הפיטבול-כלב שנושך?

SpartaStyle

New member
גו אחמד גו אחמד

ביי ביי פיטבול או כמו שאומרים אחמד כלב נובח לא נושך :)

ArielBiMBa

New member
חחחח עוד 2.5 תעשייה לפח

מסכן הבחור....גנבו לו את כל הפרוטקשיין

go to hell

New member
היתה מדינה של 4 טרליון בבוקר

וואלה אחמד איך אומרים אצלנו - שוקרן יא חביבי

EleMenet

New member
חחח :>

באל אלוהים אם אתם לא תסבלו ממני לא קוראים לי רז.. ותזכרו מה אמרתי אין שלום... לא משנה מה יקרה.. שכולכם תתחננו שלום לא יהיה במלחמה הזאת.. עד שערן לא יסגור את המשחק אנחנו נילחם..!!!

SpartaStyle

New member
בכיף שלך ../images/Emo13.gif

עומר אהרון- הוא כבר לא יכול לקרוע ת'תחת לאפ'חד אלא אם כן הוא חוזר ואז הוא יחטוף שוב

ArielBiMBa

New member
תלחמו....בכיף.....

אבל עם איזה מדינות? :) טוב דיי אני מפסיק חחח...אני חייב ללמוד למתכונת ביי יום טוב לכולם

ArielBiMBa

New member
תודה חח...מחשבת ישראל גרררררר

מי פה דתי ויודע כמוני כמה המקצוע הזה משעמם???

gs83

New member
אני לא דתי אבל לומד את המקצוע...

יש לי בגרות השנה בזה(כיתה י'). אם אתה עושה את הבגרות הזאת אשמח לעזור לך(יש לי כמעט את כל התשובות למאגר השאלות של פרק 2 ו3). או שאתה עושה את בגרות יב'?

ArielBiMBa

New member
אני בי"א ויש לי בזה בגרות בי"א וי"ב

ויש לי את כל השאלות תשובות ולומדים רק אותם חח.... אבל עדיין זה משעמם ואין לי כוח?

gs83

New member
אז רגע אתה כן עושה על שפינוזה

וריהל ובכלל מעגלי שייכות?

dealex

New member
זה הכוח שלו...

מה שהיה לו בתחילת היום.... מספר מדינה: ***** השחקן מהמדינה: מין זכר שם המדינה: ********** תאור המדינה: מדינה אחושרמוטה בלי יותר מדי דיבורים אם יפול פה מרגל אחד או בליסטי אחד אני קופץ עליכם עם התומך והפיטבול P: מידע על יצירת קשר: יחסים דירוג: 283 כוח צבאי: 4,074,856,771,800 כוח תעשיה: 2,465,507,000 סך הכל כוח: 4,078,903,279,516 משחק בשפה: עברית שם הברית: proTection00 תאריך הרשמה: 2005-10-22 ברית ישראל ארמי לא תשכח ולא תסלח....

EEEleMMeneTTT

New member
עוד 1 לאוסף :)

בינתיים אנחנו צוברים עוד ועוד כח. שהנקמה תבוא במפתיע ותיהיה יותר גדולה :) נפיל לכל הגוש תמאייה . יום טוב ובהצלחה בחיסולים שלכם.

EagleWatchNG

New member
תודה...

אני ממתין עבורכם בציפייה רבה, היום-בעל המדינה שהושמדה היווה אתגר לא קטן,אך בשל חוסר תורים לא הצליח לעצור לחלוטין. התרשמתי.

למעלה