העתק/הדבק הפסיק לעבוד ב WIN7... לא מצליח לבצע עידכוני מערכת הפעלה. אנטי ווירוס מומלץ?

Haim_Gds

Member
בהתחלה חשבתי כי אני הוזה, ההעתק/הדבק הפסיק לעבוד. בדקתי ברשת וישנם מספר פתרונות שכולם לא עבדו... אחת ההמלצות הייתה לבצע עידכון מערכת הפעלה אלא שאני מקבל שגיאה כשאני מנסה לבצע זאת. אני מניח שחטפתי משהו וזה קצת מפתיע, לא התקנתי שום דבר חדש בחצי שנה האחרונה על המחשב (חוץ מעידכוני תוכנה רשמיים)

להפתעתי גיליתי כי האנטי ווירוס של ווינדוס לא מופעל ושוב, כשאני מקבל שגיאה כשאני מנסה להפעיל אותו. ניסיתי להתקין אנטיווירוס חינמי של פנדה אך אני לא מצליח להפעיל אותו, לחיצה על כפתור הסריקה לא עושה כלום.
-המלצה לאנטי ווירוס? אשמח למשהו חינמי שעושה את העבודה היטב.
-רעיונות אחרים? בתור מי שנכווה בעבר יש לי שיכפול של דיסק מערכת ההפעלה מלפני חודשיים על דיסק נפרד ואני יכול לחזור אחורה אלא שאאבד את האינפורמצייה השמורה ב Application Data של החודשיים האחרונים. יש לי גיבוי שבועי של תיקית Application Data ושל User, האם לאחר חזרה ללפני חודשיים אוכל להעתיק אותם או שהווירוס יכול להמצא שם?

Haim_Gds

Member
תודה, אנסה בערב.
אשמח להמלצה לאנטי ווירוס שניתן להתקין

רוב הזמן נח

Well-known member
אני מקווה שניסית קודם לפחות הפעלה מחדש של המחשב לפני קפיצה לכל מיני מסקנות.

Haim_Gds

Member

אז בזבזתי את כל הסופ"ש ללא הצלחה. :confused:
-ביצעתי עדכון לווינדוס והפעלתי את האנטי וירוס.
-הרצתי את ה ESET’s
-הסרתי את האקרובט (הומלץ במספר מקומות)
-חזרתי לRestore point מלפני כשבוע (לפני שהבעיה הופיעה)
-הרצתי sfc /scannow
-ניסיתי cmd /c “echo off | clip

שום דבר לא עבד... שמתי לב כי התופעה מתחילה אחרי מספר דקות מהפעלת הווינדוס ולא מייד.
רעיונות?

רוב הזמן נח

Well-known member
אז בזבזתי את כל הסופ"ש ללא הצלחה. :confused:
-ביצעתי עדכון לווינדוס והפעלתי את האנטי וירוס.
-הרצתי את ה ESET’s
-הסרתי את האקרובט (הומלץ במספר מקומות)
-חזרתי לRestore point מלפני כשבוע (לפני שהבעיה הופיעה)
-הרצתי sfc /scannow
-ניסיתי cmd /c “echo off | clip

שום דבר לא עבד... שמתי לב כי התופעה מתחילה אחרי מספר דקות מהפעלת הווינדוס ולא מייד.
רעיונות?
אולי עומס עבודה ברקע?

לי מידי פעם (אולי פעם פעמיים בשנה) בחלונות 8 יש באג מוזר ומסוכן.
העכבר כאילו נתקע וכשמזיזים אותו בשולחן העבודה כל סמל שהוא עובר מעליו הוא מסמן אותו כאילו נבחר. ואז כשמסמנים משהו אחד בשולחן העבודה ומוחקים אותו, אפשר בטעות למחוק חצי או יותר ממה שיש בשולחן העבודה.

הפתרון פשוט. פותחים את מנהל המשימות, מסיימים את הפעולה של האקספלור ואז מפעילים אותו מחדש.

נסה לפתוח את מנהל המשימות בלשונית פרטים ותראה מה מופעל לך ברקע מתי שיש את הבעיה ומתי שאין.

Haim_Gds

Member
כמובן, הפעלתי מחדש את המחשב בסופ"ש יותר פעמים מאשר בכל השנה האחרונה (אני בדרך כלל מעביר ל sleep)

HelpSupport

Active member
העתק/הדבק יכול להתבצע גם עם ה- CTRL השמאלי - ניסית?

אפשר לבדוק אם הפעולה מתבצעת עם לוח מקשים וירטואלי - נסה. הצליח הבעיה במקלדת
אולי תוכנה שהתקנת משתלטת על המקשים החמים לפעולות הנ"ל - בדוק אילו תוכנות רצות עם הפעלת המערכת.
בקישור וידיאו עם 7 אפשרויות - חלקן ביצעת (הפעלה מחדש) - מתאים גם למ"ה 7.

haimgds

Member
העתק/הדבק יכול להתבצע גם עם ה- CTRL השמאלי - ניסית?
כן. לא עובד.
הבעייה היא שהעתקה עם הכפתור הימני של העכבר מאופשרת (מוארת בתפריט) אבל ההדבקה לא.
הבעיה היא לא רק בהעתקת טקסט אלא בכל העתקה שהיא (כולל של קבצים)

Haim_Gds

Member
תודה, אני משתמש רק במקש קונטרול שמאלי :) (יש לי מאקרואים להעתק/הדבק לעכבר שהוגדרו כך) לא בדקתי את הימני...

Haim_Gds

Member
עידכון:

עברתי על התוכנות המותקנות וראיתי שעדיין יש לי את ה TeraCopy מותקנת (אך לא בשימוש) במחשב שהתקנתי לפני כ 4 שנים.... הסרת התוכנה פתרה את הבעיה 🙂

למעלה