הפורום מת, אז...

NuckBunnies

New member
אתה רציני?

יש לך מושג כמה לינקים הבאתי לפורום הזה? כמה חדשות? כמה סקרים? כמה טבלאות וביקורות? ברשימה של דברים ש-אין- כרגע בפורום אין דבר אחד שאני לא הבאתי. ולמה פרשתי מההנהלה? כי אף אחד לא שם רבע זין על זה. ולכתוב לעצמי אני לא צריך. NuckBunnies שפרש מהניהול, אבל זה לא אומר שפרש מהפורום. ומי שרוצה לראות איך היה כשהוא ניהל, הוא מוזמן לראות את הסקר השבועי, הטבלאת מכירות החודשית, המלצות, ביקורות, פריוויוס שכל הזמן הוספתי, הודעות ופתיחות לדיונים, ואיך שאף אחד לא הגיב. אגב, כל המאמרים/לינקים במאגר הפורום הוכנסו על ידי.

ויאגרה

New member
זה לא הוא אירגן...

זו הייתה היוזמה שלי, בתקווה שלמישהו יש חוש הומור...אבל מלבד הברקות בודדות לא היה פה מצחיק, ואני גם ניקלעתי למצב שבו לא יכולתי לכתוב שום דבר ששווה יותר מגיחוך. לא משנה...יש תחרות של ציורים, אתה חושב שאתה יכול לנצח?

green lantern

New member
בן, אתה יודע לא רק מנהלים כותבים

אתה הבאת לי משהו שלא הבנתי מאיפה הבאת אותו מאיזשהוא פורום אמריקאני בקשר למחיקת קומיקסים מסויימים... עניתי לך שלא הבנתי במה מדובר ואתה ענית לי ב"איך אתה מנהל פורום..." אז אולי אתה תכתוב על הירידה של קפטן מרוול (זה שמו?) ועל המוות החוזר של הולק (נראה לי שזה TP לא ממש קלטתי מה זה...) אני אישית לא סומך על מקורות לא אמינים כמו פורומים באינטרנט (
) או אתרי שמועות, אני קורא בקביעות את המגזין הטוב ביותר של הקומיקס "WIZARD" קורא את הדברים שעולם הקומיקס כותבים ומדי פעם נכנס כדי להתעדכן באתרים של DC MARVEL וTOP COW.. ואני אישית נורא נהנתי מהפינה הספונטינית של ויאגרה ואתה אפילו כתבת בכותרת "להאנתנו האישית"... אז לך אין מה לדבר כי לי זכורים טוב טוב כמה חודשי מידבור של הפורום שהיו בהם הודעה בשבוע (יש לי פורום שעכשיו עובר את התקופה הזאת) ואתה חביבי חוץ מלהתלונן לא עשית כלום. אבל בואו לא ניכנס לריבים.. אחרי הכול .. למה

NuckBunnies

New member
אוי וי זמיר

ויזארד זה פעם בחודש. האתרים האלו, אתרי השמועות הירודים (שהסופרים וראשי התעשיה כותבים בהם, והתנועה היא בסביבות כמה עשרות אלפי אנשים ליום), הם אתרי הקומיקס הכי גדולים באינטרנט. וויזארד לוקח את המקורות שלו מ-שם-. ואני ממש לא מבין איך מנהל פורום קומיקס לא יכול לקרוא אנגלית פשוטה. סליחה באמת. וחוץ מלכתוב מלא מלא מלא הודעות ומאמרים ושאלות רציניות, ולתפקד כמו מנהל פורום אמיתי, שקדן ורציני, לא עשיתי כלום בשביל הפורום הזה. מודה. מה אתה עשית? NuckBunnies לא ניכנס לריבים. פשוט מצהיר עובדות.

sharki

New member
אני יודע שזו היתה יוזמה שלך...

לא רמזתי לרגע שהוא אירגן את זה. לכן קראתי בשמו של אותו אחד שאליו אני פונה. בקשר לתחרות הציורים... הייתי שמח להשתתף בה ולהראות ציורים אם הייתה לי האפשרות לעשות כך. אבל לצערי אין לי סורק. לא נורא...

הודעה לכולם.

לא צריך לסרוק את הציורים! במידה ולמשהו אין סורק ועדין מעוניין להצתרף לתחרות אני מזמין ליצור איתי קשר דרך אימייל ואני אשלח לו פרטים לשלוח לי בדואר !!! אני רוצה הרבה אנשים שישלחו לי ציורים ... זאת ההזדמנות שלכם.

למעלה