הפורום נפתח רישמית - ברוכים הבאים

Chocoholic

New member
מזל טוב

סוף סוף, נעשה צדק! הוקם הפורום למלך האחד והיחיד. הרבה דיסקים עברו במערכת שלי מאז התקופה שהייתי שומע אותו. אבל אלביס הוא ההתחלה של הכל. טוב, כמעט כל המוסיקה שאני שומע. יש משהו בדבריו של ג'ון לנון, שלפני אלביס לא היה כלום...

ברוך הבא למועדון המעריצים

נפתח לנו כאן מועדון מעריצים. מתגבשת לה לאט לאט חברים שמתחילים להגיע ברוכים הבאים

../images/Emo49.gif../images/Emo50.gif

וכמובן חגיגה בלי
היא לא חגיגה

שיהיה בהצלחה+ טיפ עצבני

היום בהולמארק בשעה 50-00 יש סרט מעולה בשם "אלביס פוגש את ניקסון" נא לא להחמיץ!!!!!!!!!

בונוס -אלביס שר דניבוי

אלביס מבצע בדרכו הייחודית את השיר האירי המפורסם והאהוב "דני בוי" להלן קישור

../images/Emo51.gif ../images/Emo13.gif

בוצוע יחודי לשיר - תודה על הקישור. אני מכיר ביצוע אחר של אלביס לשיר. מי המבצע במקור ? ברוכים הבאים לפורום
(אביב וסתיו - זה ברבים ? ) ספרו קצת על עצמכם בשירשור המתאים. אמיר

ובכן (לגבי ביצוע במקור)

זהו שיר אירי עממי, מילותיו נכתבו בתחילת המאה העשרים ומנגינתו אירית. יש ביצועים רבים לשיר ואפילו בעברית (הדודאים)

אפרופו, המלצה חמה ../images/Emo42.gif

האוסף המרובע של Elvis Presley כולו בהשמעה בתחנת הרדיו של בוואלה. אסביר לכם את הדרך אליו : תכנסו לוואלה
WOW
רדיו
ארכיון תכנות מומלצות, כשתגיעו לשם תתחילו לגלגל את הגלילה עד למטה ולהתחיל לעלות, תעברו אלבומים שונים ומשונים גם ישראלי וגם לועזי. האוסף המרובע של Elvis Presley נמצא בין האלבום קלסיקה ישראלית לבין באלבום החדש של DJ SASHA אין ממש קישור ישיר לזה ניתן להתחיל לשמוע את האוסף בכל פעם בשיר אחר האזנה נעימה

The King Of Rock n' Roll ../images/Emo13.gif

הוא בהחלט היה צריך פורום משלו.....קשה להבין איך לא היה עד עכשיו! מזל טוב לרגל פתיחת הפורום!

../images/Emo79.gif מזלללל טובבבבב!!../images/Emo79.gif

הייתי אומרת לאבא שלי לבוא לפורום, לו ולאלביס יש יחסים מיוחדים
כל סופשבוע אבא שלי יושב עם הדיסקים של אלביס... (ופעם גם היו לנו תקליטים...) אחחח....

o a k y

New member
מזל טוב לכם ../images/Emo20.gif ^-^

היי
קורטאים לי פבלו.. אני בן 14.. וסתם הגעתי לפה במקרה ורציתי לאחל לכם בהצלחה בפורום
דווקא יצא לי לראות לא מזמן.. סרט דוקומנטרי על חבורת קנדים שהלכו לגלות את שורשיו של אלבחיס.. הם ביזבזו יאמבה כסף - ולא גילו שום דבר משמעותי. עכשיו אתם.. אם אתם חושבים שאלביס יהודי? האם ה חשוב לכם או משהו דומה?
וליל"ט

הקשר היהודי של אלביס

לידיעת כולנו, סבתא רבה של אלביס היתה יהודיה השורשים היהודיים לא פוסחים גם על המלך והוא קיבל את התכונה של נדבן, טוב לב, רגיש, מופנם,כישרון מולד, אהבת הזולת, רווק ניצחי, חרמן לא קטן, מליין, עסקן, כריזמטי, ילד של אימא (היה קרוב לאמה שלו מאוד).... בטח שיש עוד שלא עוחה לי לראש הקשר היהודי של אלביס

sh53

New member
בוקר טוב לכולם-ואולי מישהו יודע ../images/Emo35.gif

המילה אהרון באמצע השם של המלך, האם זה מרמז על השורשים היהודים שלו? יש גם את השם אהרון אצל האמריקאים או שזה במיוחד (מרמז על שם מהתנ"ך)???

lior29rg

New member
אמנם אני לא חובב אלביס, אבל מזל

טוב לפתיחת הפורום.....

למעלה