העונה החמה!

SlamminDino

New member
העונה החמה!

היי, אני מדבר על הצד הדרומי של קו המשווה. נכון, הקיץ נגמר יורד שלג באמריקה והבייסבול לא אתנו. לא אתנו על המגרש ! אבל נמצא בכל מקום אחר. החלה עונת חלוקת הפרסים לעונה הקודמת ועכשיו יבואו בחליפות היפות שלהם או השכורות כמובן השחקנים שמחפשים לעצמם בית חם עם חוזה גדול ויפה. בין השמות הם אנשים שנתקשה לראות בקבוצה אחרת ויכול להיות פשוט נצטרך להתחיל להתרגל. ג´ים טומי אולי עוזב את קליבלנד. טום גלאווין לא בטוח יהיה באטלנטה שנה הבאה. שיגעון מוחלט יש השנה בכל הנוגע ל Free agents. הפיליז של פילדלפיה חסכו כמה שנים ועכשיו יש להם את הכסף להחתים איזה שחקן גדול או שתיים. אני רוצה לשוע פה עדכונים, תגובות וכל מה שנוגע לאנשים שעוברים דירה! יהיה מעניין החורף...

LeBronJames

New member
מה עם יפן? שם יש בייסבול

רק אין לי מושג באיזה תקופה... בכל אופן בונדס חבט היום שם הומר, במשחק ידידות אמריקה-יפן, אמריקה עדיין בפיגור!

תגידו? מישהו מוכן להסביר לי

בדיוק את הסיפור של היפנים עם הבייסבול? ולמה הם משתתפים בקופה- אמריקה בכדורגל? מה- קו- קורה- פה? למה משחקים שם? הליגה שלהם טובה? כל הכוכבים שלהם עוברים לMLB? כמה הם טובים ביחס לאמריקאים? מתי זה החל, שהם מציפים את ארה"ב בטאמאגוצ´ים שחובטים? ברצינות- מה התשובה לשאלותי??

ומה הסיפור של עומס השמות

הלאטיניים בבייסבול? מאיפה זה הגיע? אבדוק שוב מה המצב מחר. אני חייב לרוץ לדלת, הגיע משלוח חדש של שוקולד
עם קרם תות בפנים. היי! זה לא לי! זה ל
אחותי הקטנה! לילה טוב גברים שתיינים שלי! היה יום נפלא בחברתכם המעשירה!
תעשו חיים!!!
תצאו מלכים!

SlamminDino

New member
נושא מעניין מאוד !!

ויש על זה משהו קטן באחד המאמרים בפורום אליהם אתה יכול להגיע מהדף הראשי. תחת המאמר מסע עולמי יש התייחסות למה שאתה אומר פה. השחקנים הלאטיניים לא רק משחקים בייסבול בארצם אלא יושנים ומעשנים אותו גם!! הם יספרו לך איך בישובים שלהם היו יוצאים לרחוב ומשחקים שמה מהבוקר עד הערב. הם אתלטים גדולים והרבה מהשחקנים שבאים מהקאריביים ומארצות אמריקה הלאטינית וצפון דרום אמריקה הם טובים מאוד ומהכוכבים המובילים בליגה!! אם נחבר את מספר המדינות מהם באים האולסטארים שמשחקים ב MLB נקבל מספר רב של מדינות. מלבד ארה"ב יהיה את יפן, הרפובליקה הדומיניקנית, פורטו ריקו, ונצואלה, פנמה, קובה ועוד.... ואלו הכוכבים הגדולים !! זהו ספורט עולמי שנתפס כבר בכמה מדינות כספורט המוביל.

SlamminDino

New member
It´s Big in Japan

לאחר מלחמת העולם השנייה החברה האמריקאיים שהשתקעו ביפן כמה שנים הביאו את המשחק לילידים ( הרבים) היפנים. יש שמה ליגה מקצוענית שהיא הדבר הפופולארי ביותר ביפן בכל הנוגע לספורט קבוצתי. ( קבוצתי כי יש סומו שזה גם Big in japan !! ) ההשוואה בין הליגות יכולה להיות כמו שנשווה את האן בי איי והליגה האירופית בכדורסל. בכל מקרה-- ה MLB היא הליגה הבכירה בעולם אליה חושקים להגיע כל השחקנים הטובים ואם הם באמת טובים הם גם יגיעו בסופו של דבר כי זה המקום להם נועדו. זה לא אומר שביפן לא משחקים שחקנים טובים!! איצ´ירו שיחק שמה הרבה שנים ועכשיו הוא הגיע לליגה בארה"ב ומחולל פלאים גם שם. נמצא שמה בליגה שלהם שחקנים לאטיניים וכמה אמריקאים בנוסף ליפנים הרבים שמשחקים שמה. גם בדרום קוריאה למדו את המשחק ומשחקים.. ביונג יונג קים מאריזונה וצ´אן הו פארק הם שתיי דוגמאות לקוריאנים בליגה הגדולה. ההבדל הוא שביפן גם יש שחקניי שדה שמגיעים לליגה הבכירה בארה"ב. בשורה התחתונה: הליגה של יפן היא הליגה השנייה בעולם. היא מקצוענית ולכן שחקנים שלא קבלו הזדמנות במייג´ורס באמריקה יילכו לשם וינסו לקבל מקום ברוטצייה ואף להיות כוכבים לא קטנים. יש לי הרגשה שיש שמה שחקנים די טובים רק ההבדל הוא בכמות השחקנים הטובים. הליגה ביפן היא חגיגה גדולה לאוהדים שבאים לאצטדיונים החדישים והמפוארים!! הספורט מס´ 1 במדינה. והעיניים המלוכסנות יכולות לעזור בבייסבול לראייה חדה יותר.. What do you know, it may do the trick.

SlamminDino

New member
היפנים ובייסבול? וודאי!!

הכוכב מספר אחד ביפן הוא איצ´ירו שמופיע כל הזמן בכותרות ויש לו המון אבל המון מעריצים ובמיוחד מעריצות. המונדיאל סתם היה דבר שעובר ועשו הצגה לאנשים הבינלאומיים שאוהבים את הכדורגל. הספורט הגדול ביפן הוא הבייסבול!! והם לוקחים את המשחק ברצינות, יש להם ליגה מאורגנת מקצוענית ודי טובה שמוציאה שחקנים למייג´ור ליג בארה"ב. אולי בשנים הקרובות נראה עוד ועוד יפנים מגיעים מהליגה שלהם. גם שחקנים שלא מיפן משחקים אצלהם בליגה ומחפשים את ההזדמנות לככב ואולי להגיע דרך שמה לליגה בארה"ב. כל שנה יש סדרה בין כוכביי הליגה היפנית לאלה של ארה"ב. כמובן שזה לא אומר שכולם אמריקאיים וכולם יפנים אצלהם. בינתיים היפנים מובילים סדרה של הטוב מ 7 3-0!!! נשארו עוד ארבעה משחקים. משחקים אותם בכל מקרה.. אני חושב שכוכביי הMLB צריכים להתחיל לנצח ולהראות שהם שולטים. וזה למרות כל התירוצים שהם לא בעניינים עדיין והם באים אחריי הפסקה שהוציאה אותם מההרגל וכל הדברים האלה. הום ראנס של בונדס זה טוב ויפה. אבל זה לא מביא נצחונות לבד!

למעלה