העצומה הרישמית להעברת "המורדים!"

V i c k i

New member
הפרטים

ויקי איוונוב 15 באר שבע ת´אמת אף פעם לא רשמתי עדיין שום הודעה בפורום, אבל אני לא רוצה שיצנזרו את הסידרה , למרות שיש לנו את הערוץ פוקס קידס!

karin agajany

New member
אני חותמת

שמי קארין אגאג´ני (אם קשה לך עם השם תעתיקי אותו) בת-11 גרה בראשון לציון

לכל מי שלא חתם!!!!!!!!

יא סנובים מה אתם חושבים שכולנו רוצים ויכולים כמוכם לעשות דיגיטלי או יס??? אם לא תחתמו בשבילכם תחתמו בשביל אחרים! נראה לי שי כתב את זה "מה אכפת לי איזה ערוץ העיקר איזהשעה" תגיד המא אתה חושב שאתה היחיד בעולם?? תתפלא, לא כווולללםםםםםםם יש להם דיגיטלי ולא כולם יכולים להרשות לעצמם לקנות או לא כולם יכולים לשכנע את ההורים לעשות ערוץ בגלל זה! אני כנראה הצלחתי שכנע את ההורים שלי, אבל אני בכל זאת חתמתי כי יש אנשים שלא יכולים!!!!!! עצבנת אותי לגמרי! הכל מכוון חות מלזאתי שאמרה שערוץ 6 זה כמו פוקס קידס. וזה לא נכון בערוץ שש עד שהנגיעה טלמניה הייתה תמיד רצועת נוער בערב.

לנצח nir

New member
אני מסכים בעניין זה. כל מי שלא חותם

אינו מעריץ אמיתי של קטנטנות והמורדים בפרט

את צודקת...

גם אני לא הצלחתי לשכנע את ההורים שלי אבל חתמתי על העצומה כי גם הם אני אצליח לשכנע את ההורים שלי אז בכל מקרה פוקס קיד יצנזר את הסידרה וזה לא שווה

אני חותמת!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

אבל אני לא יכולה לומר פרטים כי אני גרה במושבה וישר ימצאו את הפרטים של אז אני אומרת פרטים לא ממש אישיים שם: רותם בסון אזור: השרון גיל: 11 וחצי במידע שלי רשום 10 זה טעות

Dנה

New member
גם אני חותמת(אני חדשה פה)

באתי בגלל ששמעתי על מה שעושים והעצומה! אני לא מוכנה שיהרסו לנו סידרה יפה כזאת! אם הם לא יסכימו דווקא אל תיראו את זה ותספרו לחברים שלכם. שיתבזבז להם הכסף שהם קנו בו את הסידרה!

קארין14

New member
אני בפנים....

גם אני בעד העצומה ונגד השידורים בפוקס קידס קארין קייזר 14 חולון
קארינוש

גם אני חותמת

למרות שיש לי פוקס קידס גם אני חותמת כי הם יצנזרו לנו קטעים גיתית רגב 14 ראשון לציון

fairy girl 2003

New member
אני חושבת...

לא משנה לי אם זה בפוקס קידס או בערוץ אחר העיקר שלא יצנזרו! אם המנהלת ידעה שבסידרה יש דברים שלא מתאימים לילדים למה היא קנתה? לדעתי זה מתאים לערוץ הילדים הם לא יצנזרו.... יש להם גם תוכניות לא לילדים כמו בוורלי הילס ועוד... העיקר שלא יצנזרו מי שלא חותם הוא סתם פחדן לא יקרה כלום

למעלה