העיר שהרבן

העיר שהרבן

האם יש בין הגולשים המכבודים, אנשים שזוכרים את העיר ומוכנים לספר עליה, לטובת יוצא שהרבן האחרים? תודה מראש ושבת שלום!

לאדם שלימד אותנו בתיכון

לרב שלימד אותנו בתיכון קראו הרב משה שהרבני-יליד העיר העתיקה בירושלים. סבו יהושע שהרבני היה מקובל והוא שעלה כנראה מעיראק. למ.מ שלי בטירונות קראו אריק שהרבני... לא יודע אם יש קשר...

העיר שהרבן

הייתי מציע שכל מי ששם המשפחה שלו שהרבני יכנס כאן לשרשור אולי נצליח לעשות כאן איזה עץ של המשפחה שהמקור שלה הוא כמובן העיר שהרבן שהשם שלה עכשיו השתנה ל al miqdadiyah ,יש אפילו אתר באינטרנט של המשפחה. לעצם הענין השם שלי יעקב שהרבני ,אבי ז"ל נקרא סלים והאחים שלו הא אליהו,גדעון,עזרה,מרסל,מסעודה.סבי וסבתי היו יעקב ושרה ...אני מקוה שיהיה המשך לשרשור.

No name for now

New member
גם אני, גם אני

במקרה גיליתי לפני 2 דקות את הפורום שלום שמי סיגל שהרבני, אני רק חצי עירקית אבל גם הסבא וגם הסבתא שלי הם שהרבני (והם דוקא בני דודים מהצד של האמהות). היה לי פעם את הכתובת של האתר כי הייתי בקשר אם הבחורה שהקימה אותו (יש לי עדיין את הדוא"ל שלה, אם הוא לא השתנה), אני לא מוצאת את הכתובת עכשיו. אבל אנחנו מופיעים באילן היוחסין שאלי שרון בנה.

No name for now

New member
עוד משהו מעניין לגבי השם

לפני כמה חודשים קראתי ספר על זהות ולאום במזרח התיכון, והיה שם מאמר על המהפיכה האירנית. במאמר הוזכר שם של אישה מאיזו אגדה פרסית והשם שלה היה שהרבנא!!!

למעלה