Emo39.gif

תמונות,(כונה צלומים)יפות מאד את משיגה עם המצלמה שלך

magy

New member
קטנה, לא יקרה

וממזרה....... וגם הצלמת.......יש לה עין לא רעה.......לראות את המיוחד...... הא??????????

magy

New member
אגב, הצלמת היתה

נשואה למישהו, שאהב בצעירותו לצלם.....

optimi10

New member
מאגי ..אני בכלל מכיר סוס אחד

כזה ... שרה: חוה אלברשטיין לחן: מתי כספי מילים: יורם טהרלב "האם ראית את הסוס הנהדר הזה? רוץ אל היריד מהר וקנה לי סוס כזה עם כתם על המצח וכתם על הגב ושערה של כסף זוהרת בזנב" כך אמר לו הפריץ, למושקה הסייס ונתן לו מאה רובל שייצא מיד. הולך לו מושקה ליריד ואוי איזה מזל ליד פונדק עומד לו גוי עם סוס לבן כנ"ל עם כתם על המצח וכתם על הגב ושערה של כסף זוהרת בזנב והגוי, בחור צעיר, ניצב לו והוזה ומתחת לשפמו הוא שר ניגון כזה: אי-אי-אי... "נא למדני את השיר, עשה נא לי טובה" כך אומר לו מושקה, והגוי- בפיו תשובה: "תשלם לי קודם כמו שמקובל מחירו של הניגון הוא חמישים רובל" מושקה את צרורו מוציא ומשלם מיד ואחרי דקה שרים שניהם כאיש אחד. אי-אי-אי... השירה חלפה עברה ומושקה אז נזכר: "הי, בכמה יעלה לי זה הסוס הנהדר? עם כתם על המצח וכתם על הגב ושערה של כסף זוהרת בזנב" "מאה רובל" סח הגוי ומושקה אז משיב: "חמישים שילמתי כבר, אתן עוד חמישים" "לא לא ולא צוחק הגוי פה יש מסחר הגון תמורת החמישים קיבלת כבר את הניגון זה לא הולך ביחד ושיר אינו חינם". הצניע מושקה את צרורו והסתלק משם טייל בין דוכני השוק לרגע לא עמד ולעצמו זימר הוא את השיר אשר למד: אי-אי-אי... ממש מעבר ליריד א-הו איזה מזל! עומד לו גוי אחר בכלל עם סוס לבן כנ"ל עם כתם על המצח וכתם על הגב ושערה של כסף זוהרת בזנב? והגוי משמיע שיר הקשיבו ושמעו מן ניגון שהוא המשך של הניגון ההוא: אי-אי-אי... "נא למדני את השיר, עשה נא לי טובה" כך אומר לו מושקה, והגוי- בפיו תשובה: "תשלם לי קודם כמו שמקובל מחירו של הניגון הוא חמישים רובל" מושקה את צרורו מוציא ומשלם מיד ואחרי דקה שרים שניהם כאיש אחד אי-אי-אי... וכשגמרו לשיר שוב הוא נזכר: "הי, כמה יעלה לי זה הסוס הנהדר עם כתם על המצח וכתם על הגב ושערה של כסף זוהרת בזנב?" "מאה רובל", סח הגוי ומושקה "אי אי אי חמישים שילמתי ואוסיף את מגפי". "לא לא ולא הסוס לחוד מאה רובל עולה חמישים שילמת לי על הניגון הזה" אי-אי-אי... חוזר לו מושקה בלי הסוס והפריץ אהה חובט בו וזורק אותו מתוך האחוזה עם כתם על המצח וכתם על הגב ואחריו מגורשים אישתו וילדיו ובדרכים בין כפר לכפר בין יער לבין עיר גם ברעב וגם בכפור הם לא חדלו לשיר: אי-אי-אי... ויום אחד אחרי שנים הגיעו בדרכם אל עיר הפלך בה ישב הרב המפורסם הרב ישב בנחת נעץ בהם מבט יצאו אז כוכבים שלושה של מוצאי שבת שאל "מנין באתם ולאן תלכו ללון?" והם ניסו לומר לו אך יצא להם ניגון: אי-אי-אי... צחקו סביב האברכים צחקו החסידים אבל אצל הרב במצח זעו הורידים היכה הרב על שולחנו ובקולו הרעים: "האמנם חרשים אתם האם אינכם שומעים? הרי אל הניגון הזה חיכינו מתמיד אותו נשיר כשיבוא משיח בן דוד" אי-אי-אי...

optimi10

New member
ענבר .. תמשיכי ללקט

פרורים .. אולי יום אחד תגלי ,, פרור אחד שהוא בכלל יהלום ...

הזוייה

New member
שוקולד מנטה מסטיק

עבר הווה ועתיד- משחק מילים חביב, רק תאירי את עיני מדוע להקיא על הבוקר? באתי להביא אספקה חמצן לראות (אכולשילניק ראות יש לי). נשארתי ולא ברחתי הקסמתני. צרור היריות שלך מדברות אל. אני משערת שדווקא חולשה מסוימת מובילה אנשים להסתפק בפירורים, מכיוון שהם משוכנעים שלא ניתן להשיג הכל, דבר שמוביל אותם לתסכול, חולשה, אכזבה, אי רצון למאמץ, החמצה. אני מעדיפה את המכלול של הפרטים הקטנים שהופך לשלם. תשמרי על הבועות הסינפטיות: )

למעלה