הפיכה לעברית

jako1234

New member
הפיכה לעברית

במידה ואני רוכש מחשב נישא כל שהו מחו"ל ואני רוצה להשים לו את השפה העברית איך אני עושה את זה.. אני מתאר שחלונות בעברית יפטרו את הבעיה אבל למקלדת מה עושים עם זה שכל המקשים באנגלית ללא אותיות הא-ב

jako1234

New member
מדבקות זה יצא בטוח!!

כי זה בסכ"ה דבק וזה יהיה בלתי נמנע לא לגעת במקלדת חריטה..מה זה ..איפה עושים את זה?? ולא שווה מקשים חדשים אם בכלל זה שווה את המחיר?

בחריטה

כמו שם הוא, חורטים לך את האותיות על המקשים, צריך לעלות משהו כמו 100-150 ש"ח. נסה לברר בחנויות ניידים. או שלח לי מסר ביום ראשון, רשום לי בעבודה שם של חברה שעושה את זה.

ש.פ.ד

New member
150-200 ש"ח יותר ריאלי ../images/Emo39.gif

שים לב לבצע את החריטה במעבדה טובה - יהיה חבל אם במהלך החריטה תפגע המקלדת. בנוסף, שים לב לעניין האחריות! ככל שאני יודע, רק IBM ו- Dell מכבדים בארץ את האחריות הבינ"ל על מחשבים שנרכשו בחו"ל, ורק IBM עושה זאת באופן מלא ורשמי.

jako1234

New member
לא קונים בצורה רשמית

יש בארצות הברית הרבה דרכים טובות ולא רשמיות לרכישה של מחשבים ניידים (המבין יבין) אז ככה אחריות...נו לא יהיה לי.

point2i

New member
jako1234 שים לב

על המקלדת שלי הדבקתי אותיות מודבקות , לפני כחודש , אלו אותיות לא מהסוג שנקרא LETRASET , הן עבות טיפה יותר ונראות עמידות יותר , ואכן בנתיים זה מחזיק !! אגב האותיות עלו לי 9.90 ש"ח אבל כאן יש את האתר הזה אם אתה מתעקש !

gozala

New member
מוטב ללמוד הקלדה עיוורת ../images/Emo45.gif

ובמידה ותדביק אותיות (הן נידבקות כך שאין חשש שתרדנה בכלל, אבל הן עלולות לכסות את סימני ההתמצאות על המקלדת עצמה, סימנים המהווים נקודת מוצא להקלדה עיוורת). אין כמו הקלדה עיוורת גם אם מדובר באותיות עבריות לא כל שכן אנגליות... זו הדרך הארוכה והקצרה (כמו שאמרו חז"ל).

Y. Welis

New member
הקלדה עיוורת בד"כ מבוססת על מיקום

המקשים (יד שמאל על מקשים כ' עד ש', יד ימין על מקשים ח' עד ף). אם המדבקות נכונות, לא תהיה בעיה.

gozala

New member
מה למדבקות ולהקלדה עיוורת? ../images/Emo12.gif

נדמה לי שציינתי שמדבקות עלולות לכסות את שתי הבליטות על המיקלדת שנועדו להנחת האצבעות במקום הנכון כנקודת מוצא.

gozala

New member
במוקדם או במאוחר תצטרך לזה ../images/Emo88.gif

כשאתה נוהג אתה מסתכל על ההגה או על הכביש? מוטב להקדיש מספר שעות וללמוד הקלדה עיוורת, זה בסך הכל תירגול, וה-HD שיש לנו על הכתפיים "מתקין" את השיטה תוך כדי. במקום ללכת ברגל תיסע על גלגלים... זה בערך ההבדל.

למעלה