הפועל תל אביב נגד הפועל חיפה שידור חי ישיר לצפייה ישירה

• פותח הנושא Coey2024
  • פורסם בתאריך
C

Coey2024

Guest

לצפייה בשידור המשחק לחצו כאן!

הפועל תל אביב נגד הפועל חיפה שידור חי, הפועל תל אביב נגד הפועל חיפה שידור ישיר, הפועל תל אביב נגד הפועל חיפה שידור חי ישיר לצפייה ישירה, הפועל תל אביב נגד הפועל חיפה שידור ישיר חי לצפייה ישירה תקציר המשחק: למרות שהידיים שלי התחילו לחוש מעט כפור, זה היה הליכה מהנה לאורך הרכס הגלי עד ל-pt 641. כאן יצאנו מקו הרכס, ירדנו אל האוכף ממערב. מכאן פנינו דרומה לאורך מסלולים הרבה פחות ברורים כדי להגיע לשלוחה המתפתלת שמגיעה מטה הטופוגרפיה הפכה תלולה יותר בהדרגה עד לנקודה שלא ממש יכולנו לראות מעל כל מה שאנחנו יורדים. מחקר השבילים שלנו אמר לנו לרדת דרומה מהשלוחה, מה שעשינו בהתלהבות. למעשה בהתלהבות רבה מדי, שכן מספר דקות לאחר מכן מצאנו את עצמנו רחוק מהמקום בו היינו אמורים להיות. אני לא חושב שהיינו לבד בטעות הזו, שכן מסלול טוב הוביל דרך הסבך המובחר מערבה. פתאום מצאנו את הסבך של השרכים מתבטלים והיער נפתח. מעלינו התנשא הטאווהאי האדיר (אשור כסוף). מתחת לענקים האלה הלכנו אחרי אצבע אדמה אל עיקול פרסה של נחל פוטאפוטה. במעלה עלייה ראינו את מקלט על מרפסת ממש מעל הנהר. ירדתי במורד הגבעה התלולה אל המרפסת לפני שמעדתי מיד על שורש. גופי התנודד קדימה, ידי תופסות את הלכלוך. כשמבטי עלה עמדתי פנים אל פנים עם פינת הגג הגלי של המקלט. במרחק סנטימטר משחזור פנים חינם. חלפנו על פני עוד כמה צועדים על המסלול ולא יכולתי שלא לתהות מה הם עשו מאיתנו, חתכו מהשיח ושטפו מהנהר. נצנוץ פראי בעינינו. אולי הם חשבו שאנחנו עשויים. אני לא יכול לדבר בשם אמילי, אבל אני בהחלט - מאוהב בטירוף בכל ההרפתקאות שיש לאוטארו להציע, אפילו כל כך קרוב לבית.​

למעלה