הפורום מתייבש מיום ליום..אז..

חחח....מצטער להתפרץ לכם ככה לפורום

עכשיו תצטערו על שהעפתם אותי מכאן...(לא מתכוון לליאור, אופיר ואורן) אם הייתם נחמדים יותר לאורחים חדשים, היה לכם פה היום הרבה אקשן!!!!

רצית הצפות?

קבלי אותן!!!! (מגיב כמעט לכל הודעה) נראה כמה מהן יצונזרו... (מחקת לי הודעה אתמול אה?!)

לא חזרתי. יש לי אלרגיה לעובש ואבק..

תאווררו פה קצת!!! ונא לא לזלזל בניק המכובד שלי... אני גאה בו! ואם היית מכיר אותי, היית גם גאה...(תרתי משמע) עצה: פיתחו את האתר לתיירות (די להיות מרוכזים בעצמכם. להזכירכם - זה פורום אומנותי, כמדומני. תקנו אותי אם אני טועה). ובאופן מעשי יותר: פשוט תתקעו קישורים לפורום בכל מקום אפשרי שבו מוזכר, ולו ברמז, אורי אומנותי (בעיקר כתגובה לכתבות אינטרנט למניהן) מנסיון אישי, זו הדרך!(ניהלתי פעם, בתור נער, צ'אט תוסס. זו אחלה שיטה להעלות רייטינג). ואם החלטתם "לכבות את האור" תשאירו נר זיכרון שאורי לא ישכח אותכם (מבטיח לא לעשות "פו") בהצלחה רבה.........

m i r u s h i

New member
שלחתי לך מסר ואני אכתוב גם כאן

אתה לא תחזור לכאן ותכתוב הודעות בפורום כגאון "סתומים" וכ"ו.. אתה לא תחזור לפורום להגיד שאנחנו מרוכזים בעצמנו.. אתה בעצמך אמרת "כשהייתי נער" עכשיו אתה נער? לא. אז איך אתה מסביר את ההתנהגות שלך? תמתן את ההתנהגות,תתבגר,הסבלנות שלי נגמרת.

m i r u s h i

New member
את שלך אמרת../images/Emo108.gif

ונראת כמו ילדה בת 12 [בלי להעליב את אורן
] תתנהג בהתאם לגילך.. [ואת זה אמרה נערה שקטנה ממך ב-8 שנים]

עונהה

ילדות האם את מתגעגעת לתקופת הילדות שלך? לא. האם יש חפץ שאת זוכרת/שמרת עוד מהילדות ומזכיר לך את התקופה? הטרול ששיחקתי איתו בילדותי... האם יש לך איזשהי טראומת ילדות שהשאירה עלייך חותם עד היום? אהמ.. לא שזכור לי. איזה משחק הכי אהבת בילדות? משחק מחשב של מלך האריות! איזה סיפור אהבת? לא זוכרת. לא הייתי ילדה שקוראת ספרים כ"כ הרבה. איזה שיר אהבת? מה היה המאכל הילדות שלך? שוקולד? או גבינה? מה החלום הילדות שלך? להיכנס לתוך פרק בשלתיאל קוואק. אני לא יודעת למה. איזה מפורסם הערצת? שאלתיאל קוואק? תוכנית הילדות שלך? שאלתיאל כמובן! האם יש לך "זכרון ראשון"? מהו? אהמ... לא. אתמול... איך היה אתמול? היה כיףף. חגגת אתמול? ברור! מה עשית?\איפה היית?בפארק רעננה עד הבוקר. עשית מלחמת קצף? לא... לצערי
כמה כסף בזבזת? 45 שקל אולי:p קנית פטיש? לא. האם זהו יום העצמאות הכי טוב שהיה לך? אני חושבת שכן! ים... ים או בריכה? בריכה! לעשות ארמון בחול או להיות במים? ארמון בחול! דג בים או בצלחת? בצלחת. גלידה אבטיח? אבטיח. סוס-ים או כוכב-ים? כוכב ים. שקיעה או ים בצהריים (כאילו רגיל בלי שקיעה)? שקיעה. אתם מקשיבים למציל? מנסים. דולפינים או לוויתנים? דולפינים. לגלוש על גלים או לרכב על אופנוע ים? אופנוע ים. לשחות או לצלול? לצלול. ראיתם פעם חתול-ים? לא:| יש כזה דבר?! ראיתם פעם לוויתן? לא, לצערי. ודולפין? ברור...! יצורים מדהימים! על עצמך.. בן כמה אתה? עוד חודש 15! יש לך אחים או אחיות? כמה? בני כמה? שמות? 3 אחים ואחיות. אחד בן 3, אחת בת 9 ואחת בת 17. צבע אהוב? צבע שנוא? צבע אהוב- כחול עמוק. צבע שנוא- ורוד. מאכל אהוב? מאכל שנוא? אהוב- שניצל אולי? או פיצה.. שנוא- תרד? חמאת בוטנים? חצילים? משקה אהוב? משקה שנוא? אהוב- ענבים! שנוא- ספרייט דיאט. שם המורה שהכי אהבת? שם המורה שהכי לא אהבת? אהבתי-חוי. לא אהבתי-בבה. סוג מוזיקה מועדף? סוג מוזיקה שאתם לא יכולים לסבול? מועדף-בלדות, רוק שקט, היפ הופ. לא יכולים לסבול- טראנסים, אופרה. אמבטיה או דוש? דוש. הרגל מגונה? הרגל ללעוס דברים קטנים ולא שימושיים ( כמו שלט, אוזניות,חחחח) סטייה? אין. מכורים למשהו? אם כן למה? לא. משהו מצחיק שקרה לך אתמול (יום העצמאות)? אני וחברה שלי הולכות, פתאום איזה מסומם בא אלינו וצורח "אהההההההההההההההההה" ושנינו קפצנו כמו מטורפות... הוא היה כ"כ מפחיד... חחחחח אבל היו דברים הרבה יותר מצחיקים מזה.. ולסיום: מוטו שלך: dont worry be jewish

m i r u s h i

New member
../images/Emo108.gif

ילדות
האם את מתגעגעת לתקופת הילדות שלך?ממ..כן P:
האם יש חפץ שאת זוכרת/שמרת עוד מהילדות ומזכיר לך את התקופה?כן
האם יש לך איזשהי טראומת ילדות שהשאירה עלייך חותם עד היום?רופאי שיניים
ורופאים בכלל |:
איזה משחק הכי אהבת בילדות?ממ..מחבואים,123 דג מלוח.. :p
איזה סיפור אהבת?סינדרלה
איזה שיר אהבת?לא זוכרת ><
מה היה המאכל הילדות שלך?במבה :p
מה החלום הילדות שלך?עיצוב,באמת :X
איזה מפורסם הערצת?מיכל ינאי
תוכנית הילדות שלך?המחסן של כאילו,גינת ההפתעות,הקרנבל של מיכל,קצפת[...]
האם יש לך "זכרון ראשון"? מהו?המון.
אתמול...
איך היה אתמול?מהנה עד מאוד
חגגת אתמול?יאפ :]
מה עשית?\איפה היית?[תיכננו לעשות על האש],הופעה של משינה[
]
[שהייתה גולת הכותרת מבחינתי:p],אח"כ כמה חברים ניגנו בגיטרה..היה נחמד ^^ והיינו בחוף הים [=
עשית מלחמת קצף?זה כ"כ כיתה ד'
כמה כסף בזבזת?כלום
קנית פטיש?
האם זהו יום העצמאות הכי טוב שהיה לך?בהחלט
ים...
ים או בריכה?להסתכל על הים,לשחות בבריכה :]
לעשות ארמון בחול או להיות במים?מים :p
דג בים או בצלחת?טונה,בטוסט-כל השאר בים
גלידה אבטיח?
סוס-ים או כוכב-ים?סוס ים
שקיעה או ים בצהריים (כאילו רגיל בלי שקיעה)?שקיעה.
אתם מקשיבים למציל?יאפ
דולפינים או לוויתנים?דולפינים
לגלוש על גלים או לרכב על אופנוע ים?לרכב על אופנוע ים
לשחות או לצלול?לשחות
ראיתם פעם חתול-ים?בטלוויזיה |:
ראיתם פעם לוויתן?בטלוויזיה |:
ודולפין?באילת
על עצמך..
בן כמה אתה? בת 18 עוד 79 ימים D:
יש לך אחים או אחיות? כמה? בני כמה? שמות?שני אחים,31 ו-28,יולי וליאור
צבע אהוב? צבע שנוא?כחול ואין כזה דבר :X
מאכל אהוב? מאכל שנוא?Next
משקה אהוב? משקה שנוא?דיאט קולה
שם המורה שהכי אהבת? שם המורה שהכי לא אהבת?נורית ב. ושוש,וכל השאר לא
סוג מוזיקה מועדף? סוג מוזיקה שאתם לא יכולים לסבול?הכל חוץ ממזרחית וטראנסים
אמבטיה או דוש?תלוי במצברוח
הרגל מגונה?לשים לק ולא לעזוב את הציפורניים עד שהן נראות טוב :X
סטייה?
מכורים למשהו? אם כן למה?עיניים בהירות.
משהו מצחיק שקרה לך אתמול (יום העצמאות)?כל השיחות החל מ-3 לפנות בוקר
ולסיום: מוטו שלך מה שצריך לקרות-יקרה.

sapirushhhhhhh

New member
../images/Emo210.gif../images/Emo84.gifיאאא../images/Emo2.gif אני קראתי רק

עכשיו את התשובות שלך ובתוכניות טלויזיה זה בול אותו דבר

sapirushhhhhhh

New member
../images/Emo210.gif../images/Emo84.gifעונה:p

ילדות האם את מתגעגעת לתקופת הילדות שלך?אממ.. לא ממש
האם יש חפץ שאת זוכרת/שמרת עוד מהילדות ומזכיר לך את התקופה?שמלה כזאת שיש לי
האם יש לך איזשהי טראומת ילדות שהשאירה עלייך חותם עד היום?אממ
לא נראה לי איזה משחק הכי אהבת בילדות?אהבתי לגו
איזה סיפור אהבת?סינדרלה ותירס חם והביצה שהתחפשה איזה שיר אהבת?מלאאא שירים
@%@ מה היה המאכל הילדות שלך?אמ.. בננה
מה החלום הילדות שלך?לא היה לי איזה מפורסם הערצת?יעל בר זוהר ומיכל ינאי
אההה.. וגם את היי פייב
תוכנית הילדות שלך?המחסן של כאילו, גינת ההפתעות, הקרנבל של מיכל, הקצפת ועוד מלאאאא האם יש לך "זכרון ראשון"? מהו?לא.. אין לי
אתמול... איך היה אתמול?נייס חגגת אתמול?יאס מה עשית?\איפה היית?בבמות בעיר [אתם מתכוונים ליום שלישי נכון
] עשית מלחמת קצף?לא
כמה כסף בזבזת?אממ.. לא זוכרת
קנית פטיש?
! האם זהו יום העצמאות הכי טוב שהיה לך?
! ים... ים או בריכה?גם וגם
$%T#%@ לעשות ארמון בחול או להיות במים?להיות במים!! דג בים או בצלחת?לא בים ולא בצלחת
גלידה אבטיח? אבטיח
סוס-ים או כוכב-ים?לא דעת
שקיעה או ים בצהריים (כאילו רגיל בלי שקיעה)? שקיעה
אתם מקשיבים למציל?לא דולפינים או לוויתנים?דולפינים
#$@ לגלוש על גלים או לרכב על אופנוע ים?גם וגם.. רק הבעיה שאני לא יודעת שום דבר
לשחות או לצלול?מה ההבדל
ראיתם פעם חתול-ים?לא
ראיתם פעם לוויתן?כן
ודולפין?יאס על עצמך.. בן כמה אתה?14 וחצי יש לך אחים או אחיות? כמה? בני כמה? שמות?אח אחד בן 20 צבע אהוב? צבע שנוא?צבע אהוב- ורוד צבע שנוא- אפור נראה לי מאכל אהוב? מאכל שנוא?מאכל אהוב- לא יודעת מאכל שנוא- טונה בעעעע משקה אהוב? משקה שנוא?משקה אהוב- מים ותפוחים משקה שנוא- אייס קפה בעע שם המורה שהכי אהבת? שם המורה שהכי לא אהבת?הכי אוהבת- נראה לי שני הכי לא אוהבת- עופר סוג מוזיקה מועדף? סוג מוזיקה שאתם לא יכולים לסבול?הכל חוץ מדיכאון אמבטיה או דוש?אמבטיה הרגל מגונה?קליקים בידים
סטייה?אין לפי מה שאני יודעת חח מכורים למשהו? אם כן למה?לא
משהו מצחיק שקרה לך אתמול (יום העצמאות)? אמממ.. לא ממש מצחיק אבל הייתי בבמות ושירלי לילו שרה משהו ואני דיברתי לחברה שלי וצעקתי כי לא היא לא שמעה בגלל המוזיקה בקיצור פתאום המוזיקה הפסיקה ואני צרחתי והיה שקט אז אנשים הסתכלו עליי מצחיק כזה
ולסיום: מוטו שלך:חיוך הוא קו עקום=\ שמיישר הכל:| תחיכו תמיד

../images/Emo23.gifעונה../images/Emo23.gif

אז שאלוניישן להחייאת הפורום *נלקח מפורום סקרים ושאלונים =] ילדות האם את מתגעגעת לתקופת הילדות שלך? כן.. מאד האם יש חפץ שאת זוכרת/שמרת עוד מהילדות ומזכיר לך את התקופה? בובה שהיתה לי... מולי
האם יש לך איזשהי טראומת ילדות שהשאירה עלייך חותם עד היום? לא שאני זוכרת
איזה משחק הכי אהבת בילדות? גומי איזה סיפור אהבת? שלגיה ושלושת הדובים.. חח סתם.. סינדרלה. איזה שיר אהבת? מקרנהה.. חח מה היה המאכל הילדות שלך? במבה מה החלום הילדות שלך? להיות טייסת והוא עדיין בתוקף איזה מפורסם הערצת? תום אבני (שהוא היה קטן בספר הג'ונגל) וגם מיכל ינאי תוכנית הילדות שלך? המומינים, שאלתיאל קואק, הקצפת, סיסי, כל אלה. האם יש לך "זכרון ראשון"? מהו? אממממ אני זוכרת מלא דברים מהגן והכל.. אתמול... איך היה אתמול? מאד כיף חגגת אתמול? כן מה עשית?\איפה היית? ברות, יודה סעדו הופיע וגם הדס מורנו ועופר לוי, היה נחמד ביותר, וסיימתי עם פיצה בנשיא. עשית מלחמת קצף? חח לא כמה כסף בזבזת? לא יותר מ30 קנית פטיש?לא, קניתי עגיל שעושה אורות האם זהו יום העצמאות הכי טוב שהיה לך? ממש לא ים... ים או בריכה? ים לעשות ארמון בחול או להיות במים? במים בארורררר (אבל אני נהנת גם מלעשות ארמון) דג בים או בצלחת? בצלחת... גלידה (או) אבטיח? אבטיחחחחחח סוס-ים או כוכב-ים? כוכב ים שקיעה או ים בצהריים (כאילו רגיל בלי שקיעה)? בצהרים, שהמים לא קרים ואין רוחות למרות שיותר רומנטי שקיעה.. אבל אז קר וקשה להכנס. אתם מקשיבים למציל? רוב הזמן. דולפינים או לוויתנים? דולפינים
. לגלוש על גלים או לרכב על אופנוע ים? אופנוע יםםםםםם לשחות או לצלול? לשחות ראיתם פעם חתול-ים? לא מה זה?! ראיתם פעם לוויתן? לא ודולפין? כן על עצמך.. בן כמה אתה? 15 וחצי יש לך אחים או אחיות? כמה? בני כמה? שמות? הדר-12 רן-6 צבע אהוב? צבע שנוא? תכלת וצהוב אהובים וירוק ובורדו שנואים... מאכל אהוב? מאכל שנוא? אני אוהבת כריות ודגים.. ואממ פיצה.. ואני שונאת חצילים.. בעע משקה אהוב? משקה שנוא? קולההה, ומיצים טבעיים כאלו.... ושנוא אשכוליות שם המורה שהכי אהבת? שם המורה שהכי לא אהבת? לילי פאר וחנה שטרן , ושנוא לילך חוגי סוג מוזיקה מועדף? סוג מוזיקה שאתם לא יכולים לסבול? אני אוהבת רוק.. ואממ לא יכולה לסבול דיכאון שמוציא לך ת'חשק לחיות בעע.. אמבטיה או דוש? אמבטיה ברור הרגל מגונה? להיות מכורה למחשב סטייה? חח אין ברוך השם. מכורים למשהו? אם כן למה? לכריותתתתתתתתת משהו מצחיק שקרה לך אתמול (יום העצמאות)? שעופר לוי שר כולם נהיו ערסים וזה היה קורע להסתכל על זה... ולסיום: מוטו שלך - לחיות את החיים, לחייך כי הכל לטובה .

rhilf

New member
כמה רעיונות

עד שיעלה "הלהקה" הנה כמה רעיונות קצת לרענן בפורום. 1. תחרות מלך ומלכת הפורום 2. שאלונים 3. המלצת היום- כל יום יהיה נושא אחר וכל משתמש יכול להמליץ על שיר או סרט. 4. המראין השבועי- כל שבוע יערך ראיון עם אחד המשתמשים( אני יודע שכבר היה אבל לא כולם השתתפו) סתם רעיוניות לא חייב ליישם.

למעלה