הפיכת תמונה לקווי מתאר

tHEsATLAN

New member
הפיכת תמונה לקווי מתאר

שלום, אני משתמש בפוטושופ cs2 ורציתי לשאול שאלה כיצד ניתן להפוך תמונה כמו המצורפת לתמונה בעלת קווי מתאר בלבד (בגווני לבן-אפור-שחור) על כל תשובה אודה דור

השיטה שלי ../images/Emo26.gif

פתח תמונה ולך ל-Image>>adjustments>>desaturate התמונה קיבלה גוון של שחור לבן. עכשיו הכפל את התמונה ע השכבה המשוכפלת בצע- filter>>artistic>>cutout נפתח לך חלון אין צורך לשנות הגדרו, לחץ OK עכשיו סמן את השכבה התחתונה ביותר (זאת ששכפלנו) בצע עליה filter>>stylize>>find edges עדיין לא רואים שינוי. סמן את השכבה העליונה (זאת שביצענו עליה את ה-cutout והעבר את ה-Bleding שלה ל- overly אחד שכבות וזהו. אם משהו לא מובן אני פה. בהצלחה.

mirimiri42

New member
השיטה שלי ../images/Emo26.gif

פתח תמונה ולך ל-Image>>adjustments>>desaturate התמונה קיבלה גוון של שחור לבן. עכשיו הכפל את התמונה ע השכבה המשוכפלת בצע- filter>>artistic>>cutout נפתח לך חלון אין צורך לשנות הגדרו, לחץ OK עכשיו סמן את השכבה התחתונה ביותר (זאת ששכפלנו) בצע עליה filter>>stylize>>find edges עדיין לא רואים שינוי. סמן את השכבה העליונה (זאת שביצענו עליה את ה-cutout והעבר את ה-Bleding שלה ל- overly אחד שכבות וזהו. אם משהו לא מובן אני פה. בהצלחה.
הצלחתי לעשות את כל השלבים, חוץ מהשלב האחרון של להפוך את ה-bleding ל- overly (כי הפוטושופ שלי בעברית, אז אני לא מוצאת איפה זה נמצא אצלי...)
אשמח לעזרה...

למעלה