הפגנת ענק מול ביתו של גנץ : " אין לך אומץ לצאת אלינו ".

Cranio

Active member
1714736705122.jpeg

במוקד הקריאות של המפגינים עומדת הדרישה מהשר בני גנץ ומפלגת המחנה הממלכתי לפרוש מהקואליציה הנוכחית בראשות נתניהו ובן גביר במידה ולא תהיה עסקת חטופים, ולהוביל מהלך נחוש לפיזור הכנסת והליכה לבחירות חדשות בהקדם האפשרי.

אביו של נמרוד כהן, חייל שנחטף לעזה בשבת השחורה, פנה לשר ישירות ואמר: "בני גנץ, מדבר איתך אבא של חייל שחטוף בעזה.
אתה בממשלה הזאת, יש לך לך אחריות. למה אתה לא יוצא לדבר איתנו, למה אין לך אומץ לצאת אלינו? בוא עכשיו תראה שאתה גבר, תרד להגיד לנו מה אתם עושים בממשלה הזאת, בנוגע לגורל החטופים, בנוגע לגורל של הבן שלי".

מטעם תנועת
"דרושינוי" נמסר כי "זהו זמן להכרעות.
החזרת החטופים או הפקרתם. פירוק הממשלה הכושלת בתולדות ישראל או שימורה.
החלפת חמאס בעזה ביום שאחרי או שימורו. גנץ - זה עליך. אתה שותף לממשלה הזאת.
אתה שותף למחדליה. אם אין עסקה, פרק את הממשלה.
אל תהיה עלה תאנה.

דור ה-7 באוקטובר לא יסלח למי שיפקיר את החטופים".

Harrington

Well-known member
מנהל
צפה בקובץ המצורף 102946

במוקד הקריאות של המפגינים עומדת הדרישה מהשר בני גנץ ומפלגת המחנה הממלכתי לפרוש מהקואליציה הנוכחית בראשות נתניהו ובן גביר במידה ולא תהיה עסקת חטופים, ולהוביל מהלך נחוש לפיזור הכנסת והליכה לבחירות חדשות בהקדם האפשרי.

אביו של נמרוד כהן, חייל שנחטף לעזה בשבת השחורה, פנה לשר ישירות ואמר: "בני גנץ, מדבר איתך אבא של חייל שחטוף בעזה.
אתה בממשלה הזאת, יש לך לך אחריות. למה אתה לא יוצא לדבר איתנו, למה אין לך אומץ לצאת אלינו? בוא עכשיו תראה שאתה גבר, תרד להגיד לנו מה אתם עושים בממשלה הזאת, בנוגע לגורל החטופים, בנוגע לגורל של הבן שלי".

מטעם תנועת
"דרושינוי" נמסר כי "זהו זמן להכרעות.
החזרת החטופים או הפקרתם. פירוק הממשלה הכושלת בתולדות ישראל או שימורה.
החלפת חמאס בעזה ביום שאחרי או שימורו. גנץ - זה עליך. אתה שותף לממשלה הזאת.
אתה שותף למחדליה. אם אין עסקה, פרק את הממשלה.
אל תהיה עלה תאנה.

דור ה-7 באוקטובר לא יסלח למי שיפקיר את החטופים".
מה זה ״ענק״? נראה בתמונה כמו כמה עשרות אנשים.

dory30

Well-known member
אל תצפו מהאווז לכלום. יש לכתר את הביביסטאג (לשעבר הכנסת) ולכלוא בפנים את כל 64 חברי הכנופייה. לא להגיש סיוע הומינטרי, חוץ מאקונומיקה וקוטל חרקים. בקיצור, כמו שהיה צריך לעשות לחמאס.

Cranio

Active member
אל תצפו מהאווז לכלום. יש לכתר את הביביסטאג (לשעבר הכנסת) ולכלוא בפנים את כל 64 חברי הכנופייה. לא להגיש סיוע הומינטרי, חוץ מאקונומיקה וקוטל חרקים. בקיצור, כמו שהיה צריך לעשות לחמאס.
לי אין ציפיות ממנו אבל הפגנה מול ביתו חשובה ואפילו רק כדי להוכיח לו את אפסותו.

למעלה