הפיכת רפת+מחלבה-> לפאב + מטבח

מצב
הנושא נעול.

horesh1

New member

שלום לכולם, אני מתגורר במושב , ויש לי רפת ומחלבה לא פעילים ליד הבית, אני חושב להפוך את המתחם לפאב , כך שהמחלבה תהיה המטבח, והרפת תשנה צורה ותהיה הפאב. האם מישהו יודע להעריך עליות בניה ושינוי יעוד . כמו גם מרחקים מותרים של בתי-קפה\פאבים מרפת?

מחלבה -פאב

שלום לכולם, אני מתגורר במושב , ויש לי רפת ומחלבה לא פעילים ליד הבית, אני חושב להפוך את המתחם לפאב , כך שהמחלבה תהיה המטבח, והרפת תשנה צורה ותהיה הפאב. האם מישהו יודע להעריך עליות בניה ושינוי יעוד . כמו גם מרחקים מותרים של בתי-קפה\פאבים מרפת?
מחלבה -פאב
היה לי פעם פרוייקט דומה. הפכנו לול [על בסיס קונסטרוקציה קיימת] ל-5 יחידות דיור להשכרה. העלות הייתה משהו כמו 60,000$ רצ"ב התכנית... לפתוח ב acrobat reader

gerson1

New member
היי-כמו הלולבו בגעש

היי-כמו הלולבו בגעש
לולים אנגליים בני כ-30 שנה שהפכו למרכז עיסקי לפני כ10 שנים כולל בית קפה וחנויות ריהוט. המחיר תלוי בלול ומתקניו, חוץ מזה רישיון מהרשות המקומית, שימוש חורג ($) וכד' צריך לזכור שרצוי לעשות סקר במקום ולצאת משם ביי גרשון

מצב
הנושא נעול.
למעלה